Heslo na sociálních sítích

Anonymní
15.9.20 11:20

Heslo na socialnich sitich

Prosim o radu, udělala jsem blbost… prostě jsem si zjistila od ex heslo na fb/ insa a občas jsem si četla zprávy ze zvědavosti ale nic víc nepsala jsem nikomu z toho učtu prostě jen jsem se občas podívala na zprávy abych věděla jak se daří jeho mamce a podobně. A mám problem on to asi vi včera jsme seděli a kamarad seděl vedle mě a mě vyjelo nějake upozorněn z jeho učtu a heslo je změněné takže mu to asi řekl a já teď nevím co dělat je to trestné půjdu do vězení? Když zjistí z jakého mista a tel se kdo přihlasil a půjde stím na policii jak mi to dokáže nebo co mám dělat prosim o radu fakt schyzuju když me stim bude treba konfrontovat a vyhrožovat že pokud nereknu pravdu půjde na policii

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
15.9.20 11:25

Za blbost se platí. Je to vyloženě v kategorii stalking. Nejrozumější co můžeš udělat je - přiznat se sama první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18894
15.9.20 11:31

Trestne to je, ale vylozene do vezeni te asi nikdo neposle. Neudelas nic, on ma na fb napsano kde vsude je prihlaseny, takže tam bude i tvuj mobil. Nejlepsi je mu říct pravdu no a doufat, ze si jenom rekne, ze jsi hlupka a nebude to hnat pres policajty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:32
@gabrriel píše:
Za blbost se platí. Je to vyloženě v kategorii stalking. Nejrozumější co můžeš udělat je - přiznat se sama první.

Dobře ale chci se zeptat ten ex mi předtím taky chodil na fb… a jako kdyby došlo na nejhorší a já řeknu že to heslo mi dal nebo já nevím je to slovo proti slovu.. tohle se děje dnes a denně myslíte že to policie řeší až tolik?

• Citovat
  • Nahlásit
2543
15.9.20 11:33

Tohle pochybuju že by někdo řešil jako stalking.

Možná spíš § 230 - neoprávněný přístup. Pokud to bylo jen pasivní (tedy bez toho, abys tam něco měnila, někomu něco posílala, apod.) tak je fakt nepravděpodobný, že bys skončila v base. Spíš pěkný trapas.

Nevím, zda FB zobrazuje uživateli jeho minulé loginy s IP adresama (podobně jako třeba Google). Jestli jo, tak už nejspíš ví, kdo to byl.

Příspěvek upraven 15.09.20 v 11:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:33
@Kriss Tina píše:
Trestne to je, ale vylozene do vezeni te asi nikdo neposle. Neudelas nic, on ma na fb napsano kde vsude je prihlaseny, takže tam bude i tvuj mobil. Nejlepsi je mu říct pravdu no a doufat, ze si jenom rekne, ze jsi hlupka a nebude to hnat pres policajty :think:

Nechci se přiznávat je to potupné a nevím jistě jestli to ví jen tam je změne heslo a já se hrozně bojím teďka. Že půjdu do vězeni

• Citovat
  • Nahlásit
10143
15.9.20 11:36
@Anonymní píše:
Nechci se přiznávat je to potupné a nevím jistě jestli to ví jen tam je změne heslo a já se hrozně bojím teďka. Že půjdu do vězeni

Tak trapas to je, ale fakt si nemyslím, že půjdeš do vězení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
15.9.20 11:38
@Anonymní píše:
Nechci se přiznávat je to potupné a nevím jistě jestli to ví jen tam je změne heslo a já se hrozně bojím teďka. Že půjdu do vězeni

Do vězení samozřejmě nepůjdeš, ale je to opravdu stalking!! Je to trestný čin. Jdi se přiznat. Měla jsi žaludek na to v jeho zprávách slídit a šmírovat :poblion: :poblion: :poblion: musíš mít i žaludek na to se přiznat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:39

Me se nekdo naboural loni na fcb. Resila jsem to s kamosem z kriminalky. Vedela jsem jeho ip adresu, prislo mi do mailu nejake upozorneni, ze doslo k prihlaseni z nove ip c.xxxx, jestli jsem to ja… Rekl mi ze to neresi, pokud nedoslo k financni ujme. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:40
@D.T.1234 píše:
Do vězení samozřejmě nepůjdeš, ale je to opravdu stalking!! Je to trestný čin. Jdi se přiznat. Měla jsi žaludek na to v jeho zprávách slídit a šmírovat :poblion: :poblion: :poblion: musíš mít i žaludek na to se přiznat…

A to zaplatím pokutu nebo něco já to nechci řešit pokud nemám jistotu že to ví na 1000% už tam nikdy nepolezu jen fakt nevím chcu mit jistotu že nepůjdu k soudu nebo tak

• Citovat
  • Nahlásit
18894

Do vězení nepujdes, ale zjistit to muze, kde a kdy byl prihlaseny, takze kdyz v tom bude stourat, tak klidne muze videt, ze byla treba minuly tyden na jeho uctu, pres tvuj mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
@Anonymní píše:

Prosímtě klid, do vězení fakt nepůjdeš. Pochybuju že by tohle někdo řešil. Hoď se do klidu a příště už to nedělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:42
@Anonymní píše:
Me se nekdo naboural loni na fcb. Resila jsem to s kamosem z kriminalky. Vedela jsem jeho ip adresu, prislo mi do mailu nejake upozorneni, ze doslo k prihlaseni z nove ip c.xxxx, jestli jsem to ja… Rekl mi ze to neresi, pokud nedoslo k financni ujme. :nevim:

A mohla byste se ho zeptat jak se to řeši na policii když na to dojde jal fakt nevím co dělat prostě když nevím jestlit o vi včera jsme celkem pili mohl vidět cokoliv když to tak řeknu ale je fakt že pokud vi ze v nastaveni to je a zjisti že je tam muj telefon tak potom nevim…

• Citovat
  • Nahlásit
105
15.9.20 11:43
@Anonymní píše:
Me se nekdo naboural loni na fcb. Resila jsem to s kamosem z kriminalky. Vedela jsem jeho ip adresu, prislo mi do mailu nejake upozorneni, ze doslo k prihlaseni z nove ip c.xxxx, jestli jsem to ja… Rekl mi ze to neresi, pokud nedoslo k financni ujme. :nevim:

Taky se mi stalo něco podobného. Podal jsem trestní oznámení a po třech měsících mi přišlo, od Policie dopis, že to odkládají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
15.9.20 11:44

@D.T.1234 A komu se má jít přiznat? Udělala blbost, párkrát mu tam koukla, no bože, tak jí zastřelíme ne? Není první ani poslední. Už teď je tolik vyděšená, že to stopro už nikdy neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama