Hexavakcina a popis reakce dětí - dvojčátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:05
Hexavakcina a popis reakce dětí - dvojčátek

Maminky, dnes mi na FB přistála tato zpráva a vlastně, je to totéž, co se před pár lety odehrálo s mým synem a dodnes si nese vážné následky.

Je to měsíc, co moje tehdy 3,5 měsíce stará dvojčátka byla po druhé očkována vakcínou Infanrix hexa, tentokrát v kombinaci s vakcínou Rotarix.
Je to měsíc, co se u nich objevila reakce, která nás vyděsila a se kterou dosud bojujeme.

Oba chlapečková proplakali 3 dny a noci, byli neutišitelní, rozmrzelí. Objevila se u nich vodnatá rýma. Měli problémy s kojením, přisáváním se. Špatně spali, přes den max. 15 minut s neklidným usínáním, v noci se budili po 20 minutách. Byli neklidní, přestali se usmívat, přestali komunikovat, ztratili zájem o svět a jakoukoli činnost. Oba měli tmavě zelený hlenovitý průjem. Oba měli problém s raním vyměšováním, které dosud probíhalo jako podle hodinek. Plakali zcela jiným způsobem, než jsme dosud znali. Oba začali výrazně preferovat jednu stranu těla.

Čeník si k tomu všemu přestal hrát s ručičkami a místo toho si rval křečovitě zaťaté pěstičky do pusinky. Místo vpichu mu zarudlo, oteklo, posléze tam měl bouličku.

Ríšovi se objevily trhavé pohyby rukama a hlavou. Vleže se tloukl ručičkou do hlavy, v sedě opřený o člověka neudržel hlavu, ta mu kynklala ze strany na stranu. Přestal komunikovat s lidmi, díval se „skrz“ člověka, nekoukal se do obličeje. Vrátil se do období periferního vidění, přestal broukat. Stal se naprosto uzavřeným, apatickým, nereagoval ani na matku. Přestal držet hlavičku, nepásl koníčky, v poloze na bříšku ležel jako novorozenec, hlavičku vůbec nezvedl. Vleže se propínal do luku, neustále zakláněl hlavičku. Z oka mu tekl zelenožlutý hnis. V motorickém vývoji nastal regres - na tříměsíční prohlídce bylo dítě v normě, po vakcíně se vrátil do novorozeneckého stádia.

Byli jsme hospitalizováni v nemocnici, kde byly děti na pozorování. Provedena jim byla všemožná vyšetření, bez výrazného nálezu. Dle vyšetření byla dítka zdravá, takže logickým závěrem doktorů bylo, že jsou zanedbaná, málo pokládaná na bříško a tudíž se pomalu vyvíjí. Fakt, že do vakcinace se vyvíjeli oba v pořádku a po vakcinaci se najednou propadli o týdny a měsíce zpět téměř nikdo nebral v potaz. Neustále mi bylo meldováno do hlavy, že je to klasický vývoj, že děti se zkrátka někdy ve vývoji vrací zpět a je to NORMÁLNÍ!

Nenašel se jediný člověk, který by vzal v potaz variantu, že tento problém souvisí s vakcínou. To, že v Kanadě přesně na tuto vakcínu během dvou let zemřelo 90 dětí nikdo z doktorů, se kterými jsem přišla do styku, netuší. To, že vakcína Infanrix Hexa obsahuje 33× větší dávku hliníku než je povolená denní norma pro miminko, nikdo z dotyčných lékařů netuší. To, že tato vakcína překročila 24× toxický limit nikdo neví. To, že hliník je neurotoxin se mi pokoušeli vymluvit, stejně jako mi tvrdili, že ve vakcíně žádný není. Po konfrontaci s tím, že je to uvedeno v příbalovém letáku zkoušeli argumentovat tím, že je ho tam malé množství. To jsem jim vyvrátila argumentem uvedeným výš. Tak zkusili argumentovat tím, že to není pícháno do krve, ale do svalu… jakoby při píchnutí do svalu nebyly porušeny cévy…

Nenašel se jediný doktor, který by se pokusil mým synům opravdu pomoct. Musela jsem si daného doktora aktivně vyhledat sama.

Moji synové vakcinaci přežili. Z negativních účinků se zdá se („ťuk ťuk ťuk“) pomalu dávají dohromady. Naštěstí. Mohlo to taky dopadnout zcela jinak. Z příběhů, které ke mně pomalu přicházejí, vím, že to také tak dopadnout nemusí.

Nikdy nezapomenu na chvíle bezmoci, kdy jsem v náruči držela svého syna, který ležel jako hadrová panenka, nepodíval se na mě, nereagoval. Nikdy nezapomenu pohled na miminko, které křičí bolestí a tluče se rukou do hlavy. Nikdy nezapomenu na žal, který mnou procházel ve chvíli, kdy můj nádherný, šikovný, veselý synek ležel na bříšku a neměl sílu zvednout hlavu. A tu bolest, když na mě nereagoval.

Stálo a stále stojí mě hodiny, dny, týdny vrátit život do mého syna. Nespala jsem několik týdnů, hledala informace, možnosti, cesty.

Mně se to podařilo. Věřím tomu, doufám v to. A postupně mi dochází jak snadno se tomu dalo předejít. Jak moc velká chyba byla neuposlechnout svůj šestý smysl a věřit doktorům, kteří si poté, co v dobré víře poškodili moje děti, šli domů dát klidnou večeři s rodinou a pak v klidu lehnout.

Prý nechápou, proč mi tak moc záleží, aby bylo v kartě mých synů a všude v dokumentaci uvedeno, že je to problém po očkování… mám prý nasadit rychle příkrmy, protože ty zelené hleny s vakcínou určitě nesouvisí…

Chraňte své děti, věřte sami sobě a bojujte. Protože negativní účinky nejsou jen teplotka a zarudnutí po injekci, jak vám tvrdí. Já jsem obyčejný člověk s obyčejnými dětmi. Smrtelník jako vy, jako vaši blízcí. Náš příběh se stal a stále je. Nejsme hypotetický příklad, jsme živí, hmatatelní. A ano, moji synové byli velmi vážně poškozeni vakcinací!"

Přímý odkaz zde: ****

edit adminem - smazán odkaz a jméno

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Z.jev
Závislačka 3377 příspěvků 03.07.19 18:16

Anonymní příspěvek a článek z facebooku :roll: Ale on se někdo určitě chytne

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 03.07.19 18:18

@admin, aspon oddelejte to jmeno na zacatku, kdyz uz ani uzivatel neni schopny se pod to podepsat.

Petula306
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 03.07.19 18:27
:zed:
7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 03.07.19 18:29

Komu tohle prospěje?

Petula306
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 03.07.19 18:35

@7.straka tak jistě to potěší odmítače očkování… můžou říct: „Vidíte, my to říkaly a už je to tady“

Elzaaa
Kecalka 319 příspěvků 03.07.19 18:36
8o :zed:
Elzaaa
Kecalka 319 příspěvků 03.07.19 18:37

Proc anonymne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:38

@7.straka Sdílení a možnost dostat příběh mezi lidi. Proto to maminka dala na její FB. Lékaři evidentně odmítají přímou souvislost s očkováním, v lékařských časopisech tento příběh tudíž nenajdete.
Ten příběh je osobní zkušenost jedné maminky s očkováním a o ignoraci a zaslepenosti lékařů. Ona bojuje s větrnými mlýny a je zoufalá, kolik podobných případů se již stalo a ještě stane, v rámci tzv. vyššího zájmu a utajování faktů.
Já jsem zakladatelka této diskuse a vložila jsem příběh anonymně, protože případ mého syna se aktuálně řeší trestními orgány, tudíž musím ještě chvíli držet jazyk za zuby.
Ale osobně říkám, že to, co se odehrálo s těmito dvojčátky, je jak přes kopírák toho, čím prošel můj syn. Jen s tím rozdílem, že on se z toho již nikdy zcela nedostal, následky si ponese doživotně.

Lucie_Sx
Závislačka 4037 příspěvků 03.07.19 18:41

Pod článkem je odkaz, takže to napsal konkrétní člověk.

Jen doplním, že v příbalovém letáku hexy je tento stav popsán jako „kolaps nebo šokový stav“ a podle oficiálně uvedeného výskytu postihne v ČR 30 až 300 dětí ročně.

A proč to sem dávat… já to chápu, pediatři o ničem podobném neinformují.

Petula306
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 03.07.19 18:41

Tak lékaři o tom nejspíš nepíší, protože není způsob, jakým prokáží, že je to způsobeno v souvislosti s očkováním. Nemůžou do Evidence based medicine napsat, že jedna paní povídala…

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 03.07.19 18:44

I přes tyhle rádoby srdcervoucí příběhy jsem toho názoru, že pokud se v tělíčku miminka nachází nějaký problém, když ho nespustí očkování, spustí ho něco jiného, byť třeba později. Třeba obyčejná chřipka, které se nikdo nevyhne.

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 03.07.19 18:45

@Lucie_Sx asi jak kteří, nás doktorka přímo o tomto kolapsovém stavu informovala a dala instrukce, co v jeho případě okamžitě dělat.

Lucie_Sx
Závislačka 4037 příspěvků 03.07.19 18:48
@Aduš8 píše:
I přes tyhle rádoby srdcervoucí příběhy jsem toho názoru, že pokud se v tělíčku miminka nachází nějaký problém, když ho nespustí očkování, spustí ho něco jiného, byť třeba později. Třeba obyčejná chřipka, které se nikdo nevyhne.

Nemáš pravdu. Vůbec ke spuštění nemusí dojít. Je to jako když si kuřák zvýší riziko problému třeba o 20 % tím, že kouří. Ale rozhodně nejde říct „klidně všichni kuřte, stejně by se vám to i tak objevilo“.

Navíc v tomto případě se o spuštění problému nedá bavit, to by bylo třeba v případě autoimunitní nemoci, epilepsie a pod. K tomu bývají dispozice.

@Aduš8 píše:
@Lucie_Sx asi jak kteří, nás doktorka přímo o tomto kolapsovém stavu informovala a dala instrukce, co v jeho případě okamžitě dělat.

Jestli ano, máš zcela výjimečnou doktorku.

ospalámyš
Kelišová 5671 příspěvků 03.07.19 18:50
@Aduš8 píše:

On ten „rádoby srdcervoucí“ příběh může být tragédie pro jednu rodinu a občas se dějí, ty nežádoucí účinky se prostě někomu nevyhnou.

Těžko říct, jestli by problémy spustilo něco jiného, to nikdo neví, protože lékaři ani nejsou schopní potvrdit nebo vyvrátit a kolikrát netuší, jestli za tím konkrétním příběhem je očkování, tak jak by mohli vědět, zda by to spustil jiný spouštěč? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama