Reklama

Hezká fajn oblíbená holka...na seznamku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 22:08
Hezká fajn oblíbená holka...na seznamku?

Myslíte, že bych to měla zkusit? Kdysi někdy ve dvaceti letech věku jsem si takhle našla partnera, ale to jsem byla ještě taková nijaká, nevěděla jsem co se sebou a s chlapama jsem to vůbec neuměla. Teď po pár letech jsem dost dozrála, prokoukla jsem (sem tam mi moji kamarádi-muži sami od sebe říkají, že jsem pěkná holka a že ze mně jde dost ženskosti), lidi mě mají rádi a myslím, že jsem i v pohodě, mám i dobrý věk, je mi necelých 28 - ale i přes to jsem přes dva roky sama bez nějakého kloudného vztahu, sem tam se s někým zapletu a slyším, jak jsem skvělá apod., ale nakonec se dotyčný zdejchne, ať z toho vymámí sex či nevymámí…a mě už tyhle románky nebaví. Nechci hned zakládat rodinu, ale zase už mi taky není rovných dvacet, děti jednou chci a před tím bych si ráda ještě případného dotyčného partnera trochu časem prověřila a užila jen ve dvou, na což mám myslím optimální věk, ne? Myslela jsem, že vztah přijde časem, sám, vykrystalizuje se, na seznamku jsem už nikdy nechtěla, ale zas když budu sedět jen v koutě a nic nedělat, mohla bych se taky načekat??? :) Jsem dost společenská, lidí a zájmů mám kolem sebe dost, nicméně v mých kruzích nikdo rozumný nezadaný není a na čele to napsáno nemám, že kluka nemám a prvoplánová kráska nejsem, aby mě chlapi zastavovali na ulici…mám do toho jít nebo je urputné a lámu to přes koleno? Pořád mi v dnešní době přijde, že na vás koukají jak z měsíce, když řeknete, že se s drahou polovičkou poznáte přes net..a dost často slyším „no to já si vůbec neumím představit, to já bych nemohl/a“..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 11.09.18 22:18

Seznamkou nic nezkazíš a občas se tam někdo kloudný objeví.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 11.09.18 22:27

Já se přes ní seznámila s přítelem. jsme spolu 5,5let a máme skoro 15měsíčního chlapečka. A když se někdo zeptá, tak se k tomu hrdě hlásím… Však to není protialkoholní léčebna. i když jsem před ním měla dost schůzek. Tím chci říct, že to chvíli může trvat. Já to brala jako formu zábavy a z nezdarů si hlavu nedělala.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 11.09.18 22:30

I na seznamce může narazit na někoho obstojného, za zkoušku to stojí, přinejmenším se pobavíš.
Jen neměj přílišná očekávání. ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 11.09.18 22:34

Heleď, „no to já si vůbec neumím představit, to já bych nemohl/a“.. říkám jenom proto, že jsem měla to štěstí a poznala se s partnerem jinde. ;)

To, že zkusíš nějakou seznamku taky neznamená, že rezignuješ na seznamování off-line, to se přeci nevylučuje. Tak proč to nezkusit?

Detsa
Echt Kelišová 9941 příspěvků 11.09.18 22:36

Řekl bych, že seznamkou určitě nic nepokazíš. Osobně jsem to taky měl něco jako ‚poslední možnost‘ nebo až takovou nepříjemnou metu, které jsem nechtěl dosáhnout, ale ve výsledku ti to může přinést jen něco dobrého. Teda jen v případě, pokud se na tu seznamku moc neupneš a nebudeš od ní nicmoc očekávat. To bych ti doporučil. Na to pověstné lámání přes koleno bych to určitě neviděl. Jen se tomu snažíš pomoct a to je fajn přístup.

Žádné první krásné seznámení to bohužel není, to je fakt, ale ber to tak, že pak se už budete seznamovat osobně. A to už může být krásné a na co vzpomínat. Ve výsledku už jde jen o přítomnost a budoucnost a zda jsi šťastná. Ne jestli si ho počátečně poznala na internetu nebo jste do sebe omylem vrazili v parku, kde se střetly vaše pohledy, když jste oba chtěli sebrat ze země tvůj kapesník a byla z toho láska na první pohled :kytka:. O nic zásadního nepřijdeš bych řekl.

Jestli to zkusíš, tak hodně štěstí přeju v hledání :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15586 příspěvků 11.09.18 22:51
@Detsa píše: Řekl bych, že seznamkou určitě nic nepokazíš. Osobně jsem to taky měl něco jako ‚poslední možnost‘ nebo až takovou nepříjemnou metu, které jsem nechtěl dosáhnout, ale ve výsledku ti to může přinést jen něco dobrého. Teda jen v případě, pokud se na tu seznamku moc neupneš a nebudeš od ní nicmoc očekávat. To bych ti doporučil. Na to pověstné lámání přes koleno bych to určitě neviděl. Jen se tomu snažíš pomoct a to je fajn přístup.

Žádné první krásné seznámení to bohužel není, to je fakt, ale ber to tak, že pak se už budete seznamovat osobně. A to už může být krásné a na co vzpomínat. Ve výsledku už jde jen o přítomnost a budoucnost a zda jsi šťastná. Ne jestli si ho počátečně poznala na internetu nebo jste do sebe omylem vrazili v parku, kde se střetly vaše pohledy, když jste oba chtěli sebrat ze země tvůj kapesník a byla z toho láska na první pohled :kytka:. O nic zásadního nepřijdeš bych řekl.

Jestli to zkusíš, tak hodně štěstí přeju v hledání :kytka:
:mrgreen: tady někdo kouká na reklamy :P

Hroznej puberťák
Závislačka 4079 příspěvků 11.09.18 22:54

Hezká, fajn, oblíbená? Jestli je to pravda, tak na seznamku běž, taková tam budeš jediná a bez konkurence :mrgreen: :mavam:

Detsa
Echt Kelišová 9941 příspěvků 11.09.18 22:56
@pe-terka píše: :mrgreen: tady někdo kouká na reklamy :P

Kšc, reklamy jsem už dlouho neviděl (taková je jinak ? :mrgreen:). To bude odjinud :mrgreen:

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 11.09.18 23:16
@Anonymní píše:
Myslíte, že bych to měla zkusit? Kdysi někdy ve dvaceti letech věku jsem si takhle našla partnera, ale to jsem byla ještě taková nijaká, nevěděla jsem co se sebou a s chlapama jsem to vůbec neuměla. Teď po pár letech jsem dost dozrála, prokoukla jsem (sem tam mi moji kamarádi-muži sami od sebe říkají, že jsem pěkná holka a že ze mně jde dost ženskosti), lidi mě mají rádi a myslím, že jsem i v pohodě, mám i dobrý věk, je mi necelých 28 - ale i přes to jsem přes dva roky sama bez nějakého kloudného vztahu, sem tam se s někým zapletu a slyším, jak jsem skvělá apod., ale nakonec se dotyčný zdejchne, ať z toho vymámí sex či nevymámí…a mě už tyhle románky nebaví. Nechci hned zakládat rodinu, ale zase už mi taky není rovných dvacet, děti jednou chci a před tím bych si ráda ještě případného dotyčného partnera trochu časem prověřila a užila jen ve dvou, na což mám myslím optimální věk, ne? Myslela jsem, že vztah přijde časem, sám, vykrystalizuje se, na seznamku jsem už nikdy nechtěla, ale zas když budu sedět jen v koutě a nic nedělat, mohla bych se taky načekat??? :) Jsem dost společenská, lidí a zájmů mám kolem sebe dost, nicméně v mých kruzích nikdo rozumný nezadaný není a na čele to napsáno nemám, že kluka nemám a prvoplánová kráska nejsem, aby mě chlapi zastavovali na ulici…mám do toho jít nebo je urputné a lámu to přes koleno? Pořád mi v dnešní době přijde, že na vás koukají jak z měsíce, když řeknete, že se s drahou polovičkou poznáte přes net..a dost často slyším „no to já si vůbec neumím představit, to já bych nemohl/a“..

prilis planujes, zivot neni firemni zakazka s dead line a kontrolou

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15586 příspěvků 11.09.18 23:17
@Detsa píše:
Kšc, reklamy jsem už dlouho neviděl (taková je jinak ? :mrgreen:). To bude odjinud :mrgreen:

tak to mi musíš napovědět 8) Že by vlastní romantický zážitek? :think: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 23:20

@Pesimistaa takže to lámu přes koleno?

Detsa
Echt Kelišová 9941 příspěvků 11.09.18 23:22
@pe-terka píše:
tak to mi musíš napovědět 8) Že by vlastní romantický zážitek? :think: :)

Na to nebude moc nápověda :think:. Jen představivost zapracovala. Vymyslel jsem si to v tu chvíli :)

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 11.09.18 23:25
@Anonymní píše:
@Pesimistaa takže to lámu přes koleno?

prvni dojem po precteni jsem mel opravdu takovy,

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15586 příspěvků 11.09.18 23:26
@Detsa píše:
Na to nebude moc nápověda :think:. Jen představivost zapracovala. Vymyslel jsem si to v tu chvíli :)

no vidíš, fantazii máš bujnou :palec: Dej se k tvůrcům reklam nebo romantických filmů :palec: Víš co tam je krasavic?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama