Hezké gelovky v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haphop
Povídálka 13 příspěvků 12.10.18 07:33
hezké gelovky v brně

Prosím poraďte mi, kam na nehty v Brně. ideálně řečkovice, krpole… hledám někoho, kdo dělá hezké tenké nehty, žádné lopatky:) a zajímá mě i cena. děkuji
ps: k vietnamcům nejdu.

Reakce:

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 12.10.18 10:55

Nevím, co si představuješ pod pojmem „tenké nehty“, ale pokud ti někdo udělá vyloženě tenké a ploché nehty bez céčka, je to špatná modeláž a ty budeš brečet, až někde narazíš nehtem a uvalíš si i svůj.
V Brně na Králově poli je skvělá Bláňa Cimbalníková Ungrová, Martina Zavi nebo Kateřina Kalousková, dohledej si holky na Facebooku a kdyžtak se domluv. Hlavně nechoď k Vietnamcům, to bys litovala jestli víc.

haphop
Povídálka 13 příspěvků 12.10.18 12:00

nene to je další extrém..spíš jsem narážela na některé vyloženě tlusté gelovky ve tvaru lopaty, jak dělají rákosníci a některé nehtařky, které neumí. děkuji ti moc za tipy, mrknu na ně!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >