Hezké oblečení pro dítě jako dárek - kde koupit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 16:11

Hezké oblečení pro dítě jako dárek - kde koupit?

Po dlouhé době se mám vidět s kamarádkou a jelikož má malou holčičku, ráda bych ji něco pěkného koupila. Co byste dostaly rády vy, kdyby na ceně moc nezáleželo? Kámoška je blogerka, malou oblíká strašně moc hezky, takže si myslím, že bych ji mohla udělat radost. Které značky teď frčí? Klidně i nějaké ne moc známé, ale kvalitní, nápadité?

anonym, protože kámoška tu chodí a zná můj nick ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12406
21.1.22 16:14

Jak stará je holčička?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 16:15

@ludmilaadamkova 3 roky.

• Citovat
  • Nahlásit
Barpro
21.1.22 16:17

Zara, Lindex.

• Citovat
  • Nahlásit
21217
21.1.22 16:18

Lindex, ale možná by byla lepší poukázka, pokud ji na obleceni dítěte víc zalezi, tak se nemusíš trefit do vkusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4567
21.1.22 16:18

Zara, Lindex a Next taky myslím není špatný. Zkus mrknout ještě na Sidar :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12406
21.1.22 16:20

Obvykle nosí holčičky ve 3 letech velikost 92-110 moji holcicce která má necelý 100 cm a váží necelých 14 kilo sedí 104.

Já osobně mám hodně ráda značku mayoral ktera tedy není moc praktická ale má takové princeznovske oblečení zvlášť její podznacka. Je malinko dražší ale zase ne úplně šílené. Pošlu ti.

Ta podznacka Mayoral je Abel & Lula

Když dáš do vyhledávače vyleze ti spousta odkazů kde se to prodává.

Příspěvek upraven 21.01.22 v 16:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
21.1.22 16:24

Hodně krásných věcí je v Kotvě. Asi budou mít i eshop. Je to myslím v 2hem patře. Kids Prestige nebo U Kids. Oboje super. Nakupuji tam a opravdu pokazde vyberu moc hezke, vkusné věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
21.1.22 16:25

@ludmilaadamkova jo jo Mayoral a Abel je v tom U Kids právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12406
21.1.22 16:29
@M.I.L.F. píše:
@ludmilaadamkova jo jo Mayoral a Abel je v tom U Kids právě

Moji.. já se do Prahy už skoro vůbec nedostanu tak už lovím jen na netu. Ale tedy samozřejmě není nad to si oblečení prohlédnout a osahat. Fotky můžou hodně mast a i velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
21.1.22 16:34

@ludmilaadamkova tak až se dostaneš tak tam zajdi…ale pořiď si k tomu nejakeho nosice tašek :mrgreen: já jsem dost citlivá na materiály tak ráda ošmatám než koupím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 16:35

Ten Mayoral vypadá moc krásně, tam bych se oblíkla i já :mrgreen: díky za tip! Jinak Zaru a Lindex mám na seznamu, i když mám pocit, že ona tam kupuje docela běžně, no..

• Citovat
  • Nahlásit
2518
21.1.22 16:38

Krásné věci na děti šije Tulec trend, česká značka, já je objevila náhodou v Břeclavi. Pokud máš na to finance, můžeš se podívat i na sukně značky Black Mountain, prodávají nejen pro dospělé, ale i v dětských velikostech, mají krásné dekory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22252
21.1.22 16:41
@Anonymní píše:
Ten Mayoral vypadá moc krásně, tam bych se oblíkla i já :mrgreen: díky za tip! Jinak Zaru a Lindex mám na seznamu, i když mám pocit, že ona tam kupuje docela běžně, no..

Jeste me napadlo - co detsky Desigual? Ale pro nekoho to neni jeho salek kavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
21.1.22 16:41

Nebo mne ještě napadlo omrknout Fler :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat