Hezky duch na mamatest, krev negativní

23
6.5.21 15:03

Hezky duch na mamatest, krev negativni

Ahoj,

mam dotaz.

Rano mi vysel krasnej duch na testu, potom dopoledne na testu druhy(ale objevil se az lehce pozdeji-napred to vypadalo jako nic, ale pak tam byl)

Je mozny, ze krev vychazi negativne? Rekli, ze mene, nez 1. Ale co to teda reaguje na testu? Je mozny, ze HcG v krvi bude az pozdeji? Leky neberu, cystu nemam, testy jsem nikdy takovyhle nemela, az ted.. cyklus mam pravidelny..

I sestricka v laborce rikala, ze s takovou carkou bude krev pozitivni :) a prd :D

Fotku testu davam do komentu..

Jsem 12 dni po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
AH
182
6.5.21 15:10

Za me je to na testu ukazkova šedá ryska. Nicmene moc nechapu proc uz 12 den chodis na krev. To se jeste muze udat ledacos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
6.5.21 15:14

Proč chodíš 12. den po ovulaci na krev. To je tak těžké vydržet? Nevím no, jako určitě bych nebrala pozitivní test ten, který mi ukáže čárku „lehce později“. Počkej si vynechání MS, pak testuj, pak se objednej k MUDr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
6.5.21 15:16

Krev je vždycky přesnější. Ale chodit 12 dní po ovulaci na krev je kravina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12217
6.5.21 15:18

Počkej týden, podle mě bude pak i krev pozitivní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 15:19

Sla jsem kvuli tomu, ze mi vysly dva testy s carkou, tak jsem chtela vedet, jestli je neco v krvi :) pred dovcou ;)

Seda ta carka neni, asi to vypada na fotce, ale bylo to uplne do ruzova.

Tak diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 15:20

@AH v zivote jsem si udelala uz spoustu testu a tohle tam nikdy nebylo :)

Ryska vypada jinak, ta je fakt seda, tohle neni (ve skutecnosti je to do ruzova)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 15:21

@iiiv hihi, tak jo :) ja to nijak nehrotim, jen me ty carky dnes prekvapily a od ty doby jsem zacla bejt fest zvedava :lol: :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 15:23

@alena1995 ranni test ukazal carku hned, az ten dopoledni asi po 8 minutach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
6.5.21 15:33

Já jsem měla zhruba 10DPO hCG 23 a test viz foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 15:35

@Andrejka13 tak to asi bude nejaka chyba testů..
Děkuju :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
6.5.21 15:56

@Aneani udělala bych si další test ideálně za dva dny a uvidíš, zda čárka bude sílit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
6.5.21 16:03

Spis vadné testy, kdyby ti to ukázalo pozitivní test z moči, musela by byt pozitivní i ta krev a tam to mas jasne negativní, tomu bych věřila víc. Co znamená “pak tam byl”? Jestli to vylezlo po limitu ber to jako negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
6.5.21 16:04

@Kriss Tina z ranni moci tenhle na fotce, hned, na druhym testu dopo(pac mi to nedalo) do 8 min carka, z jiny krabicky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
6.5.21 16:09

Čárka je čárka a duch je duch, s ním není nikdy nic jistýho, když jsem se objednávala k doktorce, že mám pozitivní test tak na kontrole se jako první ptala jestli to byla čárka nebo duch a řekla to takovým tónem, že mi bylo hned jasný, že s těmito testy se jim tam objednává asi dost lidí a pak jsou zklamaný když jim řekne, že nic…
Když sem se zeptala co to ten duch je, tak hned změnila přístup :lol: :lol: :lol: do tý doby sem netušila, že to tak někdo opravdu dělá :roll: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat