Hidrasec na průjem - jak zabírá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokan
Kecalka 240 příspěvků 08.11.14 15:51
Hidrasec na průjem - jak zabírá?

Maminky, používaly jste některá u dítka prášek Hidrasec proti průjmu? My ho začali brát 2. den a zatím zas tak „okamžitě“ nezabírá jak nám říkal doktor… Smecta nám nezabrala vůbec.

Reakce:
kacenkace
Kecalka 209 příspěvků 08.11.14 15:59

Davala jsem ho malymu po navratu z dovoleny chytl tam prujem. Zabralo nam to az tak 3 den a k tomu naprosta dieta jen ryze a mrkev a vse varene v magnezii kvuli ztrate mineralu..

kacenkace
Kecalka 209 příspěvků 08.11.14 16:00

Jo a 3× denne ho bral..

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 08.11.14 17:28

@mokan Dávali jsme asi 2 dny (v kombinaci s dietou), pak už jen smectu + lactobacili a dietu.

AmyPol
Nováček 2 příspěvky 13.08.16 13:40

Ahoj Holky, tak naše zkušenost je tedy výborná, už po prvnímm sáčku bylo vidět, že se stav
lepší, hlavně on působí proti dehydrataci, takže jsme ještě ušetřili a nemuseli kupovat další rehydratační přípravky, takže i když je u něj vyšší doplatek, tak v celkově to vlastně díky tomu vyšlo levněji… už jsem ho doporučila i dalším kamarádkám ať si to u své doktorky nechají předepsat a mají ho doma po ruce a taky byli s jejím učinkem spokojeni… Teď jsem i zjistila, že je k dostáni i pro nás dospěláky a je volně, nemusí se nikam pro recept a musím říc, že zabral i na nás, hlavně na dovče kde se fakt šiknul

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 08.04.17 19:05
@Jolula píše:
Nevíte jestli ho můžou i děti?

Můžou, koukni do pribaloveho letáku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >