Hipoterapie pro batole, Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 13:52
Hipoterapie, lehce hypotonické batole, Vysočina

Jezdíte někam na Vysočině na hypoterapii s dítětem? Zaujalo mě to. Mám dvouletého, byl nedonošený, 34.tt, narodil se s velmi malou porodní váhou. Je lehce hypotonický, trochu ochablá záda (mírně břicho ven a lopatky od sebe, nebo jak to popsat), dále občas během dne sedí do W, tak opravuji. Jinak je tedy normálně šikovný, jiné problémy se zatím neobjevily. Myslím, že by mu hypoterapie mohla pomoci. Jsme z Vysočiny, nejbližší, co jsem našla je v Luže Košumberk. Nemáte někdo zkušenosti, popřípadě, jestli dítěti pomohla jedna lekce za týden? Častěji bych asi nejezdila, přeci jen je to daleko. Prosím o anonym, jsou tam zdravotní údaje dítěte, děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >