Hipoterapie pro batole, Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 13:52
Hipoterapie, lehce hypotonické batole, Vysočina

Jezdíte někam na Vysočině na hypoterapii s dítětem? Zaujalo mě to. Mám dvouletého, byl nedonošený, 34.tt, narodil se s velmi malou porodní váhou. Je lehce hypotonický, trochu ochablá záda (mírně břicho ven a lopatky od sebe, nebo jak to popsat), dále občas během dne sedí do W, tak opravuji. Jinak je tedy normálně šikovný, jiné problémy se zatím neobjevily. Myslím, že by mu hypoterapie mohla pomoci. Jsme z Vysočiny, nejbližší, co jsem našla je v Luže Košumberk. Nemáte někdo zkušenosti, popřípadě, jestli dítěti pomohla jedna lekce za týden? Častěji bych asi nejezdila, přeci jen je to daleko. Prosím o anonym, jsou tam zdravotní údaje dítěte, děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama