Reklama

Hipoterapie pro batole, Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 13:52
Hipoterapie, lehce hypotonické batole, Vysočina

Jezdíte někam na Vysočině na hypoterapii s dítětem? Zaujalo mě to. Mám dvouletého, byl nedonošený, 34.tt, narodil se s velmi malou porodní váhou. Je lehce hypotonický, trochu ochablá záda (mírně břicho ven a lopatky od sebe, nebo jak to popsat), dále občas během dne sedí do W, tak opravuji. Jinak je tedy normálně šikovný, jiné problémy se zatím neobjevily. Myslím, že by mu hypoterapie mohla pomoci. Jsme z Vysočiny, nejbližší, co jsem našla je v Luže Košumberk. Nemáte někdo zkušenosti, popřípadě, jestli dítěti pomohla jedna lekce za týden? Častěji bych asi nejezdila, přeci jen je to daleko. Prosím o anonym, jsou tam zdravotní údaje dítěte, děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >