Hipp Comfort - na jaké mléko jste přecházeli?

26
18.4.20 14:06

Hipp Comfort - na jaké mleko jste přecházeli?

Dobrý den,
psala jsem tu už do více diskuzi, ale třeba má nějaká maminka podobnou konkrétní zkusenost a poradi. Mám skoro ctyrmesicniho chlapečka, od narození na kombinaci MM+UM. S UM měl velké problémy od začátku (plynatost a zácpa). Vyzkoušeli jsme spoustu značek a typu(v porodnici Nutrilon Profutura, Beba Comfort, sunar AR a Comfort). No a pak jsme cca v 7tydnech narazili má Hipp Comfort, který mu konečně sedel a na něm je doteď. JENŽE malému už nestačí. Nezasyti ho. Pije ho velké dávky a pak má stejně brzo hlad, když dostane víc, tak to blinka. Zkoušela jsem na doporučení kozi Naše mleko, ale bylo to takové…no divné. Už když jsem nasadila jednu dávku byl syn takový nevrly, večer dokonce i plakal. Ale vykadil se. Stolice ale už byla hustší. Druhy den jsem zkoušela znovu zase jen jednu dávku, tentokrat jsem dala menší dávku a opakovalo se to samé. V noci spal 8 hodin a nemohla jsem ho probudit. O kojeni zájem neměl, proste spal. Zkratka přišlo mi to zase až moc hutne. Nevim ale teď na které mleko přejít. Nemá nějaká maminka podobnou zkusenost? Jak jste vyřešili vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17263
18.4.20 15:34

Z hippu jsem přešli na dmbio

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17263
18.4.20 15:36

Btw proč nepřejdete na hipp2?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
18.4.20 16:32
@debra.morgan píše:
Btw proč nepřejdete na hipp2?

Hipp Comfort dvojka není. Mužů buď přejít na Hipp HA 1 (je to možnost, už jsme zkoušeli cca před 2ma měsíci, ale šílené se nafoukl) anebo na Hipp Bio Combiotik (taky už jsme zkoušeli cca před 2ma měsíci a když jsem dala dvě odmerky Comfortu a dvě Combiotik, tak se do večera ucpal). Takže zkouším najít někoho, kdo to měl podobně, ať mám aspoň nadeji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17263
18.4.20 19:41

@Jezinka89 no tak to není překvapující, tělo si na novou stravu zvyká. Na um i několik dní, z jedné dávky poznáte velký h*vno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
18.4.20 19:59
@debra.morgan píše:
@Jezinka89 no tak to není překvapující, tělo si na novou stravu zvyká. Na um i několik dní, z jedné dávky poznáte velký h*vno.

Přesně, me co rikala pediatricka, tak cca 10 az 14 dní trva než si trávení zvykne na nove UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
18.4.20 20:02
@Jezinka89 píše:
Hipp Comfort dvojka není. Mužů buď přejít na Hipp HA 1 (je to možnost, už jsme zkoušeli cca před 2ma měsíci, ale šílené se nafoukl) anebo na Hipp Bio Combiotik (taky už jsme zkoušeli cca před 2ma měsíci a když jsem dala dvě odmerky Comfortu a dvě Combiotik, tak se do večera ucpal). Takže zkouším najít někoho, kdo to měl podobně, ať mám aspoň nadeji :mrgreen:

Me se mala po Hippu Combiotik taky ucpavala, nemohla kakat, mela boleni, vetry..
Presli jsme na Kendamil, a nic z toho neresime. Vse se srovnalo, a ona zacala byt spokojena..
Navic je to z plnotucnyho mleka, takze sytejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
18.4.20 21:51

@debra.morgan
jo asi mate pravdu. Ale tady ta syta mleka (Kendamil - ten teda jsme nezkoušel, Naše mleko) mu dávají zabrat. Dá si 120ml a pak spi 8 hodin, to mi přijde divny. A rev u nás nebyl před tím už tak měsíc, vím, ze je to změna, ale když dam jednu dávku v poledne a večer už má koliku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
18.4.20 22:24

@Jezinka89 Mě přijde, že strašně stridate. Už v 7tydnech měl 5mliko, to mi přijde strašně moc. Můj syn má 8tydnu a má druhé a to jen proto, že měl infekci a ošklivý průjem, tak dostal bezlaktozove mlicko a teď budeme řešit co dál. Místo střídání mlicek bych spíš dávala nějaký kapičky espumisan nebo já mám dobrou zkušenost s biogaia. Já bych mu mlicko nemenila pokud mu sedi. Holt bych dávala míň a častěji ono se to časem zase srovná a třeba pak začne pít víc a zase si natáhne na 3h. Pokud ti blinka nějak víc, dala bych Nutriton na zahusteni mlicka. A určitě není divny že spí 8h. Nebudila bych a nechala. Můj prvorozeny spal ve 4M 10-12h, pak si ale tohle dlouhý spaní bez jídla musí nahnat přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.4.20 01:48

@mission84
Jo tak to mate pravdu, to střídání je hrůza. On měl totiž už 2 v porodnici. Dali mu tam jako dokrm Nutrilon Profutura a on se chudak ucpal tak, ze ho museli rozredit dárcovským MM ( svoje jsem neměla). Dali tu Bebu, kterou jsme měli prvních 14 dni a opět ucpany a zvracel obloukem cele dávky, tak to taky neslo. Jinak kapicek jsme měli milion. Nejvíc se mi osvědčil Balonix med (něco jako Espumisan, ten mu z nějakého důvodu nedělal moc dobre), bio gaiu dávám tahem už od tři týdnu. Teď jsem mu k tomu kozimu dala este i Coliprev, aby ztratil tu laktozu, pze v tom Hippu Comfort je ji skoro o polovinu méně. To, co jsme nezkouselibbyl Baby calm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
19.4.20 06:22

A co na tyhle hokusy pokusy rika detsky lekar?
Vase mimco uz musi mit v brisku takový gulas, z toho stridani vseho.. Me detska lékařka rikala, ze do 3mesicu veku ditete se nema moc menit UM, ze jim to dela paseku v brisku.. My menili jen jednou, prave po konzultaci s ni. Ale podle toho co ctu od vas, uz bych mela obavy, aby vase mimco nemelo ze zaludku mrzaka.. To neberte ale jako rypani. Kdyz nasadite nove mleko, muze byt vase mimco par dnu neklidne atd.. Protoze ma v brisku proste neco novyho, a musi si na to zvyknout.. Ale nemuzete mu dat 1 davku neceho, a pak to zase hned změnit.. :roll: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
19.4.20 08:11

Přemýšlela jsem nad Kendamilem, nakonec jsem po mnoha výborných recenzích zkusila Babylove a :palec: :palec: Malá je na něm asi od 3 měsíců, teď jí je rok. A taky měla právě problémy s plynatostí a často i zácpu. Po Babylove se mi budila v noci jen 1×, max 2×, vydržela spát v kuse tak 5h takže super zasytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
19.4.20 08:39

@Kristynka22 taky jsem nad ním kdysi uvažovala, ale vyhrálo složení bez palmového oleje, rybího tuku a soji.. Což má málokteré mléko. A Kendamil ma právě slozeni super. Oproti Babylove je teda cenove někde jinde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.4.20 19:40

@Konys
mate pravdu, dneska jsem přehodnotila, pze mi malý řval hlady už ani ne po dvou hodinách (a to pil 160ml). Budu opatrně dal zkoušet to kozi. Postupně přidávat dávku po dávce. Dneska jsem dala zase jednu dávku a byl klid s bolenim akorát zase nekadil, ale uvidime zítra. On v podstatě netoleruje běžná UM, to kozi by mělo být šetrnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.4.20 19:44
@Konys píše:
A co na tyhle hokusy pokusy rika detsky lekar?
Vase mimco uz musi mit v brisku takový gulas, z toho stridani vseho.. Me detska lékařka rikala, ze do 3mesicu veku ditete se nema moc menit UM, ze jim to dela paseku v brisku.. My menili jen jednou, prave po konzultaci s ni. Ale podle toho co ctu od vas, uz bych mela obavy, aby vase mimco nemelo ze zaludku mrzaka.. To neberte ale jako rypani. Kdyz nasadite nove mleko, muze byt vase mimco par dnu neklidne atd.. Protoze ma v brisku proste neco novyho, a musi si na to zvyknout.. Ale nemuzete mu dat 1 davku neceho, a pak to zase hned změnit.. :roll: :think:

Jo a naše dětská dr. mi radila v týdnu at dam Kendamil a probiotika. Tak probiotika dávám stabilně a teď do toho koziho mleka dávám 0,5ml Balonix med, který se mi osvědčil lépe než Espumisan, pze to mleko více pění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat