Hipp Comfort - na jaké mléko jste přecházeli?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1573
19.4.20 19:57

@Jezinka89 Vydrzte, nic neni hned.. Ja kdyz se mi mala kroutila v bolestech po Hippu, tak jsem přešla ihned na ten Kendamil…myslím, ze prechazet postupne taky nemusí byt super, protoze se prckovi v brisku budou potkavat dve ruzna mlicka.. Coz muze delat paseku.. Ja bych proste davala ve vasem pripade tedy jen to kozi mleko, a nedelala mu bordel v brisku souběžně jeste s nejakym.. :think:
A uvidite za den, dva, tri…ze je to o neco lepsi.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573
19.4.20 20:03
@Jezinka89 píše:
@Konys
mate pravdu, dneska jsem přehodnotila, pze mi malý řval hlady už ani ne po dvou hodinách (a to pil 160ml). Budu opatrně dal zkoušet to kozi. Postupně přidávat dávku po dávce. Dneska jsem dala zase jednu dávku a byl klid s bolenim akorát zase nekadil, ale uvidime zítra. On v podstatě netoleruje běžná UM, to kozi by mělo být šetrnější.

A jeste k tomu kakani, me pediatricka rikala, ze mimca nemusi treba tyden kakat.. Takze jestli jeden den nekaka a nema vylozene boleni, tak bych neresila..
Davejte hodne na brisko, masírujte, cvicte mu nozickama.. A nebojte ono se to srovna.
Jen uz moc nedelejte hokusy pokusy s tema UM, protoze i kdyz to delate v dobre víře..tak malemu to na zazivani stopro nesvědčí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
21.4.20 14:31

Určitě teď vydržte u toho kozího. Chvilku trvá než si na to bříško zvykne. To kozí mléko je lépe stravitelné než jiná mléka a i je nejpodobnější mateřskému mléku. Já jsem na něj u dcery také přešla a už bych neměnila. Od půl roku dostávala i kozí kaše a teď už je větší tak pije kozí sušené mléko. Je jí dva a čtvrt roku a nikdy nebyla nemocná a je to od začátku naprosto spokojené a zdravé dítě. Takže za mě jsou ty kozí věci prostě top.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
22.4.20 12:57
@tannul píše:
Určitě teď vydržte u toho kozího. Chvilku trvá než si na to bříško zvykne. To kozí mléko je lépe stravitelné než jiná mléka a i je nejpodobnější mateřskému mléku. Já jsem na něj u dcery také přešla a už bych neměnila. Od půl roku dostávala i kozí kaše a teď už je větší tak pije kozí sušené mléko. Je jí dva a čtvrt roku a nikdy nebyla nemocná a je to od začátku naprosto spokojené a zdravé dítě. Takže za mě jsou ty kozí věci prostě top.

Dobrý den,
ano, dávám to kozi, prechazim postupně (syn má tendence se dost ucpavat). Bolení bříška už ustoupilo, mleko ho nenafukuje, vypadá to na dobre cestě. Kaka každý den, akorát je toho “odpadu” docela málo (ale není to husté, ze by to nemohl vytlačit). Vím, ze každé mimco je jiné, ale mužů se zeptat, jaká byla konzistence kakani u Vašeho miminka? Máme tedy Naše mleko 1…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.4.20 10:02
@tannul píše:
Určitě teď vydržte u toho kozího. Chvilku trvá než si na to bříško zvykne. To kozí mléko je lépe stravitelné než jiná mléka a i je nejpodobnější mateřskému mléku. Já jsem na něj u dcery také přešla a už bych neměnila. Od půl roku dostávala i kozí kaše a teď už je větší tak pije kozí sušené mléko. Je jí dva a čtvrt roku a nikdy nebyla nemocná a je to od začátku naprosto spokojené a zdravé dítě. Takže za mě jsou ty kozí věci prostě top.
N
@Jezinka89 píše:
Dobrý den,
ano, dávám to kozi, prechazim postupně (syn má tendence se dost ucpavat). Bolení bříška už ustoupilo, mleko ho nenafukuje, vypadá to na dobre cestě. Kaka každý den, akorát je toho “odpadu” docela málo (ale není to husté, ze by to nemohl vytlačit). Vím, ze každé mimco je jiné, ale mužů se zeptat, jaká byla konzistence kakani u Vašeho miminka? Máme tedy Naše mleko 1…

Tak hlásím, jak na tom zatím jsme po přechodu na Naše mleko (kozi). Bříško vcelku v pohodě, sice občas prdik, ale to jsme vyřešili Balonixem (Simethicon), neublinkava, vypije teda méně cca 140 ml na dávku, ale na jídlo se hlásí normálně po 3 hodinách. V noci ale klidně spi 7-8hodin. Co ale ke opět problém ke kakani. Opět zácpa. Stolice se zahustila sám se nevykaka. Cvicime s nozickama, rudne, tlačí a nic z nej nevydržela. Občas, když tlačí nějaký prd, tak hovinka Lužné plinku. Konzistence je hustší kaše, něco jako zubní pasta, když to leze ven, ale pak se to roztece. Dávám navíc tekutiny mezi jídlo vypije cca 20ml vody. Dr. rádi už jen prikrmy. Ale nejsem si jistá, jestli zrovna toto nás vytrhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.5.20 11:29

Já kamarádkám doporučuji um Naše mléko od firmy Goldim :palec: A zatím jsou všechny spokojené. Synovi snad jedině tohle mlíčko sedlo hned. Kozí mléko je lépe stravitelné, než kravské. Určitě bych vyzkoušela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.5.20 11:17
@Růžička17 píše:
Já kamarádkám doporučuji um Naše mléko od firmy Goldim :palec: A zatím jsou všechny spokojené. Synovi snad jedině tohle mlíčko sedlo hned. Kozí mléko je lépe stravitelné, než kravské. Určitě bych vyzkoušela :lol:

Tak my jsme bohužel výjimka. Možná to bylo o chlup lepsi, než na jiných UM z kravského mleka, ale syn byl stejně nafoukly a měl zacpu, jako po jiných UM. U nás jediné, které zatím snese jsou speciální mleka HA s nastepenou bilkovinu přímo proti zácpě. Ústup potíží do druhého dne. I naše dr. už připustila, ze jde pravděpodobně o lehčí formu alergie na BKM. Při ni ale děti většinou nesnesou ale i jiná mleka napr. kozi nebo ovcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat