Hipp HA1 30. měsíčnímu dítěti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 16:45
Hipp HA1 30měsíčnímu dítěti?

:mavam:, otázka zní : Daly byste 30měsíčnímu dítěti mléko Hipp HA1(proti alergiím, HA1 je převážně určena od narození do 6měsíců)30měsíčnímu dítěti, který je zvyklý um pít, pije mléko různých značek, vše mu sedí.
Neptám se pro své dítě, žádné nemám, ale jsem zvyklá pomáhat matkám v azylových centrech a kamarádce s dětskou výživou a různými věcmi pro děti.
Děkuji za vše názory, poznatky, zkušenosti.

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8485 příspěvků 28.07.18 16:57

Ne, ovšem já nevidím ani důvod dávat 30m dítěti UM :) ale pokud chce levné a dobré mléko pro takto velké dítě tak doporučuju DM babylove :)

podaji
Kecalka 437 příspěvků 28.07.18 17:02

No takhle, asi mu neublíží ale ani mu nic nedá. Tedy ne tolik potřebné vitamíny minerály atd. mám na myslí v množství kolik by mělo dítě mít. Ale určitě už jí vše ostatní s přihlédnutím na alergií pokud tam je. Nevím, nemůže mléčné výrobky nebo proč ha mléko. Z jakého důvodu mu hodně chcete dát? Máte velké zásoby???

Pety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 28.07.18 17:03

Ne, u 30 měsíčního dítěte nevidím jedinou výhodu v dávání jakéhokoliv UM. Nejlépší je naučit na obyčejnou vodu nebo neslazený čaj. UM jsou přeslazené, ale vážně strašně a u takto starého dítěte mi to přijde naprosto nekonstruktivní zu ohledu správných návyků a navíc i cenově…

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 17:09
@Pety2 píše:
Ne, u 30 měsíčního dítěte nevidím jedinou výhodu v dávání jakéhokoliv UM. Nejlépší je naučit na obyčejnou vodu nebo neslazený čaj. UM jsou přeslazené, ale vážně strašně a u takto starého dítěte mi to přijde naprosto nekonstruktivní zu ohledu správných návyků a navíc i cenově…

Tak kamarádky syn UM vyžaduje pořád, úplně ho miluje, po obyčejném kravském má někdy průjem, zvlášť v těch tropických letních teplotách, když to vyžaduje, tak proč mu ho nedat, akce na mléka jsou, tak co, navíc je mu jedno, jakou značku mléka pije, vyrábí se až do 36měsíců, tak asi se dětem dávají, její syn jí samozřejmě normální, pestrou stravu, ale není žádný velký jedlík, postavou tintítko, ani po tom nějak extra nepřibírá, strašně mu to chutná, tak proč to odpírat.

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 17:11
@podaji píše:
No takhle, asi mu neublíží ale ani mu nic nedá. Tedy ne tolik potřebné vitamíny minerály atd. mám na myslí v množství kolik by mělo dítě mít. Ale určitě už jí vše ostatní s přihlédnutím na alergií pokud tam je. Nevím, nemůže mléčné výrobky nebo proč ha mléko. Z jakého důvodu mu hodně chcete dát? Máte velké zásoby???

Právě, že mám 3 krabice, které jsem koupila, protože se blíží datum expirace - 31.8., 1 krabici má prý tak na 11 dní, jsem si myslela, ale asi tedy blbě, že když je to pro novorozence, tak se z toho hodně přibírá, že snad jen tam by mohl být problém, ale to právě není jeho případ, je to tintítko.

Příspěvek upraven 28.07.18 v 17:13

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 17:12

edit: 2×

veria
Generální žvanilka 23592 příspěvků 1 inzerát 28.07.18 17:45

Ty HA mlika jsou dost hořká proti normálním. Asi by mu to nechutnalo. :nevim:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 28.07.18 17:48

@Klopotkova
Tak to je argument jako proč bych dítěti místo zeleniny nekrmila koblihy, když jí tak chutnají a vyžaduje je :nevim: Jednou za čas jí ochutnat dám, ale jinak já jsem rodič od toho, abych dítěti tvořila správné návyky…

Neříkám, že UM ublíží, ale za mě negativa opravdu převažují nad pozitivy…Navíc to nic nedává, asi jak ty koblihy.

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 18:45
@Pety2 píše:
@Klopotkova
Tak to je argument jako proč bych dítěti místo zeleniny nekrmila koblihy, když jí tak chutnají a vyžaduje je :nevim: Jednou za čas jí ochutnat dám, ale jinak já jsem rodič od toho, abych dítěti tvořila správné návyky…Neříkám, že UM ublíží, ale za mě negativa opravdu převažují nad pozitivy…Navíc to nic nedává, asi jak ty koblihy.

Nedává? Tak snad jsou tam vitamíny a minerály, na rozdíl od koblihy, ne?

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 28.07.18 19:12
@veria píše:
Ty HA mlika jsou dost hořká proti normálním. Asi by mu to nechutnalo. :nevim:

Ona malému proti alergiím dala, ale byla to HA2, sama chutnala a říkala, že to hořké bylo, ale že mu to osladila a čekala, zda to bude pít nebo ne a on to normálně vypil, tak jako všechny um s velkou chutí, alergii nemá, brala to v akci, dávala to ale před rokem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >