Reklama

HIPP-jake mate zkusenosti s timto mlickem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 10:28
HIPP-jake mate zkusenosti s timto mlickem?

Zakladam novou diskuzi o mleku hipp a to hlavne z toho duvodu,protoze ja jsem s nim naprosto spokojena a uplne vlastne nadsena.mam druhou dceru a kdybych znala u te prvni toto mleko nevaham ani vterinu.o HIPP jsem se dovedela z diskuzi z internetu kde ho maminky velmi chvalily.mala ma mesic a pul a je na UM od14.dne.vyzkousela jsem nekolik znacek,ale bud mela problemy se zatvrdlou stolici nebo byla malo nasycena.mleko \hipp mi vsechny tyto problemy spravil.mala kaka pekne,uz se tolik nekrouti a vydrzi mi po nem dlouho.vcera dokonce vypila v 6 vecer 100,sla spat v 8 a chtela jist az ve2 rano.jsem nadsena a nedam na hipp dopustit!

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.06.09 10:57

Uz jsem o nem cetla tady.Divam se ze je hodne levne ted jsem kukla na net a ta 300g krabice vynde max na 100 ale spis jsem nasla za 75. A kde ho kupujete jinak?Je mozne jsem ho prehledla v obchode.My totiz ted presli na Hami s Nutrilonu.No asi ho zkusime ale az nam dojdou zasoby Hami. :lol:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 13:10

ja jsem z Havirova a tady to mleko stoji devadesat(v kau­flandu a v DM drogerii,nevim kolik v lekarne) ale pokud se bavim o HIPP1plus.ted davam male HIPP1bio je to zdravejsi,bez chemickych konzervantu a z ekologickeho zemedelstvi.je to to same akorat jak pisu,bez chemie.a to stoji 115(v lekarne)­.nemohu si to vynachvalit :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 13:12

je pravda ze tady v CR tohle mleko neni moc rozsirene a moc se tu nepropaguje zato ale se to hodne dava detem v Nemecku nebo Rakkousku(je to rakouska firma)

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 22.06.09 14:19

Ahoj.Já osobní zkušenost nemám,ale má kamarádka,co žije v Německu,nedá na značku HIPP dopustit!!!!

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 22.06.09 23:13

já dávám jenom hipp, příkrmy, ovoce, kaše, mlíko. Kupuji vše v Německu, je tam větší výběr.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >