HIPP-jake mate zkusenosti s timto mlickem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 10:28
HIPP-jake mate zkusenosti s timto mlickem?

Zakladam novou diskuzi o mleku hipp a to hlavne z toho duvodu,protoze ja jsem s nim naprosto spokojena a uplne vlastne nadsena.mam druhou dceru a kdybych znala u te prvni toto mleko nevaham ani vterinu.o HIPP jsem se dovedela z diskuzi z internetu kde ho maminky velmi chvalily.mala ma mesic a pul a je na UM od14.dne.vyzkousela jsem nekolik znacek,ale bud mela problemy se zatvrdlou stolici nebo byla malo nasycena.mleko \hipp mi vsechny tyto problemy spravil.mala kaka pekne,uz se tolik nekrouti a vydrzi mi po nem dlouho.vcera dokonce vypila v 6 vecer 100,sla spat v 8 a chtela jist az ve2 rano.jsem nadsena a nedam na hipp dopustit!

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.06.09 10:57

Uz jsem o nem cetla tady.Divam se ze je hodne levne ted jsem kukla na net a ta 300g krabice vynde max na 100 ale spis jsem nasla za 75. A kde ho kupujete jinak?Je mozne jsem ho prehledla v obchode.My totiz ted presli na Hami s Nutrilonu.No asi ho zkusime ale az nam dojdou zasoby Hami. :lol:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 13:10

ja jsem z Havirova a tady to mleko stoji devadesat(v kau­flandu a v DM drogerii,nevim kolik v lekarne) ale pokud se bavim o HIPP1plus.ted davam male HIPP1bio je to zdravejsi,bez chemickych konzervantu a z ekologickeho zemedelstvi.je to to same akorat jak pisu,bez chemie.a to stoji 115(v lekarne)­.nemohu si to vynachvalit :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 13:12

je pravda ze tady v CR tohle mleko neni moc rozsirene a moc se tu nepropaguje zato ale se to hodne dava detem v Nemecku nebo Rakkousku(je to rakouska firma)

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 22.06.09 14:19

Ahoj.Já osobní zkušenost nemám,ale má kamarádka,co žije v Německu,nedá na značku HIPP dopustit!!!!

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 22.06.09 23:13

já dávám jenom hipp, příkrmy, ovoce, kaše, mlíko. Kupuji vše v Německu, je tam větší výběr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >