Hisense, Beko - americká lednice, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kecalena
Stálice 81 příspěvků 11.11.18 22:53
Hisense, Beko - americká lednice, zkušenosti?

Máte zkušenosti s amerikou Hisense? Potřebuji 4 dvéřovou americkou lednici (velké police v lednici) cca do 30t a vyskakují mě jen Hisense, Whirlpool nebo Beko… :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 09:08

Ještě Concept, máme tuhle:
https://lednice.heureka.cz/…pt-la8783wh/
Máme teda zatím jen půll roku, ale ten prostor uvnitř je uspořádaný opravdu šikovně, šestišuplíkový mrazák je geniální. Fakt je, že ty čtyřdveřové žádná „lepší“ značka nenabízí.

kecalena
Stálice 81 příspěvků 12.11.18 13:50
@Anonymní píše:
Ještě Concept, máme tuhle:
https://lednice.heureka.cz/…pt-la8783wh/
Máme teda zatím jen půll roku, ale ten prostor uvnitř je uspořádaný opravdu šikovně, šestišuplíkový mrazák je geniální. Fakt je, že ty čtyřdveřové žádná „lepší“ značka nenabízí.

díky, tu jsem opomněla :-) a jsi spokojená?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 14:37

No, za toho půl roku zatím velmi :lol: Moc mi vyhovuje to vnitřní uspořádnání. Jinak zepředu je bílé nebo černé sklo, z boku je takový trochu hrbolatý nerez, to je asi jediné, co mě překvapilo oproti internetovým obrázkům.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >