Histaminová intolerance - alergie na sperma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 20:14
Histaminová intolerance - alergie na sperma

Zdravím,
není tomu tak dlouho, co mi doktor diagnostikovat Crohnovu chorobu. Poté přišel ještě s histaminovou intolerancí. Nějak jsem to nechala plynout ale teď, cca po půl roce nastaly potíže v posteli. Pokaždé, co se do mě přítel udělá to neskutečně bolí, pálí,.. Nedá se to vydržet a prakticky mi to vytvořilo takovou nechuť k sexu. Přítel je z toho samozřejmě špatný, na gynekologii jsem byla..doktorka mi dala nějaký gel na vyrovnání PH v pochvě. Jenže to vůbec nezabralo, naopak. Ten gel sám o sobě ve mně udělá ještě víc neplechy.
Jsem už opravdu zoufalá, proto se ptám tady. Má někdo podobné zkušenosti? Jak postupovat? Na internetu si nechci moc číst, tam jsou většinou extrémy. Proto zkouším tuhle cestu..myslíte, že to bude souviset s tou intolerancí? Na kontrolu mám jít až v dubnu, což je za dlouho.. :roll: :roll:
Děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu :hug:

Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15291 příspěvků 05.12.18 20:15

histaminová intolerance je rekace na jídlo, protože chybí enzym, který štěpí histamin.

Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 05.12.18 20:33

Tak snad používejte kondom, ne?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 05.12.18 20:37
@vokishka píše:
histaminová intolerance je rekace na jídlo, protože chybí enzym, který štěpí histamin.

Treba jí to dělá bordel v žaludku :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama