Histaminová intolerance - příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 14.06.19 13:21
Histaminová intolerance - příznaky

Ahojky.
Jdu s dotazem :oops:
Na konci loňského roku mě tři měsíce držela bolest podbřišku. Měla jsem k tomu zánět moc. měchýře ale bolest pretrvavala i po vyleceni. Nakonec zmizela. :think:

Je to dva dny, co jsem to začala cítit znovu - dneska lezu po zdi. :roll: Je to píchání, řezání, bodání v místě kde je močový měchýř. Močení ok. Přijdu si jak když mám břicho jak v 7 měs, nafoukla… :pocitac: Musím říct ze tenhle stav jsem mela už několikrát a vzdy to zahadne přešlo. Já myslela jak zánět mocaku a ten čistý. Na alergologii pred tydnem mi dr řekl ze teda z dle výsledků z krve z 2014 ( krev mi ted brát nechtěl :zed: ) mam histaminovou intoleranci. Vysledek 7,6.

Můžou byt tyto potíže z toho? 8o Bolí me i žaludek a jakoby pálí.

Gynekologie v pořádku.

Taky budu vděčná za každou radu ohledně te diety.

Díky moc! :kytka:

Reakce:
Mrs.bloud
Kecalka 290 příspěvků 14.06.19 21:01
@Šema píše:
Ahojky.
Jdu s dotazem :oops:
Na konci loňského roku mě tři měsíce držela bolest podbřišku. Měla jsem k tomu zánět moc. měchýře ale bolest pretrvavala i po vyleceni. Nakonec zmizela. :think:

Je to dva dny, co jsem to začala cítit znovu - dneska lezu po zdi. :roll: Je to píchání, řezání, bodání v místě kde je močový měchýř. Močení ok. Přijdu si jak když mám břicho jak v 7 měs, nafoukla… :pocitac: Musím říct ze tenhle stav jsem mela už několikrát a vzdy to zahadne přešlo. Já myslela jak zánět mocaku a ten čistý. Na alergologii pred tydnem mi dr řekl ze teda z dle výsledků z krve z 2014 ( krev mi ted brát nechtěl :zed: ) mam histaminovou intoleranci. Vysledek 7,6.

Můžou byt tyto potíže z toho? 8o Bolí me i žaludek a jakoby pálí.

Gynekologie v pořádku.

Taky budu vděčná za každou radu ohledně te diety.

Díky moc! :kytka:

A celiakii ti zjistoval? To se zeptej hlavne jeho. I dietu by ti mel rict.

Váš příspěvek
Reklama