Hysterie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 08.05.18 10:16
Histeria v tehotenstve

Ahoj dievcata. Aj vy ste sa v tehotenstve tak rozculili velmi, ze ste boli az cervene? Ja som vcera sla na burger kde mi uplne hlup. vyzerajuca casnicka i napriek tomu ze som jej to 3× zopakovala priniesla burger aj s majonezou zo surovych vajec aj nedopecene maso. Velmi ma nasral. kedze som to uz zacala jest a velmi som jej vynadala. Velmi. Vzdy som bola cholerik ale teraz v tehu si vzdy poviem ze mi nestoji za to sa rozculit a aj tak sa tak stane. Samozrejme takato situacia sa stala 1× a to som v 33 tt ale velmi ma trapi aka som bola rozculena. Malinka v brusku bola cely vecer a noc aktivna asi nervozna zo mna aj ked ja som uz bola kludna. Dokonca aj teraz rano strasne vyvadza a kope. Snad je v poriadku..Bojim sa o nu nechcem aby sa tam velmi mixovala. Zazili ste nieco podobne aj vy? Poddelte sa som mnou :srdce:

Příspěvek upraven 08.05.18 v 10:22

Reakce:

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 08.05.18 10:20

Jo, byla jsem vztekla hodne, hlavne na pritele…obvykle nejecim a nepraskam dvermi, v tehotenstvi ano. A pak jsem z toho mivala spatny pocit…ale mala je ok :)

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 08.05.18 10:41
@Tulipanik píše:
Ahoj dievcata. Aj vy ste sa v tehotenstve tak rozculili velmi, ze ste boli az cervene? Ja som vcera sla na burger kde mi uplne hlup. vyzerajuca casnicka i napriek tomu ze som jej to 3× zopakovala priniesla burger aj s majonezou zo surovych vajec aj nedopecene maso. Velmi ma nasral. kedze som to uz zacala jest a velmi som jej vynadala. Velmi. Vzdy som bola cholerik ale teraz v tehu si vzdy poviem ze mi nestoji za to sa rozculit a aj tak sa tak stane. Samozrejme takato situacia sa stala 1× a to som v 33 tt ale velmi ma trapi aka som bola rozculena. Malinka v brusku bola cely vecer a noc aktivna asi nervozna zo mna aj ked ja som uz bola kludna. Dokonca aj teraz rano strasne vyvadza a kope. Snad je v poriadku..Bojim sa o nu nechcem aby sa tam velmi mixovala. Zazili ste nieco podobne aj vy? Poddelte sa som mnou :srdce:Příspěvek upraven 08.05.18 v 10:22

Samozřejmě jsem se snažila ovládat, ale přišlo mi, ze jsem celkově citlivější. Rozbrečelo mě kdeco a obcas i nadzvedlo. Ale dost jsem se i smála. Prostě jiný stav, no :mrgreen:

wewa
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 08.05.18 10:50

Jsem velmi emotivní ale scény na veřejnosti nedělám ani v jiném stavu :palec:.Pokud nejsem v restauraci spokojená nedám spropitné a řeknu si o knihu stížností.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 08.05.18 17:29

Ano - těhotenské hormony a pak vyčerpání při kojení mohou zesilovat váš přirozený, divočejší temperament a docela dobře se v nepříliš dlouhém můžete proměnit v nesnesitelnou semetriku, pokud se necháte zmítat emocemi a nezačnete se učit, jak mít sama sebe pod kontrolou.

Čím dříve začnete řešit nějaké cesty, jak mít svoje emoce pod kontrolou, tím pravděpodobnější je, že se neproměníte v ukřičené, vzteklé momzillí monstrum.

Mimochodem -chce to, abyste se s vlastním vztekem a agresí naučila pracovat nejpozději do druhého roku vašeho dítěte, protože jestli bude po vás, tak vás, až přijde do období prvního vzteku, bude tak dokonale vytáčet, že nebude jisté, jestli přežije ;-)

Když se naučíte co funguje na vás, bude to fungovat i na dítko.

Tohle je praktická kniha https://www.grada.cz/…denost-8071/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >