Hysterická žárlivka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nestastnaV
Povídálka 35 příspěvků 29.12.16 16:31
histericka žárlivka

Ahojte, chtěla bych slyšet váš nazor na problém, který mě trápí. Jsme s prítelem cca 3 roky, s tím že jsme se k sobě vracely po 4 měsicni pauze. Rozchod byl kvuli me, jako nyni ted. Byli jsme s pritelem na akci a já tam stropila scenu, jelikoz se bavil s holkou z vesnice, brala bych to v pohode, ale jak jsem opila prestavam myslet racionalne a zarlim na kazdou ikdyz k tomu nemam absolitne duvod. Vim ze to neni k vydrzeni, me by se to taky nelibilo. Ale kdyz jsem napita asi se ve me neco prepne a jsem fakt hystericka krava a rikam skaredy veci. Jsem ma sebe nastvana. Pritel je moc hodny ma me rad a ja mu pak delam takovy sceny a na verejnosti. Kdo by chtel takovou zarlicku. Po rozhovoru co s nami pritel nevi, nehce se rozejit zatim aby se neunahlil ale nehce se mnou ani byt, videt me nic. Omluvila jsem se mu a chci s tim zajit i k psycholozce. Oduvodnuji si to i tim, ze se tak chovam, protoze muj bybali me ve vztahu podvadel se zenami. Pritel nekomunikuje nic. Ale konecne rozhodnuti mi taky neda. Pro me je nejhorsi to cekani ta nejistota. Ocitli jste se nekdo v podobne situaci? Asi bych se nedivila, kdyby pritel mi dak kopacky.bylo byy to opravnene..vcera jsme se videli 2 hosiny a peitel mi rekl ze nevi jak to ma resit ze potrebuje cas. Takze jen sedim, hledim, breci..Nejhorsi je ze si to vse uvedomuji, ale az vystrizlivim a je pozde. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63283 příspěvků 3 inzeráty 29.12.16 16:33

@nestastnaV Kdyz se opila chovas jako idiot, tak nepij, na to snad neni potreba psycholog…

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 29.12.16 16:33

Jednoduchá rada a na to nepotřebuješ ani psycholožku, nepij a budeš se chovat jak se sluší a patří ;) a nebudeš muset řešit takové trapné záležitosti.

cecetka
Kelišová 7348 příspěvků 29.12.16 16:36

Nechlastej. Celkove ti bude lip :mrgreen:

nestastnaV
Povídálka 35 příspěvků 29.12.16 16:37

Vite co je na tom nejhorší? Ze pritel ai rad uziva, a ja kdyz jsem dobre naladena tak je vse super, akce se vyvede..je to vse moje chyba proznavam, jen nevim jak se s tou moji vybusnosti poprat :( jsem na sebe nastvana opravdu bych si jich par naliskala..

lentilecka56
Stálice 60 příspěvků 29.12.16 16:45

Přesně tak, přestala bych pít a začala myslet racionálne. Můj bývalý me podváděl, bil psychicky ničil ještě dva roky po rozchodu. A žádný problém s současným partnerem nemám. Nezapomeň na to, že když tě bude chtít podvést tak to udělá.. jestli jsi z vesnice tak si za chvilku budou všichni povídat a tvůj partner se stane kvůli tobě terčem posměchu… jsem z vesnice a taky tu máme pár takových s prominutím historických blbek..

soustruznice
Povídálka 46 příspěvků 29.12.16 16:49

Vymlouvat se na to, ze te ex podvadel je pekna konina.Me taky muj ex podvadel a rozhodne nemam sklony k zarlivosti, protoze proste priteli verim. Jak uz tady psaly holky, nepij a mas po problemu.

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 29.12.16 16:50

Tak se neopíjej takhle moc. Holkám tyhle stavy bez tak nesluší. Myslím že teď budeš ráda jestli nepřijde na to že ty dny zvládá i bez tebe a neukončí to. :roll: Teď už prostě neuděláš nic, jen čekat jak se sám rozhodne. Nejspíš si překročila hranici už tolikrát že teď už tvé sliby nemají váhu…Nezlob se, jen se vžij do jeho kůže pořádně a zeptej se sama sebe zda by jsi s tím člověkem chtěla dál být kdyby ti tohle dělal mockrát. ;) a to nemluvím o tom že mu tím dáváš najevo svojí nedůvěru vůči němu. Nemůžeš k někomu přistupovat stejně jako by jsi přistupovala k předchozímu. :think:

Mishelina
Stálice 92 příspěvků 29.12.16 16:54

Nepij a chceš-li pít, nepij s ním…jiná rada asi není :nevim: Přítelovi dej čas, však on se ti dříve nebo později ozve ;)

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 29.12.16 16:54

Když nemám v hlavě, zajdu si k psychologovi, na to se dá svádět všechno. Když víš že se chováš jako kus hovězího když piješ, tak prostě na akcích nepij. Na tom není nic tak těžkýho.

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 29.12.16 16:57

Nepij alkohol.

nestastnaV
Povídálka 35 příspěvků 29.12.16 17:07

Navstevu psychologa mi poradili ostatni, nehci to na nikoho svadet. jinak si s pritelem rozumime nehadame se po vsech smerexh si pasujeme ale jam rikam jak se napisu. KDYZ SE ZAMYSLIM ne nechtela bych po svem boku takoveho partnera. Mate vsichni pravdu. Jak ted tedy mam postupovat? Mam mu psat ozvat se nebo ne? Nechat ho? Nejhorsi je ze mamw jit zitra na oslavu, takzw nevim jestli pujde, v sobotu oslavit spolecne s partou silvestra…ted babo rad :(

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 29.12.16 17:15
@nestastnaV píše:
Navstevu psychologa mi poradili ostatni, nehci to na nikoho svadet. jinak si s pritelem rozumime nehadame se po vsech smerexh si pasujeme ale jam rikam jak se napisu. KDYZ SE ZAMYSLIM ne nechtela bych po svem boku takoveho partnera. Mate vsichni pravdu. Jak ted tedy mam postupovat? Mam mu psat ozvat se nebo ne? Nechat ho? Nejhorsi je ze mamw jit zitra na oslavu, takzw nevim jestli pujde, v sobotu oslavit spolecne s partou silvestra…ted babo rad :(

být tebou jdu na oslavu, nEPIJU a chovám se mile. Kdyby tam přítel byl také, řekla bych mu že ti to došlo a už pít nebudeš, že to za to nestojí. Ale rozhodně to DODRŽELA

Markéta80
Hvězda diskuse 39996 příspěvků 29.12.16 17:16

@nestastnaV dej mu čas a když víš co s tebou dělá alkohol tak fakt nepij alkohol. jiná rada bohužel není ;)

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 29.12.16 17:34

@nestastnaV nechci aby ti bylo ještě hůř než ti je.Jen si myslím že na alkoholovou párty s tebou jen tak teď nebude chtít jít…možná mu zkus zavolat zda by jsi s ním mohla mluvit osobně a zkus to s ním probrat.Ale především s tím opravdu přestaň jinak je tvá snaha naprosto zbytečná. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >