Histologie po operaci žlučníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenasek30
Stálice 51 příspěvků 19.03.18 19:44
Histologie po operaci žlučníku

Zdravím, mám dotaz nemá někdo zkušenosti. Proc se dělá histologie žlučníku po operaci. Nejak jsem se zapomněla zeptat. Jestli je to proto že jsem měla zánět. Dekuji za případné zkušenosti :dance:

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 19.03.18 20:09

Dělá se prakticky histologie všeho, co se vyndá z těla, u velkých orgánů alespoň vzorky. Je to pro jistotu, u znaménka vyndaného z kosmetických důvodů, se může najít melanom. U žlučníku třeba adenokarcinom, je to sice vzácné, ale velmi velmi závažné.

lenasek30
Stálice 51 příspěvků 19.03.18 20:27

@zoy děkuji,už mám myšlenky ty nejhorší. Jen doufám že kdyby ve špitále něco našli, tak doufám že by mi to řekli 8o

lasička1
Echt Kelišová 7983 příspěvků 19.03.18 20:53

Výsledky histologie přijdou většinou až v době, kdy je pacient propuštěný. Ale hned by lékaři volali. Neboj, jak tu psala zoy, je to opravdu vzácné. Setkala jsem se s tím, ale na množství operovaných žlučníků je to zanedbatelné. A často už předem je něco jinak, špatně, ne jen přítomnost žlučníkových kamenů.

lenasek30
Stálice 51 příspěvků 19.03.18 21:29

@lasička1 to jo jen, že mě nic neřekli ani při propuštění domů, že se to posílá na histologii.Tak doufám že to bude vše ok

zoy
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 19.03.18 22:32

Proto jsem to prirovnavala ke znaminku. Je normalni, ale kosmeticky se ti tam zrovna nehodi, tak si ho nechas odsranit a taky se to posila na histologii, kdyby nahodou, tak aby se o tom vedelo. Odstranene slepaky se take posilaji na histologii. Proste kdyz ti neco uriznou, tak se to tam posle. Neboj se.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama