Reklama

Historická romance - kniha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 17:51
historická romance - kniha

Ahoj všichni,
nedávno jsem dočetla sérii Cizinky od Diany Gabaldon a Věčnou Ambru. Tak nějak mě to navnadilo zatím zůstat u knih podobného ražení. Zkrátka historie prodchnutá nějakou pořádnou romancí. Nemáte nějaké dobré typy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 24.09.18 17:56

@Inuš11 Ahoj, takova kratsi, ale podobneho razeni je Tajemstvi hradni veze od Kathleen Kirkwood :palec: :kytka:

tininas
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 24.09.18 17:57

Ahoj.

Anna Karenina a Nana. :)

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:14

Na databázi knih vypadají tyhle romány dobře. Určitě přečtu :kytka: Díky

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 24.09.18 18:19
@Inuš11 píše:
Ahoj všichni,
nedávno jsem dočetla sérii Cizinky od Diany Gabaldon a Věčnou Ambru. Tak nějak mě to navnadilo zatím zůstat u knih podobného ražení. Zkrátka historie prodchnutá nějakou pořádnou romancí. Nemáte nějaké dobré typy?

Kompletní DATABÁZE spisovatelky co zmiňujete.. :) tady by se nic nenašlo? :think: :) Co spisovatelka Jojo Moyes,ale tam je tuším hlavní náplní romantika,historie je tam asi mimo..

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 24.09.18 18:23
@tininas píše:
Ahoj.Anna Karenina a Nana. :)

Tak to už je vyšší level.. :palec:

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:30

@Stargust Od Diany jsem právě četla sérii cizinky až po bubny podzimu. Ostatní není ještě nově přeložené. Další její díla mě podle recenzí moc nenadchly, už je to jen taková omáčka k cizince mi přijde :)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19036 příspěvků 24.09.18 18:31

Téměř cokoliv od Elizabeth Chadwick.

Janli
Kelišová 5628 příspěvků 9 inzerátů 24.09.18 18:36

Cokoliv od Jude Deveraux.

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:39

@alenka84 To vypadá taky dobře :kytka:

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:42

@Janli Taky zajímavý, všechno si píšu. Budu mít bohaté narozeniny a Ježíška :D

PenelopaW
Kecalka 404 příspěvků 4 inzeráty 24.09.18 18:53

Za mne je dobrá Jude Deveraux, hlavně Sametová tetralogie a knihy Ohnivé dvojče + Ledové dvojče. Z historických románů s milostnou linií doporučuji Angeliku, ale než se to rozjede, je to hutnější, což může odradit. K Angelice je mraky fanfiction i s erotickými tématy na www.angelique.cz. Ještě mrknu, co mám doma v knihovně, mám i pěkné série odehrávající se v současnosti, ne historické romány. Z historických mne napadá ještě Barbara Woodová. Doporučuji registraci na databázi knih, člověk se snadno přes komentáře jiných uživatelů dostane k dalším tipům. Takhle jsem objevila třeba Taťánu a Alexandra od Pauliny Simons, což je už těžší téma tím, že se to odehrává za druhé světové války.

jahuhudka
Extra třída :D 10667 příspěvků 24.09.18 18:55

Urcite Plamen duse :srdce: ps:miluju ambru vsechny 3 dily

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 19:00

@PenelopaW @jahuhudka Angelika mě taky napadla, jen mi to nějak kazí dojmy z filmu, nevím proč, nemusím ho, ale kniha se samotným příběhem by mohla být pěkná… Od Barbary Wood něco málo mám, ale Plamen duše jsem asi úplně přehlédla, taky to vypadá hodně zajímavě, navíc autorka píše, podle mě, docela poutavě :) A Věčná Ambra je prostě skvost, i když se mi nelíbí jak to dopadlo…

jahuhudka
Extra třída :D 10667 příspěvků 24.09.18 19:07

@Inuš11 jak dopadlo? Me uplne nenadchnul druhy dil ,jak zarlila na Susanu ,ale treti ( i kdyz od jine autorky) se mi libil

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >