Historická romance - kniha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 17:51
historická romance - kniha

Ahoj všichni,
nedávno jsem dočetla sérii Cizinky od Diany Gabaldon a Věčnou Ambru. Tak nějak mě to navnadilo zatím zůstat u knih podobného ražení. Zkrátka historie prodchnutá nějakou pořádnou romancí. Nemáte nějaké dobré typy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sibarita
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 24.09.18 17:56

@Inuš11 Ahoj, takova kratsi, ale podobneho razeni je Tajemstvi hradni veze od Kathleen Kirkwood :palec: :kytka:

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 24.09.18 17:57

Ahoj.

Anna Karenina a Nana. :)

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:14

Na databázi knih vypadají tyhle romány dobře. Určitě přečtu :kytka: Díky

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 24.09.18 18:19
@Inuš11 píše:
Ahoj všichni,
nedávno jsem dočetla sérii Cizinky od Diany Gabaldon a Věčnou Ambru. Tak nějak mě to navnadilo zatím zůstat u knih podobného ražení. Zkrátka historie prodchnutá nějakou pořádnou romancí. Nemáte nějaké dobré typy?

Kompletní DATABÁZE spisovatelky co zmiňujete.. :) tady by se nic nenašlo? :think: :) Co spisovatelka Jojo Moyes,ale tam je tuším hlavní náplní romantika,historie je tam asi mimo..

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 24.09.18 18:23
@tininas píše:
Ahoj.Anna Karenina a Nana. :)

Tak to už je vyšší level.. :palec:

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:30

@Stargust Od Diany jsem právě četla sérii cizinky až po bubny podzimu. Ostatní není ještě nově přeložené. Další její díla mě podle recenzí moc nenadchly, už je to jen taková omáčka k cizince mi přijde :)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 24.09.18 18:31

Téměř cokoliv od Elizabeth Chadwick.

Janli
Kelišová 6249 příspěvků 24.09.18 18:36

Cokoliv od Jude Deveraux.

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:39

@alenka84 To vypadá taky dobře :kytka:

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 18:42

@Janli Taky zajímavý, všechno si píšu. Budu mít bohaté narozeniny a Ježíška :D

PenelopaW
Kecalka 429 příspěvků 4 inzeráty 24.09.18 18:53

Za mne je dobrá Jude Deveraux, hlavně Sametová tetralogie a knihy Ohnivé dvojče + Ledové dvojče. Z historických románů s milostnou linií doporučuji Angeliku, ale než se to rozjede, je to hutnější, což může odradit. K Angelice je mraky fanfiction i s erotickými tématy na www.angelique.cz. Ještě mrknu, co mám doma v knihovně, mám i pěkné série odehrávající se v současnosti, ne historické romány. Z historických mne napadá ještě Barbara Woodová. Doporučuji registraci na databázi knih, člověk se snadno přes komentáře jiných uživatelů dostane k dalším tipům. Takhle jsem objevila třeba Taťánu a Alexandra od Pauliny Simons, což je už těžší téma tím, že se to odehrává za druhé světové války.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11263 příspěvků 24.09.18 18:55

Urcite Plamen duse :srdce: ps:miluju ambru vsechny 3 dily

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 24.09.18 19:00

@PenelopaW @jahuhudka Angelika mě taky napadla, jen mi to nějak kazí dojmy z filmu, nevím proč, nemusím ho, ale kniha se samotným příběhem by mohla být pěkná… Od Barbary Wood něco málo mám, ale Plamen duše jsem asi úplně přehlédla, taky to vypadá hodně zajímavě, navíc autorka píše, podle mě, docela poutavě :) A Věčná Ambra je prostě skvost, i když se mi nelíbí jak to dopadlo…

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11263 příspěvků 24.09.18 19:07

@Inuš11 jak dopadlo? Me uplne nenadchnul druhy dil ,jak zarlila na Susanu ,ale treti ( i kdyz od jine autorky) se mi libil

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >