HK- Hradec Kralove a okoli

1039
31.7.08 12:12

HK- Hradec Kralove a okoli

Ahoj holky,
koukam, ze diskuse HK nejak zanikla, tak zkusim zalozit novou.
Kdo je z HK, chce popovidat nebo hleda kamaradky na spolecne vychazky s detma, tak se ozvete, budto primo sem do diskuse nebo na mne SZ.
Pa.

Alina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

68
1.8.08 11:53

Ahojky i já jsem z Hradce. Bydlíme u Carrefouru a mám 4 týdenní holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
10.8.08 12:16

Ahoj Misic, jak se jmenuje holcicka? Takove male miminko uz si ani nepamatuji :-)

koukam, ze se k nam nikdo nechce pripojit :-(
Skoda.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
13.8.08 17:31

Jmenuje se Terezka… No jo koukám že nikdo asi není z HK :lol: a jak máš ty staré děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
13.8.08 19:46

Mam dvojcatka, za 3 dny jim bude rok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
15.8.08 10:46

Týý jo dvojčátka, tak to máš můj obdiv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4663
15.8.08 16:02

Ahoj holky, já jsem původem z HK, ale před rokem jsem se přetěhovala do Prahy, ale do HK jezdím za mamčou, já mám 5-ti letého divocha a teď čekáme druhé…
Jestli vám tady nevadím ráda sem zase dorazím!!! :D
Papa a užívejte si drobátek, máte je ještě obě hodně malinké, já už si nepamatuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
17.8.08 20:19

Zdravim Miriam!
Tak koukam, ze jsi teprv v 7tt, tak preji pohodove tehotenstvi! Chtelo by to holcicku, ze? Nebo netouzis zapletat copanky a kupovat Barbie? :-)
Tak az budes planovat navstevu u maminky, klidne se ozvi a treba podnikneme nejakou kavarnu nebo tak neco.
Jsem rada, ze se chces pripojit. Jsem zvedava, jestli se to tady nekdy rozjede :?: bylo by to fajn, ale nejak se nikdo nechce pridat :cry:
Holky z Hk, KDE JSTE?
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
17.8.08 20:21

Misiku-Terezko kam chodis na prochazky s kocarkem? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4663
17.8.08 20:57

Ahoj Ali děkuju…
no to víš že bych chtěla zaplítat copánky a kupovat sukýnky, ale moc tomu nevěřím, určitě zase budu nakupovat auta… No nechám se překvapit.
Až budu v HK tak od mamky z netu písnu a souhlasím s kavárničkou… :)
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
17.8.08 21:56

ahojky, tak ja se taky hlasim mezi hradecacky, akorat asi nejsme zrovna idealni rodinka na spolecne akce… zacalo mi ted obdobi „zvysene ostrazitosti“, porad viktora odnekud taham a beru mu nebezpecne veci z ruky, honim ho po byte (i po ctyrech je setsakra rychlej :wink: ) - a do toho ma triapulleta aja naprosto odlisne potreby - kdyz by viktor sel na prochazku do kocaru, ona si chce pohrat doma, kdyz chce jit ona na hriste, viktor to tam prorve :roll: … kdyz se nevzteka jeden, vzteka se druhej… ale od zari aja nastoupi do skolky (no, jsem zvedava, jak se s tim popere :( ), tak snad to potom bude lepsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
18.8.08 11:10

Vitam te Adelino,

ja mam sice holky stejne stare, ale potreby maji take kazda jine. Kdyz jedna chce spat, tak druha si chce hrat, v noci se nevzajem budi, vstavaji a usinaji take jinak. moje vecna snaha to nejak zjednotit je zatim bezuspesna :-(
A rvou bud to kazda zvlast (vystridaji se), nebo soucastne. Taklze si nevyberes :-)
Ale snad uz za chvili budou rozumnejsi a zlepsi se to.
Adelino, a nechodila jsi do te puvodni diskuse HK? Ktera tak nejak odumrela…
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
20.8.08 13:45

alino, myslim, ze ne, do jine diskuse jsem nechodila. i kdyz mozna jsem se tam na neco ptala… jo, asi jo, na neco jsem se tam ptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
3.9.08 16:45

Ahoj holky, nějak jsem se teď nedostala.

Koukám že se to aspoň trošku rozrostlo i když né o moc. To není nikdo z Hradce :lol: nebo jen zkrátka asi nechodí na mimčo.

Alino : S Terezkou je to takové různé. Momentálně máme takovou kočárkovou krizi nějak se ji v něm nelíbí a řve a řve a řve tak abych pravdu řekla teď momentálně vyvážíme jen kočárek na balkon protože jinak o naší procházce vědí všichni široko daleko. Ale jinak s ní chodím tak na ten Novej Hradec, taky po Malšovicích. Když je třeba něco zařídit ve městě, tak musím chca nechca. Takže to většinou jezdím kolem nemocnice a hezky kolem Sanusu a podél řeky aby to slyšeli tak akorát rybičky :lol: A co vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
6.9.08 21:16

Podel reky a kolem Sanuszu chodime porad, tak se nekdy ozvi . az pujdete:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama