Hlad na začátku těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lentilka04
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.16 18:44
Hlad na začátku těhu?

Ahoj, jsem teprve na začátku těhu, tak 4tt. a mam stále hlad. Sotva se najím, mám během chvíle zase hlad. Je to normální v těhu? Nechci být pak jako sud. :roll:

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 28.06.16 18:49

Ve 4tt jsi teprve měla dostat menstruaci, ne? Jinak ano, měla jsem to stejně u prvního těhotenství. před obrovským nárůstem váhy mě zachránila těhotenská cukrovka a nutnost držet dietu. Já bych to na tvém místě až tak nepřeháněla a snažila se jít více sytící potraviny. opravdu neuznávám heslo, že si má ženská v těhotenství dopřávat a jíst za dva…

Lentilka04
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.16 18:51

Tak test je pozitiv, ms byla mela dorazit za 2dny. Nikdy jsem takový hlad neměla, tak to bude tím tehu si myslím.

AjinaVlada
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 28.06.16 18:52

Nechybi ti v tele nejake vitaminy? pry to taky hodne dela :nevim:

nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 28.06.16 18:54

@Lentilka04 jo to na to vypadá. držím palce, ať je vše OK! a gratuluji! hele, já byla extrémně žravá. Ráno jsem si dala doma namazaný rohlík. za hodinu v práci obložený chleba, kolem 10 svačinku něco malého sladkého, pak klasický oběd (polévka, hlavní jídlo, salát, zákusek), následovala odpolední svačina a jedna až dvě večeře. Pravda je, že v těchto intervalech jsem pak jedla v podstatě i s tou dietou při cukrovce, jen složení potravin bylo jiné 8)

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 28.06.16 19:06

Taky mě začal budit hlad, ještě jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Pořád jsem měla opravdu veeelký hlad, jím po hodinách, max. po dvou. Ať jím, co jím, prostě mám hlad :nevim:

Goldyra
Kecalka 203 příspěvků 28.06.16 19:13

Mně taky těhotenství začalo vlčím hladem. Jinak jsem vůbec žádné projevy neměla, jen hrozný hlad - budila jsem se v noci hlady a plenila ledničku. No a pak jsem na gynekologii zjistila, že jsem těhotná :lol:. Ale v takové urputné podobě to trvalo jen pár týdnů, pak se to srovnalo do normálu.

AjinaVlada
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 28.06.16 19:16

Kdyz sem cekala tak sem nevedela, narocna prace hodne starosti ja teda hlad do tretiho mes nemela vubec ale chut, treba sem prochazela market a tu sem koupila to co sem nikdy nemusela ale jen okostovala… pak sem sla k mudr ze sem nedostala ms a ja byla v tretim 8o :mrgreen:

jeřáb
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 28.06.16 20:01

Já sem u prvního syna měla děsný hlad, hlavní je nejist velké porce a žádný prasarny. Do 20tt. sem šla z 85 na 75 kilo. Takže pribrat z toho nemusíš.

Váš příspěvek
Reklama