Hlad, nebo něco jiného?

2
17.7.21 22:03

Hlad nebo neco jineho?

Zdravim, me miminko ma 2 mesice a prislo mi ze je celkem jedlik jedlo i 150 ml um naraz ac by melo mit kolem 130 ml um. Presli jsme na Nutrilon comfort and colics, ktery mi prijde ze ji dela dobre nebo k vecerim hodinam vzdy mela velke zachvaty place.. nicmene mi nyni uz 3 den vypije jen kolem 100 ml um ale nonstop si strka rucicky do pusy jakoby mela hlad.. kdyz ji dale mlicko nabizim nechce ho a vypada to jako by si jine klidne dala jen toto ne… nevite, co by to mohlo byt? Kdyby ji nechutnalo tak by nepila preci nic ne? Nebo si tam rucky steka jen tak? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
421
17.7.21 22:08

Může si tam ručičky strkat jen tak právě je objevila. Nech ji být a uvidíš a jestli se rozpláče tak asi hlady jestli bude v pohodě tak dobrý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12784
17.7.21 23:35

Hlad je jen jedna z mnoha a mnoha veci, kvuli kterym miminka breci.
A jakmile zacnou vic hybat rucickama, tak si je proste cpou i do pusy, to je normalni.
Navic myslim, ze ti ji az az, neni to prasatko ve vykrmu, klid :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
18.7.21 15:15

To, že si cpe ruce do pusy, je úplně normální ve dvou měsících. Je to prostě součást vývoje. Naše dítě tohle období mělo taky okolo těch 2 měsíců. Neustále ruce v puse. Později i nohy v puse :D Nebraň jí v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat