Reklama

hladám "alternativní" :) kamarádky maminky z Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leigh-Cheri
Nováček 7 příspěvků 11.06.09 04:08
hladám "alternativní" :) kamarádky maminky z Prahy

Ahoj,
jsem 24-letá maminka 3 měsíčního drobka a hledám podobně smýšlející maminky z Prahy na společné aktivní trávení volného času (třeba návštěvami, vařením, prací na zahrádce, úklidem Grin nebo třeba výlety). Zjistila jsem, že mě to samotnou na mateřské nebaví (ostatně ani moje dítě) a velmi ráda bych čas trávila ne sama… Sad Pár kamarádek maminek sice mám, ale pro ty jsem většinou exot (já rodila doma, snažím se o kontinuální výchovu - Jean Liedloffová:Koncept kontinua - a taky o bezplenkovou metodu, šátkuju a vařím MB - bohužel ne dlouho, takže mi to zatím moc nejde).
Pokud by se našla nějaká maminka, co by měla zájem budu opravdu moc ráda, ale samozdřejmě budu moc vděčná za každou odpověď.

Reklama

Reakce:

masozravka
Kelišová 6927 příspěvků 11.06.09 06:44

Ahoj,

muzes mi prosim vysvetlit .. úklidem Grin…? Nasla jsem nejake okazy a to asi nema nic spolecneho s uklidem.
mche, asi jsem uz moc dlouho doma :-)
 Dik

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 11.06.09 08:41

Předpokládám, že ten Grin měl být nepovedený šklebící se smajlík

Leigh-Cheri
Nováček 7 příspěvků 11.06.09 10:20

Grin mělo být toto :lol: a :,-( zase tohle :( - to mám z toho, že jsem to zkopírovala z jiné své diskuse a pak po sobě nečetla :wink:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 11.06.09 10:52

Ahoj, pohledej mezi šátkařkami, hodně holek je vegetariánek či dokonce makrobiotiček jako ty, vychovává samozřejmě kontinuálně, uklízí podle Fly Lady, látkuje a podobné hrůzy (my jen to poslední :lol: ). Nosenideti.cz asi znáš, Pražaček je hrooooomada :wink: .

Leigh-Cheri
Nováček 7 příspěvků 11.06.09 10:56

děkuji Len-til-kah, zkusím to

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 11.06.09 10:57

Skoč do diskuse podle místa bydliště, Pražandy srazíkují, až se z nich kouří.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.09 12:48

Tak a ja bych prosila o vysvetleni vseho. Vubec nevim, co je kontinualni vychova, bezplenkova metoda apod. Moc by me to zajimalo. Dekuji predem.

Leigh-Cheri
Nováček 7 příspěvků 11.06.09 13:19

pro anonyma:
bezplenková metoda (jinak také přirozená hygiena nemluvňat) - http://www.mokosha.info/…egory/30/75/

kontinuální výchova - o tom je napsaná kniha od Jean Liedloffová, nebo taky najdeš něco na http://marek.blog.respekt.cz/…si-casy.html a pak taky radím tamtéž rozkliknout si slovo kontinuum (to je asi ta nejzajímavější část…)
MB je makrobiotika :lol: - tady něco o ní http://www.macrobios.cz/cs

přeji hezké počtení

Klára
Závislačka 3408 příspěvků 11.06.09 13:32

Ahoj,nevím,jestli nejsem moc málo alternativní…Jsem vegetariánka(ale malému maso dělám dvakrát týdně),kupujeme hodně biopotraviny,pou­žíváme jen přírodní kosmetiku,snažím se o eko domácnost,s Lu­káškem spíme v jedné posteli,kupujeme mu oblečení s biobavlny nebo merino vlny(né vše)…Plenky jsme tedy měli jednorázové :oops:,takové ty „šetrnější“ (Moltex a Alany z DM).
Koncept kontinua jsem četla,Lukáška jsem nosila,ale jen v náručí…
Jsem z Prahy,ale malý už je docela velký…

terem
Povídálka 49 příspěvků 11.06.09 16:14

Ahoj, nejsem moc alternativní, spíš líná, proto mám látkovky nebo bezplenkuju, spíme na jedné hromadě, děti pořád nosíme a rodím pokud možno doma, prostě nerada někam zbytečně chodím, a na mateřské mě to baví. Zajímalo by mě, odkud z Prahy jsi. V prosinci totiž budu doufám rodit doma a zatím nemám zkušenosti s místí matrikou. Dost se stěhujeme a zkušenost s matrikou na předchozím místě byla teda hrozná a to se to prý teď ještě zhoršilo.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 12.06.09 18:55
terem píše:
nejsem moc alternativní, spíš líná
:-)

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.10 22:10

ahoj mě je dacet a má 2a půl měsíce prcka :-) z kter části prahy jsi? taky mě to ssamotnou nebaví :-) a určitě jsem i alternativní :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >