Hladina hcg po revizi

4.3.07 17:26

Hladina hcg po revizi

Dobrý den,
mám prosbičku zda mi může někdo poradit.

Jsem měsíc a půl po revizi. Těhotenství neprobíhalo v pořádku a revize se provedla velmi brzy, již v 6. týdnu. První menstruace přišla a proběhla jako obvykle, ale na druhou již více než týden čekám. Jen ze zvědavosti jsem si udělala těhotenský testa a byl pozitivní…
Je to pouze přetrváváním hladiny hcg po provedené revizi a nebo.....Bojím se to snad i vyslovit. Asi by to bylo moc brzy…

Předem děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
4.3.07 17:28

Ahoj

Myslim, ze jsi tehotna...........a neni to tragedie, protoze kdyby to bylo brzy tak nedoroste sliznice po revizi......
Pro jistotu si udelej za par dni test, a jinak potichu gratuluji........
znam spoustu holek co otehotneli v 6ti nedeli po revizi

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
4.3.07 17:50

Ahoj
Já byla taky na revizi v 6tt. Po první MS jsem otěhotněla a teď mám už 8-mi měsíční dceru. Pokud ti proběhla MS, tak by v moči nemělo být HCG. Jen pokud nejsi těhu. :wink: Blahopřeji a přeji zdravé mimi v náručí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.07 18:26

ahojky.urcite jsi tehulka.kdyby totiz bylo hcg jeste z minuleho tehotenstvi,tak by menstruace nedorazila.myslim ze je to skoro 100procentni.moc ti gratuluji.
jinak jestly jsi byla na revizy v 6 tydnu,tak vetsinou doktori doporucuji jen dodrzet sestinedeli a to jsi dodrzela,tak nemej strach vse bude o.k a budes mit krasne miminko.
znam spoustu holek co otehotnely v sestinedeli a vse je o.k :! :wink:
drzim palecky

• Nahlásit
  • Citovat
4.3.07 20:03

Moc všem děkuji za povzbudivé zpávičky…Určitě se ozvu, jak to dopadlo dál.

Ještě jednou díky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.07 19:36

Moc zdravím…

Po dnešku už skutečně nevím na čem vlastně jsem. Včerejší jasně pozitivní test mne přesvědčoval o těhotenství,ale po více jak týdnu po datu očekávané menstruace jsem začala špinit a vypadá to na blížící se menstruaci…Takže asi opět nic..... :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2239
17.11.15 10:26

Ahoj holky koukám že řešíte podobné téma co já jsem po revizi která byla 18.10(TĚHU Z IVF) a 4.11 mi lékař na KO řeklž že v sobotu bude těhu a že vypadá sliznice vcelku ok a že to můžeme zkoušet od 7.11 soobty kdy by měla být ovulace, dali jsme na jeho rady a v sobotu a neděli to zkoušeli, teď je to tedy ani ne 10dní a jen tak jsem si zkusila udělat test protože mě včera bolelo břicho a nevím zda blázním ale připadalo mi že je tam duch? je možné že když je to vlastně měsíc po revizy že by tam bylo hcg ještě z předešlého těhu které bylo v 8 týdnu? jinak do soboty bych měla brát Utrogestan který mi dal na srovnání abych dostala menses, nevím co teď zítra plánuji jít na hcg na krev raději než ten utrogestan vysadím, zkusím vložit fotku co tomu řeknete, jsem zoufalá bojím se zkoušeli jsme to totiž hrozně dlouho a nedařilo se.. nechci mít další zklamání.. děkuji moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2239

Vidíte tam něco? co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2239

Vidíte tam něco? co vy na to?