Hladové děti ze školky, čím to je?

5219
15.11.18 19:14

Hladové děti ze školky, čím to je?

Ahoj holky, také je to u vás stejné? Co jsem se bavila s maminkami školkových dětí, tak je to jak u nás. Ve školce sice dostávají prťavé porce, ale moje dítě si přidává. Doma mi skoro nic nesní, asi vařim na ho.vno :lol: Oběd do něj nedostanu, když je víkend, nebo je nemocný, max pár lžic. Ve školce jí všechno, včetně těch různých názvů jídel, které by mi doma ani nesnědl. Přijdu pro něj po svačině a už v šatně po mě somruje jídlo :lol: Přitom si před chvilkou přidal. Je mu jedno, co dostane, klidně sní i suchý rohlík, jak kdyby byl hlady :mrgreen: Tak mě zajímá, zda je to u vás také tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1677
15.11.18 19:17

Ahoj syn nyní predskolak to samé. Vyzvedávám po obědě a hned chce jíst oběd i doma nebo něco v pekárně když jdeme ze školky na procházku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12536
15.11.18 19:17

Do školky jsem chodila už rovnou s loupáky nebo něčím podobným, byli hladoví jak vlci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
15.11.18 19:18

Jo úplně stejně. :mrgreen: doma nejí to sem kolikrát zoufalá, že je schopnej být celý den o jogurtu, a ve školce co sem mluvila s učitelkou ji dobře, dá si polívku i druhý chod, maji 2 svaciny a stejně jak dojde domu hned hledá co by sněd :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
15.11.18 19:19

U nas to zacne hned jak dojdem domu.
„Maminko ja mam hlad“
„Jedla si ve skolce, ted si mela svacinku (obidek)“
No ale ja mam hlad"
„A ty si to nesnedla?“
Snedla, ale jeste mam trosicku hlad" …tenhle rozhovor mame denne! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
15.11.18 19:19

Syn ve školce sní to, co by doma ani neochutnal. Ale hladový domů nikdy nechodí, po spaní mají svačinu. Jídla se cestou nedozaduje, maximálně nějaké sladkosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
15.11.18 19:22

Ano, to samé 4lety syn. Třeťák ze školy jde taky hladový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
15.11.18 19:22

Ja chodim pul roku hned po obede, jeste ma kus obeda na oblicejitricku a moje nejedlice somruje jidlo. Bavila jsem se s ostatnimi matkami, porce jsou pry tak prtave, ze jsou nenajezene skoro vsechny deti. Ta moje si ale neprida :? . Kdyz se nenaji cestou domu, sni doma druhy obed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5219
15.11.18 19:24

Mě moje máma taky vyprávěla, jak kvůli nám vařila, ve škole jsme nechodili ani ne obědy už, že to bylo zbytečné :lol: Mě se.re, že tam mi sní vše, včetně různých zvláštních pokrmů. Doma mi do oběda dloubne a nechce. Je to tak ale i v restauraci, na návštěvě. Sní celou porci jak nic. Doma mu to nejede…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
15.11.18 19:26

Úplně stejně. Sní polívku i druhé, i si přidá… Jí věci co by doma neporzela a stejně jak dojdem domu musí si dát jogurt nebo něco jinak asi umře hlady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8045

To same. Asi vari na vode, no :think:.

Příspěvek upraven 15.11.18 v 19:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5219

@kacakaca Já viděla tu jejich svačinu :lol: chleba, který zaplnil dětskou dlaň :lol: Dvakrát kousnul a bylo po chlebu. Já se taky bála, že si přidávat nebude, ale údajně si říká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
15.11.18 19:27

No můj taky chodi hladový, jenže on se cpe furt, takže žádná změna :lol: a to mají porce velké a k přidání kolik chce. Stejne prijde domu, sní rohlík s máslem, jogurt a za hodinu sonduje, co bude k večeři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
15.11.18 19:35

Moje taky uz v satne somruje a pta se co udelam ke svace. Hned z rana stolkuje pani kucharku co bude ke svacince a zdravi ji ze vsech zamestnancu nejvyznamneji. :zed: Jidlo maji opravdu dobre a porce dostacujici :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12536
15.11.18 19:36

@Šarlota4 Chytrá holka, ví, koho si předcházet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu