Reklama

Hlášení délky rodičovské dovolené zaměstnavateli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marietx
Povídálka 30 příspěvků 15.01.18 20:17
Hlášení délky rodičovské dovolené zaměstnavateli

Potřebovala bych poradit. Jestli je možné nahlásit u zaměstnavatele délku rodičovské dovolené do 19 měsíců věku dítěte (konkrétní datum) nebo je potřeba vždy hlásit klasiku do 2 nebo 3 let věku dítěte. Nevím jestli jsem se vyjádřila srozumitelně :nevim: Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 9 inzerátů 15.01.18 20:35

@marietx Jasně, že můžeš.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33142 příspěvků 15.01.18 20:38

@marietx nahlas si to, jak ti to vyhovuje. Prodloužit RD zaměstnavatel musí, pokud by sis to rozmyslela

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15363 příspěvků 15.01.18 20:47

@marietx Muzes si to nahlasit dle sebe a pak libovolne prodluzovat bez souhlasu zamestnavatele az do 3 let. Opacne to tak jednoduche neni, pokud nahlasis rd treba do 3 let a chtela by jsi nastoupit jiz ve 2 letech, musel by s tim zamestnavatel souhlasit.

marietx
Povídálka 30 příspěvků 15.01.18 21:00

Myslela jsem si to, ale nebyla si jistá. Děkuji za ujasnění.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >