Hlášení nezákonné chování firmy

Anonymní
20.5.20 12:39

Hlášení nezákonné chovají firmy

Dobrý den, v únoru jsem dávala do práce výpověď, během výpovědní lhůtu jsem bohužel skončila na rizikové těhotenství( měla jsem už domluvenou novou práci a těšila že budu aspoň do nástupu na mateřské dovolené pracovat) bohužel můj zdravotní stav to nedovoluje. Neschopenku jsem vyřídil nehne výpovědní lhůtě, je to 21 dnů co jsem odevzdala lístek na peníze do práce, kterou měl mzdová účetní poslat na Česká správa sociálního zabezpečení, ale neučiníla tak. Dozvěděla jsem to dneska po tom xo jsem se spojila s paní přes dávky. Volala jsem do práce, tam sekretářka že se spojí mzdou účetní a zjisti kde je problém, ale teď mi nezveda telefon. Na ČSSZ se snažím spojit, abych zjistila jak dál postupovat, ale dovolat se tam teď je katastrofa

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1140
20.5.20 12:57

Pokud máš novou nemocenskou, což asi máš, když si na DPN šla v únoru, tak jaký lístek na peníze si odevzdávala v práci? Žádný se už nedává, odesílá ho lékař elektronicky přímo na OSSZ. Do práce se už nic nedává, zaměstnavatel si musí najít na portálu OSSZ, že má zaměstnanec DPN a poslat požadované podklady na OSSZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 13:01

@Nuníček
Lístek na peníze budu/dostávát (dostala) ke konci každé měsíce a to musí zaměstnavatel poslat na CSSZ což u mě v práci tak neučinili

• Citovat
  • Nahlásit
1140
20.5.20 13:04
@Anonymní píše:
@Nuníček
Lístek na peníze budu/dostávát (dostala) ke konci každé měsíce a to musí zaměstnavatel poslat na CSSZ což u mě v práci tak neučinili

Máš starou nemocenskou, tu papírovou z loňska, pokud ano požádej lékaře o náhradní lístek a pošli si ho na OSSZ sama. Pokud máš novou letošní, žádný lístek nedostáváš a nikam zaměstnavateli neodevzdáváš!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
20.5.20 13:13

U spousty diskusi si vazne rikam, jak nase spolecnost je negramotna v zakladnich oblastech zivota. A toto je jeden pripad z mnoha. Navic je to opet psano jazykem ciziho kmene :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20287
20.5.20 13:21
@cecetka píše:
U spousty diskusi si vazne rikam, jak nase spolecnost je negramotna v zakladnich oblastech zivota. A toto je jeden pripad z mnoha. Navic je to opet psano jazykem ciziho kmene :roll:

Tak hlavně je potřeba hned zaměstnavatele naprášit. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
20.5.20 14:15

@cecetka hele, podle stylu psaní bych řekla, že je zakladatelka cizinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
20.5.20 14:38
@nozu píše:
@cecetka hele, podle stylu psaní bych řekla, že je zakladatelka cizinka.
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
20.5.20 22:56

Víte, že pokud jste výpověď dala sama, tak vám pracovní poměr skončil 30.4. Nemocenskou máte pořád bez přerušení od února? nebo odkdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat