Hlasitá hudba v noci - co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 04.12.18 06:45
Hlasitá hudba v noci - co dělat?

Ahoj.

Dnes v noci zhruba od půlnoci tady začala hrát velmi hlasitá hudba a hraje doteď. Prd jsem kvůli tomu naspala, a to spím se špuntama. V ložnici to slyšet nešlo, jen když jsem položila hlavu na polštář. Kdežto naproti v kuchyni nebo na WC (tam jsou stupačky), to bylo a pořád je docela peklo. Když v kuchyni otevřu okno - je do zahrady, tak nic moc neslyším. Bohužel ani nejsem schopna identifikovat, odkud to přichází. Z vedlejšího bytu to určitě není. Z domu vedle asi taky ne, tam bydlí slušní a spořádaní lidi. Buď je to z bytu ob jeded pod námi nebo odněkud jinud. Proytě nevím. Takže policajty jsem kvůli tomu ani nevolala, na zahradu nemám přístup a z naší kuchyně by toho moc nevymysleli. Není to poprvé, už stejná situace proběhla v létě, jen to bylo přes den. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 04.12.18 07:01
@Tableta píše:
Ahoj.Dnes v noci zhruba od půlnoci tady začala hrát velmi hlasitá hudba a hraje doteď. Prd jsem kvůli tomu naspala, a to spím se špuntama. V ložnici to slyšet nešlo, jen když jsem položila hlavu na polštář. Kdežto naproti v kuchyni nebo na WC (tam jsou stupačky), to bylo a pořád je docela peklo. Když v kuchyni otevřu okno - je do zahrady, tak nic moc neslyším. Bohužel ani nejsem schopna identifikovat, odkud to přichází. Z vedlejšího bytu to určitě není. Z domu vedle asi taky ne, tam bydlí slušní a spořádaní lidi. Buď je to z bytu ob jeded pod námi nebo odněkud jinud. Proytě nevím. Takže policajty jsem kvůli tomu ani nevolala, na zahradu nemám přístup a z naší kuchyně by toho moc nevymysleli. Není to poprvé, už stejná situace proběhla v létě, jen to bylo přes den. :zed:

Na tohle nám pomohlo jediný-stěhování do vlastního. ;) :lol: :nevim:

Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 04.12.18 07:05

@Anitramm no jo, to bych musela bydlet někde v lese :mrgreen: a tam by mě s*alo zas něco jinýho

Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 04.12.18 07:08

@Tableta To jo, no. Já bych taky nejradši žila někde na samotě u lesa, ale tam bych se pos*ala strachy. :lol: Jinak tě chápu, nespala jsem takhle pořádně rok, je to pakárna. :zed:

Denisa56
Kelišová 6473 příspěvků 04.12.18 07:50
@Anitramm píše:
Na tohle nám pomohlo jediný-stěhování do vlastního. ;) :lol: :nevim:

A prosím tě, jak ti přestěhování do vlastního zaručilo, že nebudeš mít problémové sousedy? Ať v bytě nebo v domku, to je jedno. I když před koupí uděláš důkladný průzkum, kde máš jistotu, že se problémoví nepřistěhují třeba nějakou dobu po vás?

bublinek
Kelišová 5297 příspěvků 04.12.18 07:50

@Tableta takže policii bys volala jen tehdy, když bys přesně věděla odkud hluk jde?

Sue2008
Kecalka 190 příspěvků 04.12.18 08:16

@Tableta my jsme takhle bojovali vic nez pul roku. Uprimne, mestaci prijeli (nekdy ani to ne),a byl klid max do rana. Jinak ve dne v noci tuc-tuc-tuc :cert: Nastesti mlady pan byl jenom v podnajmu a s majitelem byla rozumna rec. Jedine co, tak zkusit oslovit druzstvo (spolecenstvi vlastniku), treba uz nekdo mel podobny problem.

Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 04.12.18 08:19

@bublinek aspoň orientačně, ale já fakt nevím, jestlit o jde zespodu nebo z domů naproti přes zahradu. Nejde to identifikovat a jde to slyšet jen při zavřených oknech :nevim: Tak nevím, co by s tím udělali.

Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 04.12.18 08:20

A furt to hraje :pocitac:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30154 příspěvků 04.12.18 08:23

@Tableta to už je ale jejich problém co by udělali..zavolat, říct že nevíš odkud, ale že to je někde tady v okolí..oni už si to obhlídnou..Taky nemůžu identifikovat, který soused dělá kravál či hlasitě hýká při milování, jestli je to vedle nebo pod náma..ale když bych chtěla ty cajty zavolám a oni už si to najdou..
při krádeži taky nevoláš cajty jen tehdy, když znáš zloděje ne? ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.12.18 08:32

Tak kdyby věděla, odkud to jde, tak jim může jít zabušit na dveře, ať s tím koukají přestat. :nevim: Vážně je tolik možností? Zkusila bych si obejít chodbu, v jakém patře to bude slyšet, v nejhorším zazvoníš na někoho špatně, tak se zeptáš, jestli to taky slyší a jestli netuší, odkud to může být. :think:

pazitka
Echt Kelišová 7875 příspěvků 04.12.18 08:50

kdysi se nám opakovaně dělo něco podobného a volali jsme policii- sice s tím nic moc nenadělali hned (bylo to v noci a říkali, že nemůžou zvonit na někoho, aby jim umožnil vstup do objektu), ale udělali zápis a pak tam šli nějak ve dne a řešili to a byl pak klid.. takze bych je urcite zavolala, to je na nich,aby zjistili, odkud to je.. pevne nervy!

Heinich
Závislačka 3230 příspěvků 04.12.18 08:57
zjistit

Určitě nejsi jediná, kdo tu hrůzu slyší. Snažil bych se najít odkud to bylo a hlavně se spojit s dalšími lidmi. Pak bych tam vlítnul.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 04.12.18 09:49
@Denisa56 píše:
A prosím tě, jak ti přestěhování do vlastního zaručilo, že nebudeš mít problémové sousedy? Ať v bytě nebo v domku, to je jedno. I když před koupí uděláš důkladný průzkum, kde máš jistotu, že se problémoví nepřistěhují třeba nějakou dobu po vás?

Zjistili jsme si i to, kdo tu bydlí a víme, že se nikdo nic prodat v nejbližší době nechystá. ;) Jeden problémovej byl ve vedlejším baráku, naštěstí majitelka bytu rozumná a sjela ho na tři doby, už je klid. ;)

Tableta
Závislačka 4259 příspěvků 04.01.19 07:36

Obnovuju. Od té doby je to pravidelně každej den. Vždycky mě to o půlnoci vzbudí. Včera, vlastně dneska, jsem zjistila odkud to jde. Tak jsem volala měšťáky. Trvalo aspoň 10 minut, než jim otevřel. Mlel z cesty. Měšťáci odjeli a byl hodinu klid. A v 2:58 začal znova jede doteď. Já jen doufám, že tam chcípl :pocitac:

Přece nemůžu volat měšťáky každou noc 8× :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >