Hlasité miminko na hotelu

23
21.8.21 08:54

Hlasité miminko na hotelu

Ahoj holky,
jdu si sem vylít nervy :lol: Budu ráda, když mi napíšete, že jste zažily něco podobného nebo i z druhé strany, že vám to taky vadilo atd.
Jsme na dovolené v Krkonoších, na hotelu. Máme 8m dceru a celých 7m jsme s ní měli pravidelný režim spánku(poslední měsíc vstávání co 3 hodiny, rostou zuby, atd). Předtím večery spala cca od 8 do 8. Dovolenou jsme „chytře“ koupili už asi v jejich 3m. Kvůli příteli, který miluje cestování a chtěla jsem mu vyhovět. Dnes se stalo po dvou dnech klidu, že malá prostě vstala v 6.30 po kojení a už neusnula, asi poprvé takto „brzy“..nahlas povídala, dělala skřeky (neřvala)a nešlo udělat nic…dudlík nemá. Přítel byl naštvaný, ať něco udělám, že lidi tu chtějí spát, že jsou na dovolené atd. Ale já, sakra, už nevěděla co mám dělat :nevim:. Taky jsem byla pocelonočním vstávání ko. Jo, je mi to blbý, vůči těm lidem, co spí v pokojích vedle nás. Ale tlačítko na vypnutí jsme na ni prostě nedostali… :zed: :roll:… Já spíš chci vědět objektivně vzato, jestli jsem já rozmazlujici neschopná matka, co neumí umlčet své dítě nebo je přítel totálně mimo… řešíme to den co den. :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9775
21.8.21 09:02

Co vzít kočár a jít ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
21.8.21 09:03

Přesně proto nejezdím s dětma do hotelu :nevim: Airbnb, chata, prostě mít pro sebe celej barák nebo aspoň byt a nemuset tohle řešit. A ano, očekávám stejnou předvídavost od ostatních rodičů, neb v sobotu na dovolené opravdu nestojím o mimino které mě bude budit.
Jako cestujem fakt hodně, ale do hotelu bez dětí, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10898
21.8.21 09:05

Přítele bych poslala někam, ať si to teda zkusí sám když je tak chytrej a nebo si může dítě vzít ven do kočáru. 6:30 není tak strasnej čas a když hystericky nervala tak co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
21.8.21 09:06

Šup do kočáru a ven. Co chceš dělat jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
21.8.21 09:06

Taky bych vyslala tatínka s kočárek ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
21.8.21 09:07

At ji pritel vezme v kocaru ven, kdyz ty jsi mela u ni nocni sichtu. Nebo jestli je v hotelu nejaka spolecenska mistnost s hrackami. On zatim lezi v posteli a nastvane te ukoluje at s ni „neco delas“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.8.21 09:07

Kvůli příteli

Kvůli příteli jedeš s tak malým dítětem do hotelu a on pak ještě prudi, že ho nedokážeš umlčet. To bych mu řekla, ať si ji umlcuje sám. Pokud vyloženě nerve, tak to lidem vadit nebude. Já bych s tak malým dítětem tedy do hotelu nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
21.8.21 09:08

Pritel mel místo remcani na zenskou, ktera s ditetem probdela noc, vzit dite a jit s nim ven.
Jinak jestli te to uklidni, tak ac bych si rvouci dite vylozene neuzivala (a zní to spis tak, ze bylo male jen hlasitějsi, nez ze by primo rvalo), tak bych si v zivote nestezovala, asi těžko malemu diteti vysvetlis, ze vedle v pokoji nekdo spi :nevim: a my na dovolene stejne vstavame brzy, zvlast na horach, at toho hodne stihnem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
21.8.21 09:09

Ahoj, stane se, nezlob se, ale pritel je trochu blb, mel si ji teda utisit sam..tys ji mohla tak max dat prso..pochybuju, ze bys v 6.30 vystartovala ven s kocarem…a nekdo si tam stezoval nebo tak? my jsme byli na hotelu s dcerou ve 2mesicich, na hotelu jsme to rekli dopredu, ujistovali nas, ze tam nebude vadit, ze dite place, ze to tam neni slyset :nevim:…ale radsi ted posledni 2 roky jezdime do soukromeho ubytovani…i kdyz problem spis nebude hotel, ale partner

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10098

Rozmazlujícíí asi ne, děti se takhle prostě chovají, když jsou malé a v určitém věku jim to ne úplně vysvětlíš. A tvoje dcera v tomto věku je. Rozmazlenec je spíš tvůj přítel.
Osobně jsem byla někde, kde bylo větší dítě a asi i hlučnější vedle nás ubytované.
Každé ráno, hodina asi souhlasí s tvojí, se nejprve ozval řev, pak milé dítě vyhodili s odrážedlem na plácek a to mi přímo pod oknem jezdilo. Stačil by bohatě ten řev.
Bylo to pro mě velké poučení a s dětmi jsme jezdili na dovolenou zásadně do chatek položených tak, že to nikoho nevyrušovalo.
Abych byla upřímná, asi třetí den jsem nebyla daleka toho, aby to dítě popadla a hodila rodičům na hlavu. Je to fakt o nervy.
Dneska jsou obecně lidé málo ohleduplní, já jezdím spíš do hotelů, kde takhle malé děti nepotkám. Bohužel jsou dnes lidi celkem neohleduplní, takže je po hotelech takových hlasitých dětí hodně. Těm dětem to nijak neprospívá, ale co by se rodiče omezovali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275

Nevidím na tom nic hrozného. Tak si od půl sedmé povídá a vydává zvuky… Podle nadpisu jsem myslela, že řve celou noc nebo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33228
21.8.21 09:10
@Domia píše:
Ahoj holky,
jdu si sem vylít nervy :lol: Budu ráda, když mi napíšete, že jste zažily něco podobného nebo i z druhé strany, že vám to taky vadilo atd.
Jsme na dovolené v Krkonoších, na hotelu. Máme 8m dceru a celých 7m jsme s ní měli pravidelný režim spánku(poslední měsíc vstávání co 3 hodiny, rostou zuby, atd). Předtím večery spala cca od 8 do 8. Dovolenou jsme „chytře“ koupili už asi v jejich 3m. Kvůli příteli, který miluje cestování a chtěla jsem mu vyhovět. Dnes se stalo po dvou dnech klidu, že malá prostě vstala v 6.30 po kojení a už neusnula, asi poprvé takto „brzy“..nahlas povídala, dělala skřeky (neřvala)a nešlo udělat nic…dudlík nemá. Přítel byl naštvaný, ať něco udělám, že lidi tu chtějí spát, že jsou na dovolené atd. Ale já, sakra, už nevěděla co mám dělat :nevim:. Taky jsem byla pocelonočním vstávání ko. Jo, je mi to blbý, vůči těm lidem, co spí v pokojích vedle nás. Ale tlačítko na vypnutí jsme na ni prostě nedostali… :zed: :roll:… Já spíš chci vědět objektivně vzato, jestli jsem já rozmazlujici neschopná matka, co neumí umlčet své dítě nebo je přítel totálně mimo… řešíme to den co den. :zed: :pocitac:

Přítel je mimo, jestli má jen kecy a nenabídne se, že by pomohl, tak bych s ním do žádného hotelu už nejela.

Dítě je přece stejně jeho jako Tvoje, nechápu, že se tomu diví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
21.8.21 09:11

Řev cizích dětí je mi vcelku jedno, já se o to starat nemusím, což mi stačí. Jsem teď s klukem v nemocnici a je tu samotný kojenec, to je občas taky super siréna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
21.8.21 09:11

Tak s malým mimčem nic neuděláš, přítel je trochu mimo. Já jsem třeba věděla že holky se projevují hlasitě a jezdili jsme zásadně do soukromí, kde jsme měli celý objekt pro sebe.Sice jsme museli vařit ale měli jsme klid, a holky mohli hulákat jak chtěli. A když teď už by se dalo jezdit do hotelu tak mám zase mimčo, takže zase do soukromí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat