Hlásíte si s přítelem, kde jste?

Napsat příspěvek
14929
20.8.19 15:27
@Anonymní píše:
@veria Třeba jsou chlapi co to mají rádi, já když bych nenapsala nebo neodpověděla tak by se můj manžel hned ptal jestli jsem v pořádku, a jestli se na něj zlobím. Prostě některé vztahy jsou založené opravdu na citovém souznění (i po 10letech),někteří zas chtějí mít tu svou slavnou svobodu. ;)

Citové souznění nerovná se závislosti na partnerovi, na mobilu, nudě v práci nebo doma, či ji jinému, co v tomto „sdílení si všeho online“ vidí jiní lidé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:28

@helekoukej To my to s manželem máme takhle už 7 a půl roku. Věřit se dá ale je dobré i občas prověřit. Můj známý taky začal být doma divný, chodil víc ven sám, a vyklubal a se z toho těhotná milenka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14929
20.8.19 15:30
@stín katedrál píše:
Nesnáším někomu něco vysvětlovat, když jdu s kočárem do města na poštu a na plenky, tak raději řeknu, že ještě nevím, kam půjdu. :nevim:

Jo, já podobně. Je pro mě vyčerpávající pořád někomu něco vysvětlovat nebo tlachat o ničem. Stačí mi slepičení v práci, kterému se bohužel nejde úplně vyhnout. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.19 15:33

@e-Surfařka On je citlivější, a když jsem smutná nebo divná tak se ptá jestli to je kvůli němu :nevim: a prasknout na něj nemá co, je v práci kde dělá 8 hodin + vím jak dlouho trvá doba cesty. A že by místo do práce šel k milence taky nejde protože mi každý měsíc dává výplatní doklad, kde bych se dozvěděla že si vzal volno.

• Nahlásit
  • Citovat
1604
20.8.19 15:40

+- víme v kolik kdo končí v práci, já pak většinou jdu nakoupit a nebo na poštu. Když jdu někam s holkama, tak jen řeknu, že přijdu později a ať se zařídí třeba skrz večeři a nemá strach. Nějaké hlídání a nebo hlášení, že jdu prvně do obchodu, pak na poštu a pak ještě třeba do CA, to fakt ne :) v rámci takových mezí, aby ten druhý neměl strach, jestli se něco nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:44

Víte čemu nerozumím? Je známo, že každý člověk má jiný názor na život a proto každý si hledá sobě rovného partnera. Nerozumím ale tomu, proč ženy které uznávají svobodu, tady skoro osočují nás, kteří máme s manžely jiný zvyky. Že to je kontrolování, nedůvěra a chudáci chlapi. Vždyť my vás taky neosočujeme že se nemilujete, nebo že vám na sobě nezáleží, nebo že vám chlapi chodí pryč sami aby od vás měli aspoň chvíli klid. Žij a nech žít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:46
@Ukulina píše:
Jo, já podobně. Je pro mě vyčerpávající pořád někomu něco vysvětlovat nebo tlachat o ničem. Stačí mi slepičení v práci, kterému se bohužel nejde úplně vyhnout. :roll: :lol:

Amen, sestro. Můj muž je opak, občas mu říkám, že mi připadá jako Ježíš Kristus, že by furt někomu něco vysvětloval (hláška z Hoří, má panenko). Teď mi zas přišel povyprávět, že chtěl jít ve středu si zahrát s XY, ale že ten nemůže a že se zkoušel domluvit s AB, no a ten může a přivede i CD, ale EF je na dovolené a vrátí se za týden.. Tak to už jsem rostla a musela ho utnout, ať tu telenovelu zkrátí a řekne mi jenom, kdy bude v tu středu odcházet z domu, nebo kdy to vlastně chce jít, protože už si přes ten balast nepamatuju začátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14929
20.8.19 15:50
@stín katedrál píše:
Amen, sestro. Můj muž je opak, občas mu říkám, že mi připadá jako Ježíš Kristus, že by furt někomu něco vysvětloval (hláška z Hoří, má panenko). Teď mi zas přišel povyprávět, že chtěl jít ve středu si zahrát s XY, ale že ten nemůže a že se zkoušel domluvit s AB, no a ten může a přivede i CD, ale EF je na dovolené a vrátí se za týden.. Tak to už jsem rostla a musela ho utnout, ať tu telenovelu zkrátí a řekne mi jenom, kdy bude v tu středu odcházet z domu, nebo kdy to vlastně chce jít, protože už si přes ten balast nepamatuju začátek.
:lol: Takovou mám sestru. Pořád něco pro někoho zařizuje, kalkuluje možnosti kam, koho odvézt, co přitom koupit, komu to pak ještě předat. Moje nervy. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:58
@Anonymní píše:
@e-Surfařka On je citlivější, a když jsem smutná nebo divná tak se ptá jestli to je kvůli němu :nevim: a prasknout na něj nemá co, je v práci kde dělá 8 hodin + vím jak dlouho trvá doba cesty. A že by místo do práce šel k milence taky nejde protože mi každý měsíc dává výplatní doklad, kde bych se dozvěděla že si vzal volno.

Jo, tohle přesvědčování o tom, že by někdo nemohl, je vždycky nejpodezřelejší. Vůbec nechapu, proč by někdo v normálnim vztahu tuhle potřebu měl. KAŽDEJ by mohl (kromě upoutaného na lůžko - ne v nemocnici, tam je kupa sestriček :) ). Budova, kde pracuje není opuštěná, ne? Bez jediné kolegyně, ženy vedle v budově… Pauzu na oběd taky nemá? Na oběd, kde jsou servírky a jiné ženy taky nechodí? Jak víš, že je šéf 2× měsíčně nepustí domů dřív? Omlouvam se, ale ujišťování okolí a hlavně samu sebe, že by druhý nemohl, mi přijde chorobný. A začína byt patrný, že to datlovaní na telefonu má teda podpořit to přesvědčování se o jistotě věrnosti :roll: Přestože to svědčí jen o pracovní nevytíženosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 16:03
@laskazakleta píše:
Víte čemu nerozumím? Je známo, že každý člověk má jiný názor na život a proto každý si hledá sobě rovného partnera. Nerozumím ale tomu, proč ženy které uznávají svobodu, tady skoro osočují nás, kteří máme s manžely jiný zvyky. Že to je kontrolování, nedůvěra a chudáci chlapi. Vždyť my vás taky neosočujeme že se nemilujete, nebo že vám na sobě nezáleží, nebo že vám chlapi chodí pryč sami aby od vás měli aspoň chvíli klid. Žij a nech žít…

Já bych právě řekla, že to, že je někdo datlovací typ s přebytkem času v práci, se tu začlo podávat jako důkaz zájmu a lásky :think: Jinak je to špatně. Přitom já ať přemýšlim jak chci, tak si ve svém okolí vybavuju jen úředníky a obchoďáky co mají čas takhle datlovat. A hlavně si fakt myslim, že to vůbec není otázka vztahu, ale pracovní vytíženosti těch dotyčných…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.19 16:12

@e-Surfařka On pracuje v továrně kde se jede nonstop, takže tam opravdu dřív nemůžou domů :lol: a jasně, každý může, já taky můžu když je v práci ale když ti doma nic nechybí, není důvod :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.19 16:14

@xjuklickova přesně…a přijde mi to normální takhle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.19 16:19
@Anonymní píše:
@e-Surfařka On pracuje v továrně kde se jede nonstop, takže tam opravdu dřív nemůžou domů :lol: a jasně, každý může, já taky můžu když je v práci ale když ti doma nic nechybí, není důvod :dance:

Kdyz myslis… ja bych teda takhle presvedcena nebyla… u nas taky nebyl duvod a uz jsme rozvedeny a ex ma 2 deti s novou… ja taky zila v bubline ze prece je doma spokojenej… ja jen aby ses nespalila, ty co tohle kricej nejvic jsou z toho pak taky nejvic v pr…i

Jinak u nas se nehlasime, nekdy je to az moc na muj vkus, ale mame to takhle zavedeny a chlapa stejne nezmenim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.8.19 16:32
@Anonymní píše:
Kdyz myslis… ja bych teda takhle presvedcena nebyla… u nas taky nebyl duvod a uz jsme rozvedeny a ex ma 2 deti s novou… ja taky zila v bubline ze prece je doma spokojenej… ja jen aby ses nespalila, ty co tohle kricej nejvic jsou z toho pak taky nejvic v pr…iJinak u nas se nehlasime, nekdy je to az moc na muj vkus, ale mame to takhle zavedeny a chlapa stejne nezmenim.
Tak to už chápu, každá co má doma záletníka si myslí že je takový každý :mrgreen: Manžel to říká přesně, že ženský si nedokážou přát nic dobrýho :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
20.8.19 16:43
@Anonymní píše:
Tak to už chápu, každá co má doma záletníka si myslí že je takový každý :mrgreen: Manžel to říká přesně, že ženský si nedokážou přát nic dobrýho :mrgreen:

To neni o přání druhému. Ale jistý si nemůže být nikdo. A pokud se někdo přesvědčuje o tom, že on jo, zavání to tim, že ujišťuje sám sebe (asi pravě proto, ze si jistý neni a potřebuje se o tom přesvědčit). Ty nejhorší křivárny v mém okolí praskly právě na ty, které manželky vždycky prezentovali (nebo dokonce opravdu samy vnímaly?) jako dokonalé. A neni to o tom, že by člověk musel mít špatnou zkušenost. Já mam manželství/vztah v pořádku přes 15 let. Ale jistotu člověk nemá nikdy, ať se o ní přesvědčuje sebevíc. Do budoucnosti prostě člověk nevidí :nevim: A urcitě je úplně mimo vnímat jako projev lásky nebo jistoty, že druhý se v praci nepřetrhne a má přebytek času, tak ťuká do telefonu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama