Hlasitost při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabki
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 03.10.18 19:04
Hlasitost při sexu

Téma je jasné. Jak moc jste hlasití při sexu a jak vaší muži? Je tu někdo kdo má chlapa a ten je úplně ticho jen při ejakulaci dvakrát třikrát vzdechne? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:08

My jsme potichu, dokonce nechávám nastevřené dveře do ložnice kdyby v noci plakal syn abych slyšela, chlap je úplně potichu, já taky leda když sem si občas trochu přihnula tak mě krotil ale to sme zas byli doma sami :mrgreen: že bysme rušili sousedy to fakt ne. Anonym snad pochopitelný :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 03.10.18 19:14

My jsme potichu oba ;)

kacakaca
Závislačka 2607 příspěvků 03.10.18 19:22
@Tichošlápek píše:
My jsme potichu oba ;)

Uz chapu tvuj nick. :mrgreen:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 19:23

My se teda nejak neomezujeme.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:26

Jak kdy, hodně záleží na tom, zda jde o něžný pomalý sex, nebo divočejší, pořádné přirážení zezadu a podobně :oops: a co se týče přítele, ten kdyby vždy na konci neuskočil, tak ani nepoznám, že už byl :mrgreen: u orálu trochu hlasitěji dýchá, tak jako když se zabývá u drsnějšího sexu, ale jinak ani hláska.

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 03.10.18 19:30
@Safrik píše:
My se teda nejak neomezujeme.

Ono se člověk nějak omezuje, když nemá potřebu vřískat a budit sousedy? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:31

náš soused vyje při sexu stejně jako vyje jeho pes. Někdy ani nelze poznat, který z nich vyje… :mrgreen: Pozn.- bydlíme v dvojdomku

baracudas
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 03.10.18 19:32

Tiše a rychle - moje noční můra :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:36

To je důvod proč sex nemáme

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 20:05

Já jsem byla vždycky docela nahlas, ale od té doby co máme děti, se musím hodně krotit. Manžel je úplně potichu, byl vždy. Byla bych raději, kdyby alespon trochu vzdychal, je to pro mně víc vzrušující.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:55

@Kriss Tina nevim proc hned budit sousedy, myslim tim ze abychom byli v naprostem tichu, to snad ani nejde. A i vzdychani je hodne vzrusive samo o sobe pro oba dva..

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 03.10.18 22:00

Mela jsem takovyho, jeste ke vsemu to byl cizinec, o kterejch se rika, buh vi jak jsou vasnivi. Jako bylo to fajn, ale spalujici vasen si predstavuju trochu jinak, on se tak soustredil, ze nevydal ani hlasku. A to byl chlap kus jako blazen, libil se mi uz asi deset let od myho ranyho mladi, podarilo se mi ho sbalit po letech no a.. hek :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2559 příspěvků 04.10.18 04:31

@Azeretereza :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 07:09

@gabki manžel je to, co popisuješ, já trochu slyšet jdu při orgasmu, ale snažím se, abych nebyla slyšet přes zdi a dveře ložnice.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >