Hlášky dětí na dnešní situaci Koronavirus

61
20.3.20 19:42

Hlášky dětí na dnešní situaci a Koronavirus.

Jelikož je školka zavřená a já jsem doma uvězněná s holkama, tak samozřejmě jim neuniklo co se kolem děje a už to začíná. U nás není Koronavirus ale KORUNAVIRUS. Dnešní hláška,,mami neplýtvej vodou, je korunavirus a může nám dojít. Podělte se o hlášky vašich dětí :kytka: :kytka: Oni to přece jen vnímají jinak než my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19559
20.3.20 19:58

Prvnak se mnou kouka na zpravy. „Mami, my mame ty zdravotniky fakt dobry. Sice v ty Cine maj vic tech rousek a respiratoru, kdyz to tam vyrabej, ale my mame zase ty doktory hodne dobry. :srdce:

A hraní se rozšířilo na hru na dovoz potravin „Mám tu pro Vás ten nákup, vemte si roušku a pojďte si pro něj.“ :lol: a na přepravu zdravotnického materiálu z Číny. Už tento týden vybudoval asi 3 křížence Ruslanu, Airbasu A380 a Boeingu 737. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 20:12

U nás je to kolonavirus a nemůžeme chodit ven aby nás nikdo nepoprskal protože kdyby nás poprskal tak pojedeme sanitkou a budeme v nemocnici a nikdo tam pak za náma nemůže přijít. A tak máme karaténu a budeme hačat doma a koukat na pohádky a kreslit.

• Nahlásit
  • Citovat
979
20.3.20 20:15

Není to přímo tedy k viru, ale domácí výuce :mrgreen: naše pubertální dcera mi oznámila že na obrázku je 3D čtverec za nás to byla krychle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
20.3.20 20:16

Vcera jsem mluvila s mamkou, bracha 6 let, pry by s rouskou nejradeji spal, chce ji mit furt na sobe… pak ze pri zpravach, kdyz rikali, ze svet se bude z tohoto lecit hodne dlouho tak prohlasil, ze nevadi, ze je karantena, ale ze to musi skononcit do prosince aby mohl prijit jezisek :D a pak se malem rozbrecel, kdyz videl, nejake video jak lidi sili v potravinach, ze nebude mit co jist :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
20.3.20 20:18

U nás to došlo do fáze, při odchodu muže do práce,, táto proč mi nedáš pusu? To abych od tebe nechytla Korunavirus:face_with_hand_over_mouth:A dnes na děti od sousedů, mávala a pak na mě huláká,, mami, já tam k nim nepůjdu blíž neboj ano, by mě Vojta nakazil’’.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3685
20.3.20 20:18

Na rychlo zalivam květináče před na schodem u dveri do ulice, jde na druhé straně sousedka, dcera vykoukne, samo má roušku, a křičí na celou ulici: „Leničky babička nemá zakrytou pusu mamko, bude mít moc bacily, pan prezident se bude moc zlobit!“

Pan prezident je náš pan starosta, co často napomina lidí přes rozhlas. Proč mu říká prezident, to fakt netuším :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.03.20 v 20:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
20.3.20 20:19

@martina1988 :joy: :punch_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3685
20.3.20 20:21
@martina1988 píše:
Není to přímo tedy k viru, ale domácí výuce :mrgreen: naše pubertální dcera mi oznámila že na obrázku je 3D čtverec za nás to byla krychle :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6026
20.3.20 20:21
@martina1988 píše:
Není to přímo tedy k viru, ale domácí výuce :mrgreen: naše pubertální dcera mi oznámila že na obrázku je 3D čtverec za nás to byla krychle :mrgreen:

Husty. Jsem si rikala, co to jako je. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
20.3.20 20:22

Sedí Ti ta rouška dobře? „Jo, mám to na tlamě i na čumáku.“

A holka se ujišťovala, jestli bude mít alespoň nějaký dárky k narozeninám, když už nebude oslava a obchod s hračkama je zavřený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38076
20.3.20 20:23

U nas frci tohle
https://www.youtube.com/watch?…
pry je to 1:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
20.3.20 20:24

@Ms.Ragdoll Hustý! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38076
20.3.20 20:24
@Svistice píše:
Sedí Ti ta rouška dobře? „Jo, mám to na tlamě i na čumáku.“A holka se ujišťovala, jestli bude mít alespoň nějaký dárky k narozeninám, když už nebude oslava a obchod s hračkama je zavřený.

taky resime, oslava asi napikacu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13275
20.3.20 20:25

Děti jsou ve vaně.. Mladší se zakuckal vodou, starší uaaaaaa coronaaaa…

Dneska dopoledne už na nás přišla trochu krize, říkam že z nich a z té karantény už umřu! To nevadí, stejně jednou musíš :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama