Hlava smrdí i po umytí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 13:14
Hlava smrdí i po umytí

Hodně se me masti vlasy, myju obden. Používám šampon na rychle se mastící vlasy a kondicionér jen na konečky. Problém je v tom, že hlava mě smrdí ihned po umytí. Kadeřnice říkala, ze me hrozně špatně schnou vlasy. Vždy vysousim fénem. Nějaké rady prosím?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 08.02.18 13:40

Nadměrná tvorba mazu je paradoxně většinou způsobena příliš častým mytím.
Celkově tělesné produkty přejímají pachy že stravy, tak záleží na tom, zda si dopravas alkohol, hodně cibule, česneku a jiné aromatické potraviny.
V neposlední řadě i hormonální nerovnováha.
Snažila bych se prodloužit interval mytí, koupit přírodní šampon třeba s konopím či Tea tree, šampon redit před nanesením na vlasy, vlasy nemusí být napěněné do bela, zařadit nějakou masku na vlasy.

chs.jasmin
Kelišová 6992 příspěvků 08.02.18 13:42
@Anonymní píše:
Hodně se me masti vlasy, myju obden. Používám šampon na rychle se mastící vlasy a kondicionér jen na konečky. Problém je v tom, že hlava mě smrdí ihned po umytí. Kadeřnice říkala, ze me hrozně špatně schnou vlasy. Vždy vysousim fénem. Nějaké rady prosím?

Cím více myješ, tím více se ti budou mastit. :nevim: Kondicioner máš na rozčesání? Co ten ve spreji? Ten tolik nemastí, taky se doporučuje takto hodně mastným vlasům vmasírovat druhý den suchý šampon a vyčesat.

Avu
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 08.02.18 13:45

Měla jsem jeden čas to samé, pracovala jsem v kuchyni a vlasy hrozně trpěly. Pomohl mi extra čistící šampon, třeba Wella Pure (takový fialový), a je nutné si ty vlasy umýt třeba 3×. Není důležité prodlužovat intervaly, ale opravdu umýt, spláchnout, umýt spláchnout. Je důležité, aby šampon byl průhledný, když má krémovou barvu, má v sobě už nějaký kondicionér a mastící látky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama