Hlava smrdí i po umytí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 13:14
Hlava smrdí i po umytí

Hodně se me masti vlasy, myju obden. Používám šampon na rychle se mastící vlasy a kondicionér jen na konečky. Problém je v tom, že hlava mě smrdí ihned po umytí. Kadeřnice říkala, ze me hrozně špatně schnou vlasy. Vždy vysousim fénem. Nějaké rady prosím?

Reakce:
Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 08.02.18 13:40

Nadměrná tvorba mazu je paradoxně většinou způsobena příliš častým mytím.
Celkově tělesné produkty přejímají pachy že stravy, tak záleží na tom, zda si dopravas alkohol, hodně cibule, česneku a jiné aromatické potraviny.
V neposlední řadě i hormonální nerovnováha.
Snažila bych se prodloužit interval mytí, koupit přírodní šampon třeba s konopím či Tea tree, šampon redit před nanesením na vlasy, vlasy nemusí být napěněné do bela, zařadit nějakou masku na vlasy.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8152 příspěvků 08.02.18 13:42
@Anonymní píše:
Hodně se me masti vlasy, myju obden. Používám šampon na rychle se mastící vlasy a kondicionér jen na konečky. Problém je v tom, že hlava mě smrdí ihned po umytí. Kadeřnice říkala, ze me hrozně špatně schnou vlasy. Vždy vysousim fénem. Nějaké rady prosím?

Cím více myješ, tím více se ti budou mastit. :nevim: Kondicioner máš na rozčesání? Co ten ve spreji? Ten tolik nemastí, taky se doporučuje takto hodně mastným vlasům vmasírovat druhý den suchý šampon a vyčesat.

Avu
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 08.02.18 13:45

Měla jsem jeden čas to samé, pracovala jsem v kuchyni a vlasy hrozně trpěly. Pomohl mi extra čistící šampon, třeba Wella Pure (takový fialový), a je nutné si ty vlasy umýt třeba 3×. Není důležité prodlužovat intervaly, ale opravdu umýt, spláchnout, umýt spláchnout. Je důležité, aby šampon byl průhledný, když má krémovou barvu, má v sobě už nějaký kondicionér a mastící látky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >