Hlavička naléhá může ještě klesnout břicho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.03.18 10:54
Hlavička naléhá může ještě klesnout břicho?

Ahoj ráda bych se zeptala na vás názor… Už dlouho mi naléhá hlavička miminka a čípek - několik týdnů. Občas se mě někdo zeptá jestli mi nekleslo břicho. Ale je to vůbec ještě možné? Nebo když už hlavička naléhá, tak už je bříško dole? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 32307 příspěvků 10 inzerátů 01.03.18 11:24

O tom, co to znamená, že hlavička naléhá je i tato diskuze: https://www.emimino.cz/…ipek-237985/.
Břicho někomu klesne a někomu ne, není to znakem vůbec ničeho. Mně se stalo u dvou těhotenství, že mi zdravotnický personál den před porodem řekl, že mám břicho nahoře, že přece nemůžu rodit, tak za měsíc, ne? :lol: Takže neměj strach, porod může začít.

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 01.03.18 11:40

Mě hlavička nalého od 25 tt a celkově mám břicho více dole oproti jiným těhulím pořád.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama