Hlavička naléhá může ještě klesnout břicho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 10:54
Hlavička naléhá může ještě klesnout břicho?

Ahoj ráda bych se zeptala na vás názor… Už dlouho mi naléhá hlavička miminka a čípek - několik týdnů. Občas se mě někdo zeptá jestli mi nekleslo břicho. Ale je to vůbec ještě možné? Nebo když už hlavička naléhá, tak už je bříško dole? Děkuji :)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34167 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 11:24

O tom, co to znamená, že hlavička naléhá je i tato diskuze: https://www.emimino.cz/…ipek-237985/.
Břicho někomu klesne a někomu ne, není to znakem vůbec ničeho. Mně se stalo u dvou těhotenství, že mi zdravotnický personál den před porodem řekl, že mám břicho nahoře, že přece nemůžu rodit, tak za měsíc, ne? :lol: Takže neměj strach, porod může začít.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 01.03.18 11:40

Mě hlavička nalého od 25 tt a celkově mám břicho více dole oproti jiným těhulím pořád.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >