Reklama

Hlavička nízko a naléhá, bude alespoň rychlý porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elue
Kecalka 255 příspěvků 25.09.18 18:06
Hlavička nízko a naléhá - rychlý porod?

Ahoj, ráda bych se zeptala, zdali když je hlavička nízko a naléhá, znamená to alespoň, že porod bude celkem rychlý? Nebo to na to nemá vůbec vliv? Máte zkušenost?
Díky :palec:

Příspěvek upraven 25.09.18 v 18:11

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 25.09.18 18:10

No podle mě to žádný vliv na rychlý porod nemá, značí to, že už by se mohlo brzy narodit.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7992 příspěvků 25.09.18 18:25

Ne neznamená, jediné co to znamená, že miminko je tam kde má být a v dohledné době by se mohlo narodit.. O rychlosti porodu bohužel nevypovídá nic :)

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 25.09.18 18:38

No, jestli je rychlý porod 37 hodin, tak ano :lol:

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 25.09.18 18:38

Jinak tento stav jsem měla od 30 týdne, porodila jsem 40+4 ;)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 25.09.18 18:54

Vliv to podle mě nemá, ale u mě nalehala hlavička 14. dni a rodila jsem 6,5 hodiny jako prvorodicka, ale nemyslím si, ze to mělo nějaký vliv. Ale moc bych ti přála, aby to byla pohoda i v tvém případě :)

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.09.18 19:21

Mně hlavička naléhala hodně brzo, rodila jsem ve 39tt a při porodu to nijak nepomáhalo, porod byl dlouhy a jediná věc byla, že měla dcera hlavu jednu velkou modrinu, jak se tam drala a ono bylo stále zavřeno :lol:

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 25.09.18 19:53

Hlavička naléhala cca od 36 týdne, rodila jsem 41+ a malý byl za 7 minut venku po hodině kontrakcí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >