Hlavička nízko a naléhá, bude alespoň rychlý porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elue
Kecalka 465 příspěvků 25.09.18 18:06
Hlavička nízko a naléhá - rychlý porod?

Ahoj, ráda bych se zeptala, zdali když je hlavička nízko a naléhá, znamená to alespoň, že porod bude celkem rychlý? Nebo to na to nemá vůbec vliv? Máte zkušenost?
Díky :palec:

Příspěvek upraven 25.09.18 v 18:11

Reakce:
Monchichik
Kelišová 5480 příspěvků 25.09.18 18:10

No podle mě to žádný vliv na rychlý porod nemá, značí to, že už by se mohlo brzy narodit.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8814 příspěvků 25.09.18 18:25

Ne neznamená, jediné co to znamená, že miminko je tam kde má být a v dohledné době by se mohlo narodit.. O rychlosti porodu bohužel nevypovídá nic :)

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 18:38

No, jestli je rychlý porod 37 hodin, tak ano :lol:

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 18:38

Jinak tento stav jsem měla od 30 týdne, porodila jsem 40+4 ;)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 25.09.18 18:54

Vliv to podle mě nemá, ale u mě nalehala hlavička 14. dni a rodila jsem 6,5 hodiny jako prvorodicka, ale nemyslím si, ze to mělo nějaký vliv. Ale moc bych ti přála, aby to byla pohoda i v tvém případě :)

dickys
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 25.09.18 19:21

Mně hlavička naléhala hodně brzo, rodila jsem ve 39tt a při porodu to nijak nepomáhalo, porod byl dlouhy a jediná věc byla, že měla dcera hlavu jednu velkou modrinu, jak se tam drala a ono bylo stále zavřeno :lol:

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 25.09.18 19:53

Hlavička naléhala cca od 36 týdne, rodila jsem 41+ a malý byl za 7 minut venku po hodině kontrakcí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >