Hlavička sestupuje, co to značí?

Anonymní
22.11.19 17:52

Hlavička sestupuje, co to značí?

Vím že ani Dr. mi víc neřekne, že je to ve hvězdách. Tak třeba zkušenosti rodiček. Co to prosím znamená, když doktorka v poradně sáhne a cítí hlavičku jak se tlačí? Jsem ve 40 tt a bříško mám pořád dle mě stejně nahoře. Poslicky, bolesti zad, břicha, bodání v rozkroku, všechno znám, ale že by to finišovalo do porodu to zatím ne. Už se nemůžu dočkat, nemůžu pomalu spát protože v noci honím bolesti ve vaně, který neustanou, ale nezesili, většinou to až únavou k ránu zaspim. Hlen. zátka měla včera růžovou barvu, taky mě děsně pichalo v rozkroku až do rána. Už jsem z toho na nervy a poslíčci prý neboli ne? Mě teda jo a když už se zdá že to radši zajedu zkontrolovat tak usnu a probudím se s tvrdým břichem, ale k ničemu to zase nevede. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.11.19 17:55

A vlastně jsem se včera v noci nemohla odtrhnout od WC. Pořád jsem jen curala a curala i když nebylo co, tlačila jsem aspon pár kapek jak mě to nutilo :roll: teď už je to zase normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.11.19 18:38

Tak tohle jsem měla, s tím čůráním… Noc před porodem jsem litala co 5 minut… Druhý den od cca 13 bolesti po 20 min. Od 16 bolesti po 5 minutách a ve 21 byl na světě ale každý porod je jiný… A měla jsem neustále jakoby vlhko v kalhotkách…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama