Hlavička v malé pánvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
niskey
Kecalka 269 příspěvků 22.10.14 17:46
hlavička v male panvi

Ahojky chtěla sem se zeptat co přesně znamená když mě dneska doktor řekl že mimčo má hlavičku v malé panvi? Když sem byla minulej tejden na kontrole měla sem měkký a zkrácený čípek a dnes mě řekl že mimčo má hlavičku v malé pánvi může to znamenat že už porodím dříve? jsem 38tt :) děkuju za odpovědi :)

Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 22.10.14 17:51

Může, a nemusí. mimi je už dole, připravený na porod, který se může rozjet zítra, nebo klidně za 3 týdny.

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 22.10.14 18:37

Ia tam mela. malyho, asi mesic. Nacoanyho dole.
Mel po porodu otoky, kefalhematom, modriny. Syndrom modre masky. Ale. apgar 9-10-10 nebo jak.
Byl velikej. 4,26 kg a ja maly bricho takze tak

Nevim jestli ti to pomohlo

niskey
Kecalka 269 příspěvků 22.10.14 19:17

Týjo tak to já mám taky malý břicho ale nic doktor neříkal že by měla bejt velka :nevim: tak uvidím no a nejde to nějak přirozeně vyvolat že šla dříve ven?

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 22.10.14 19:25

@niskey vyvolani je na nic. Mimco se samo rozhodne.
Me rikali hned, ze bude malej vetsi. To by ti rekli.
Porod sem mela rychly, prekotny…

Otoky mu zmizeli do konce sestinedeli. Nemel chudak misto no tak nacpal dolu.

Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 8 inzerátů 22.10.14 20:29

TAké jsem měla obě děti nacpané dole a to už na 2.UTZ (32.tt). První se narodil 37+2, druhý 37+5. Bez žádných otoků a modřin. Oba byli malí, 2,76 kg a 3 kg.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >