Hledá se kamarádka Ostrava nebo Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simca.simi
Stálice 63 příspěvků 01.04.18 21:59
Hleda se kamaradka Ostrava nebo Opava

Jsem mlada maminka, s přítelem mame2,5 letou holčičku. Bydlíme kousek u Poruby Ostravy krátce a nikoho tady neznáme. Máme rádi společnost, ráda nakupuji, jezdíme na výlety, k vodě. Bylo by možné abych našla pár kamarádek na kafe, aktivity s dĕtmi a společně? Nebo aspoň tu pravou nejlepší kamarádku? (Jak se rika segru)Hledám někoho kdo je upřímný, veselý kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt ". Je vůbec možné někoho takového najít? Třeba podnikat i s partnery společně. Nemám problém dojíždět, ale taky požaduji od Tebe snahu, budu se těšit. :srdce:

Reakce:

Elleniie
Povídálka 32 příspěvků 78 inzerátů 01.04.18 22:18

Ahoj, jsem taky mladá maminka a mám dvouletou dceru. Jsme z Ostravy - Hrabůvky ale nemáme problém dojet kamkoliv. Rády se seznamime nebo něco podniknem. :-)

Simca.simi
Stálice 63 příspěvků 01.04.18 22:34

@Elleniie
Napisu ti do zprav☺

werika
Kecalka 113 příspěvků 21.05.18 13:38

@Simca.simi tak tomu rikam par vet, uplne si me dostala. Jsem na tom stejne jako ty. Stala se mi autonehoda a od te doby mi lide ukazuji jen zada. Jsme s manzelem samotari, mame 16ti m dcerku a kazdy koho jsme meli nas jen vyuzil. Tak i my bychom radi travili volne chvile s nekym fajn, jezdili na vylety, atd. :*

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11142 příspěvků 22.05.18 03:32

@Simca.simi Dobrý den,

jen připomínám, že na eMiminu fungují také soukromé skupiny. A právě maminky z Ostravy a okolí už v nich živě, přehledně a v naprostém soukromí debatují. :) Můžete se s nimi i domluvit na společném kafi a procházce nebo vyměnit oblečení po dětech…

Pěkný den! :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >