Hledá se kamarádka Tachovsko, Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stirpaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 17:29
Hledá se kamarádka Tachovsko, Plzeň

Hledám kamarádku na společné výlety za zábavou s dětmi i bez. Já mám syna 5let. :kytka:

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11284 příspěvků 07.12.17 15:12

Milé maminky,

jen připomenu, že tady existují také soukromé skupiny, kde máte větší soukromí a přehledný prostor - můžete tu diskutovat ve více vláknech, používat společnou nástěnku, fotoalbum nebo bazar. Maminky poblíž Vašeho místa bydliště už tam třeba diskutují. A když ne, stačí se stát zakládající uživatelkou (moderátorkou) a přijímat/zvát nové členy.

Příjemné povídání přeje :kytka:
adminka Eliška

zaneta26
Nováček 1 příspěvek 16.03.18 11:58
hledá se kamaradka na procházky s kocarem

Ahoj, hledám kamarádku na společné procházky s kočárkem. Måm 6 týdenního syna. žijí s přítelem v Tachově, je několikrát v týdnu v práci celý den a nikoho zde neznám. budu ráda za každou odpověď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >