Hledá se kamarádka z Jindřichova Hradce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejisek
Stálice 80 příspěvků 17.10.14 21:25
Hledá se kamarádka z Jindřichova Hradce

Ahoj holčičky. Hledám kamarádku z Jindřichova Hradce, která by zašla na kafe, na sklenicku nebo jentak na pokec. Bydlíme tu teprve od ledna a mám 7 letou dcerku a dvouměsíčního chlapečka. Tak bych uvítala kamarádku, abychom tu nebyli pořád sami. Díky a budu moc ráda, když se někdo ozve.

Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 17.10.14 21:42

@Andrejisek Nepsaly jsme si už? Teď si nejsem jistá, na přezdívky nemám moc pamatováka…-O škole na Hvězdárně.

Andrejisek
Stálice 80 příspěvků 17.10.14 22:12

Ahojky, jojo vzpomínám psali jsme si :)

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 17.10.14 22:16

Tak to nemám zas tak špatnou paměť. 8)
Odkud jste se sem přistěhovali? A jak se ti tu líbí? My tu bydlíme jen o 2 měsíce dýl.

Andrejisek
Stálice 80 příspěvků 17.10.14 22:19

My jsme bydleli ve středních Čechach, takže malinko z ruky. Jinak se mi tu líbí, zvykli jsme si tu až na to, že tu zatim nikoho neznáme..jinak bydlíme na hvězdárne a ty jsi predtim bydlela kde?

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 18.10.14 05:48

Bydleli jsme v ČB. S Hradcem se to srovnat nedá. V tom dobrém smyslu. Jen by tu mohlo být víc obchodů. :) Člověk tu nemá moc na výběr, pokud tu danou věc vůbec mají.
Já se tu přes emimino s jednou kamarádkou seznámila. Díky ní není ta mateřská tak stereotypní. I když se vidíme treba jen 3× do měsíce.

Andrejisek
Stálice 80 příspěvků 18.10.14 08:56

Je fajn mít kolem sebe někoho s kým můźeš pokecat a ty dny jsou pak hned hezčí. A jak máš velké děti? Jinak s těmi obchodami máš pravdu.To je jediná věc, ktera mi vadí. Jinak jsem tu celkem spokojená.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 18.10.14 09:56

Zatím mám jen jedno. Dvou a čtvrt letou holčičku. Ale druhé už je na cestě. Narodí se okolo Valentyna. :)
Proč jste se sem přistěhovali? Mně se na to každý ptá. :) A hrozně se diví, že kvůli práci. Většinou je to totiž naopak a Hradačáci jezdí za prací mimo JH.

Andrejisek
Stálice 80 příspěvků 18.10.14 10:33

No protože jsem se sem vdala. Manžel tady má práci, je voják, takže to má kousek do kasáren :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >