Hledá se kniha - harlequinka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

laurdes
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 07.03.18 21:23
Hledá se kniha - harlequinka

Ahoj, nemužu si vzpomenout na název knihy. Jedná se o hq z edice romance duo (asi). On byl šéf, ona jeho sekretářka nebo tak něco :D Jediné co si pamatuji, že holka jela autem, asi k němu domu předat mu nějaké dokumenty z práce, cestou měla problémy s autem kvůli počasí (sníh, déšt, vánice? :D možná zapadla, už nevím.
A ted mám problém, v paměti se mi vybavuje, že holka k šéfovi nepřijela sama, ale se psem, kterého po cestě našla u silnice. Je ale možný, že míchám dvě knihy do jedné :lol:

Reklama

Reakce:

JanaBlahova
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 15:15

Moc ti nepomůžu :D zase nevim :D

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama