Hledá se maminka na popovídání, nic víc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 23:32
Hledá se maminka na popovídání nic víc

Ahoj,
hledám mamču kolem 35 na pokec. Máme doma roční poklad a v poslední době mi chybí empatie, ocenění a náklonost. Rád bych si s druhým pohlavím normálně pokecal o životě, vztazích a třeba i tak více začal v některých situácích partnerce rozumět nebo se nad sebou zamyslel. Třeba i můj pohled z druhé strany může být pro někoho přínosný.

Nic víc v tom nehledejte.
Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 21726 příspěvků 20.08.18 23:34

Jasně

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 20.08.18 23:35

jsem trochu starsí, ale pokecat snad muzeme.)

prostemuz
Povídálka 14 příspěvků 20.08.18 23:37
@Bábrdl píše:
Jasně

Jak si mám vyložit odpověď založenou na jednom slově?

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 20.08.18 23:38
@prostemuz píše:

Už nejsi anonymní :mrgreen: :mavam:

prostemuz
Povídálka 14 příspěvků 20.08.18 23:44

@mrav Ono je to vlastně jedno.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 20.08.18 23:49
@prostemuz píše:

jasne vzdy znamenal souhlas…

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 21.08.18 00:01

Jsem muž a řeknu ti to jednoduše: Každé dítě je zásah do života a když je úplně maličké,tak se může stát, že tvá žena není vyspaná . Pak to možná vypadá,že tě nedocení. Zkus jí více pomáhat. Ale nejlepší bude, když si o tom promluvíš přímo s ní. :mavam:

Lopajzna
Nováček 10 příspěvků 21.08.18 00:04

Já jsem maminka,je mi teda trochu vic. Mám dvě děti,mladší je taky jeden rok. Taky se citim bez náklonnosti,bez zájmu a empatie. Mám manžela ráda,ale přijde mi,že si jede svoje a na mě nedbá.Ze je se mnou a s dětma bere jako povinnost. Že by mi řekl neco milého,nebo se zasmál…to se nedeje. Všecko doma visi jen na me. Manžel ani jednou nevstal k dětem. Mám vcelku krizi v tom,že mi vadí jeho nemilé chování ke mě. Jasně, možná je unavený z práce atd…ale j se taky neflakam. Dělám s dětma co můžu a ještě dělám nárazové práce…

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 21.08.18 00:04
Lopajzna
Nováček 10 příspěvků 21.08.18 00:06

Chci tím říct,že je asi normální, že se člověk neciti skvele a šťastně… Že prostě je asi lepší žádné ocenění nečekat a naučit se tak žít a být spokojený…

prostemuz
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 00:07

@mrav Děkuji za elementární radu, ale toho všeho jsem si vědom…

prostemuz
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 00:34

@Lopajzna Maslowova pyramida zahrnuje potřebu seberealizace, uznání atd. Toho všeho lze dosáhnout v práci atd.., ale je logické to očekávat i od manželky nebo partnerky, když s ní sdílíte převážnou část vašeho života a aktivit. Nevím jestli je zrovna nejlepší cesta nic neočekávat…

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 21.08.18 00:40
@prostemuz píše:
@Lopajzna Maslowova pyramida zahrnuje potřebu seberealizace, uznání atd. Toho všeho lze dosáhnout v práci atd.., ale je logické to očekávat i od manželky nebo partnerky, když s ní sdílíte převážnou část vašeho života a aktivit. Nevím jestli je zrovna nejlepší cesta nic neočekávat…

vsichni muzi jsou na tom stejne, ocekávají, že budou zenou neustále za vse cHváleni a uznávani…Pro ženy to není prirozené, neustále myslet na to, aby muže chválila třeba za jeden jediný ukon, který ona udelá za den nescetnekrát zcela automaticky…Pokud tedy zena prijde na to, že toto je zcela nezbytne,aby se cítil muž docenený, chváli ho,porád…Samozrejme to musí být uprímné, pak má vyhráno, muž ji za to na rukou nosí a jsou stastni oba dva…

Lopajzna
Nováček 10 příspěvků 21.08.18 00:47
@prostemuz píše:

Ano, ale tady se narazí na toho druheho-co když nemůže? Ne nechce,ale prostě nemůže -nema potenciál chválit partnera za něco,co bere jako samozřejmost…
Přijde mi,že míra frustrace z toho, že mi někdo nepochválí večeři nebo to,že tu není bordel nebo že děti žijí a hrají si a že mě to sluší -by dělala větší problém než neočekávat…
Hele-Vy jako chlap chodíte do práce,kde Vás můžou poklepat na rameno. Vaše žena je doma?
Já např ano, občas dělám nárazové práce ani ne tak pro prachy jako pro tohle poklepánï na rameno. Aby byla aspoň trochu moje potřeba být za něco podobného pochválena splněna…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >