Hledá se maminka z okolí Čáslav, Vrdy, Přelouč

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terrrezka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 29.05.16 12:40
Hledá se maminka z okolí Čáslav, Vrdy, Přelouč

Ahoj holky, čekám miminko na listopad a nemám nikoho s kým bych zašla třeba na kafe nebo na procházku a jen tak pokecala. Našla by se mezi vámi některá? :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Lenja11
Nováček 4 příspěvky 09.02.17 16:49

Ahoj, my se rádi přidáme :-) Jsme z Řečan nad Labem, mně je 28 a dcerce Amelce skoro rok a půl :) kdyžtak na nás kontakt je: Lenja11@seznam­.cz :)

Kanina34
Nováček 3 příspěvky 29.09.17 14:09

Ahoj holky, hledám touto cestou kamarádku na psaní, popovídají atd… Na věku nezáleží.. okolí Přelouče, Chvaletic apd.. budu se těšit, že některá napíše. My jsme se přestěhovali a nikoho jiného zde neznámé. Jsem pořád sama s dětmi. Mail***

edit admin - odstraněna kontaktní adresa

Manuledanule
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 07.11.17 23:29

Tak to tu zkousim trochu obnovit, zda by tu byl nekdo na pokec, prochazky a zacla jsem sportovat, tak kdyby se chtel nekdo pridat. At se z tech nasich andilku nezblaznine :)

Kanina34
Nováček 3 příspěvky 08.11.17 20:34
Kamarádka na pokec

@Manuledanule napiš mi na mail, díky patrik. dandys@sezna.cz budu ráda. Odkud jsi?

Kanina34
Nováček 3 příspěvky 08.11.17 20:36
Sport
@Manuledanule píše:
Tak to tu zkousim trochu obnovit, zda by tu byl nekdo na pokec, prochazky a zacla jsem sportovat, tak kdyby se chtel nekdo pridat. At se z tech nasich andilku nezblaznine :)

Taky bych potřebovala někoho, s kým bych si šla zacvičit. Samotnou mě to nebaví:-((

Terrrezka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 12.11.17 20:25

Ahoj holky, tak koukam ze po vice jak roce se tady neco deje ;-)
Ja uz mam rocniho chlapecka a kamos nebo kamoska by se nam hodili :-) najdu tady nekoho :-)

Lenja11
Nováček 4 příspěvky 12.11.17 20:42

Ahoj Terezko, máš krásného chlapečka :-) Odkud jste?

Reklama

Lenja11
Nováček 4 příspěvky 12.11.17 20:42

Ahoj Terezko, máš krásného chlapečka :-) Odkud jste?

Terrrezka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 16.11.17 19:41

@Lenja11 bydlime mezi Caslavi a Prelouci. A kde ty?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Sedm věcí, které nečistíte dostatečně a mohou ohrozit vaše zdraví

Poctivě třídíte spodní a svrchní prádlo, používáte při praní vysoké teploty a... číst dále >

Reklama