Hledá se romantický film :)

3.5.20 14:58

Hledá se romantický film :)

Před cca 8 lety jsem viděla romantický film. Jediné, co si z něj pamatuji je to, že chlap musel odjet někam na misi nebo tak něco a poslal své přítelkyni dopis - bohužel adresa se rozmazala nebo tak něco a ten dopis holce nepřišel. A ona si mezitím našla nového přítele. Když si měla toho nového přítele brát, tak v den svatby jí byl doručený dopis od toho bývalého kluka, že se mají setkat na jejich místě - což byla nějaká radnice nebo tak něco. No a ona si zvolila toho starého přítele a novému utekla ze svatby.
Vím, že je to dost zmatený popis, ale nepřipomíná to někomu něco? Hledám ten film už hrozně dlouho a stále nic :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2212
3.5.20 15:03

Ty jooo, to mi neco rika, asi jsem to taky videla, zkusim hledat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 15:30

@tini Jestli to najdeš, tak budeš nejlepší :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
3.5.20 18:24

Mě napadá Milý Johne, hrál tam Channig Tatum, ale to asi není ono. :nevim:
https://www.csfd.cz/…hne/prehled/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
3.5.20 18:31

Asi to nebude to co myslis, ale scenar podobny…kdy spolu par chudy kluk a bohata holka proziji prvni lasku, ale jsou rozdeleni jeji rodinou a taky druhou svet. valkou. Ona na nej cekala, on ji psal, ale dopisy ji zadrzovala matka…po letech se ma vdavat za jineho, ale v novinach si precte clanek o tom prvnim a vyhleda ho. Romantika jako blazen - Zapisnik jedne lasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 19:43

@Saffiraa
Děkuju za tip, ale to bohužel není ono. :( Film Milý Johne jsem viděla, tak si posílali více dopisů a hlavní hrdinka na konci filmu neměla plánovanou svatbu s jiným mužem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 19:45

@mavroidis
Zápisník jedné lásky jsem viděla, neskutečně dojemný film, ale bohužel to není ten, který hledám. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat