Reklama

Hledá se žena klidně i s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 21:08
Hledá se žena klidně i s dětmi

Zdravím dámy. Touto cestou zde hledám nezadanou maminku s dítětem, ze začátku na přátelský vztah, a časem klidně i na vztah. :) :kytka: Pokud ovšem nemáš děti, a chceš se seznámit s někým novým, a zajímavým neváhej napsat vzkaz. :kytka: :kytka: Nevadí mi když budeš starší ;). Já muž.30 let. Pocházím z Hodonína - Moravského Slovácka-Jižní Moravy. Mám hnědé oči, hnědé vlasy, výška 193 cm, váha 100 kg. Mé zájmy jsou : historie, cyklistika, výlety, čtení, práce kolem domu. Vlastní auto mám, stálou práci taky. Těším se na tvou odpověď. ;)

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 19.08.18 21:25

no kdybys nemel tak málo let, to by bylo žuzo.)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33683 příspěvků 19.08.18 21:26

@Manner tak ať se brzy objeví ta pravá :palec:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 385 příspěvků 19.08.18 21:49

„Vlastní auto a stálou práci mám, pracuju kolem domu“ - má dům a toleruje dokonce i děti. Jezdí na kole tak je to nejspíš i nekuřák, čte takže vzdělaný a inteligentní. To je všechno nějaké moc ideální. Dejte vědět kde byl zakopaný pes až to některá zjistíte. :mrgreen: :think:

Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 21:52
@AnnaNuvoletta07 píše:
„Vlastní auto a stálou práci mám, pracuju kolem domu“ - má dům a toleruje dokonce i děti. Jezdí na kole tak je to nejspíš i nekuřák, čte takže vzdělaný a inteligentní. To je všechno nějaké moc ideální. Dejte vědět kde byl zakopaný pes až to některá zjistíte. :mrgreen: :think:

To už se i čtení knih považuje za podezřelé?. A co je divné na tom, že mám rád, a toleruji děti?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 19.08.18 21:55
@Manner píše:
To už se i čtení knih považuje za podezřelé?. A co je divné na tom, že mám rád, a toleruji děti?

tu jsi mezi babama, kazdý slusný je vzdy podezrelý.)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 385 příspěvků 19.08.18 21:56

@Manner Dělala jsem si srandu, příště to poznamenám do závorky. :oops: :)

Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 22:00
@Karlaska píše:
tu jsi mezi babama, kazdý slusný je vzdy podezrelý.)
@AnnaNuvoletta07 píše:
@Manner Dělala jsem si srandu, příště to poznamenám do závorky. :oops: :)

ok :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >