Hledá se žena klidně i s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 21:08
Hledá se žena klidně i s dětmi

Zdravím dámy. Touto cestou zde hledám nezadanou maminku s dítětem, ze začátku na přátelský vztah, a časem klidně i na vztah. :) :kytka: Pokud ovšem nemáš děti, a chceš se seznámit s někým novým, a zajímavým neváhej napsat vzkaz. :kytka: :kytka: Nevadí mi když budeš starší ;). Já muž.30 let. Pocházím z Hodonína - Moravského Slovácka-Jižní Moravy. Mám hnědé oči, hnědé vlasy, výška 193 cm, váha 100 kg. Mé zájmy jsou : historie, cyklistika, výlety, čtení, práce kolem domu. Vlastní auto mám, stálou práci taky. Těším se na tvou odpověď. ;)

Reakce:
Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 21:25

no kdybys nemel tak málo let, to by bylo žuzo.)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 19.08.18 21:26

@Manner tak ať se brzy objeví ta pravá :palec:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 442 příspěvků 19.08.18 21:49

„Vlastní auto a stálou práci mám, pracuju kolem domu“ - má dům a toleruje dokonce i děti. Jezdí na kole tak je to nejspíš i nekuřák, čte takže vzdělaný a inteligentní. To je všechno nějaké moc ideální. Dejte vědět kde byl zakopaný pes až to některá zjistíte. :mrgreen: :think:

Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 21:52
@AnnaNuvoletta07 píše:
„Vlastní auto a stálou práci mám, pracuju kolem domu“ - má dům a toleruje dokonce i děti. Jezdí na kole tak je to nejspíš i nekuřák, čte takže vzdělaný a inteligentní. To je všechno nějaké moc ideální. Dejte vědět kde byl zakopaný pes až to některá zjistíte. :mrgreen: :think:

To už se i čtení knih považuje za podezřelé?. A co je divné na tom, že mám rád, a toleruji děti?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 21:55
@Manner píše:
To už se i čtení knih považuje za podezřelé?. A co je divné na tom, že mám rád, a toleruji děti?

tu jsi mezi babama, kazdý slusný je vzdy podezrelý.)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 442 příspěvků 19.08.18 21:56

@Manner Dělala jsem si srandu, příště to poznamenám do závorky. :oops: :)

Manner
Povídálka 15 příspěvků 19.08.18 22:00
@Karlaska píše:
tu jsi mezi babama, kazdý slusný je vzdy podezrelý.)
@AnnaNuvoletta07 píše:
@Manner Dělala jsem si srandu, příště to poznamenám do závorky. :oops: :)

ok :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >