Hledá se zubař z Ostravska

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
10.1.22 18:07

Hledá se zubař z Ostravska

Ahoj holky,
přítel nemá už 3 roky zubaře - jeho zubař skončil a on si od té doby nového nenašel. Nutno podotknout, že určitě nehledat nijak intenzivně, jak ho znám. v tomhle je hrozně netrpělivý a nezodpovědný. Zatím to nebylo ale tak horké… No až doteď. V sobotu dostal na hokejovém zápase pecku hokejkou a při tom se mu ulomil zub, dvojka, zbylo mu tam asi tak 30% z toho zubu. :D No nevím jestli se mám smát nebo brečet, to je jedno…
Hned ten večer, když se vrátil, tak jsem ho hnala na pohotovost s tím, že i sám ošetřující v tom zápase mu řekl, ať to začne řešit co nejrychleji. No samozřejmě nechtěl, že je to prý jenom zub a není žádná bábovka a počká do pondělí a k někomu se objedná. No, jenže to, co jsem očekávala se skutečně stalo a po celém dopoledni stráveném telefonováním na různé kliniky, jsme dosáhli nulového výsledku, nikde neberou.
Jsem smířená s tím, že asi moc nepochodím, ale přesto se musím zeptat, jestli nevíte o nějakém zubaři, kde by ho ještě vzali, nejlépe někde kolem Ostravy a okolí.
Děkuju moc za případné odpovědi, já se jdu zatím starat o tu mojí bezzubku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2639
10.1.22 18:22

https://www.treedk.cz/ nevím jestli ještě berou, brali, ale samozřejmě vše platíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6774
10.1.22 18:25

Pokud nenajdete, tak se obraťte na pojišťovnu, aby vám dala kontakt na zubaře, se kterým má smlouvu a bere pacienty. Zkuste co nejrychleji, aby mu zub neodemřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
10.1.22 18:27
@smajlik345 píše:
https://www.treedk.cz/ nevím jestli ještě berou, brali, ale samozřejmě vše platíte

Tak tam jsem byla v sobotu, taky s ulomeným zubem. Berou i neregistrované, mají vždy v sobotu pohotovost, stálo to 1850 Kč, zub vytržen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
10.1.22 18:30

@Laurren 1850 za vytrzeni zubu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19703
10.1.22 18:35

@Ivcos Je to uz trosku z ruky, ale dojet se da.
https://www.szzkrnov.cz/…od-17-1-2022
Edit: vyhoda je pojistovna :palec:

Příspěvek upraven 10.01.22 v 18:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19703
10.1.22 18:37
@smajlik345 píše:

To je ta, kde te po zaregistrovani objednaji na vstupni prohlidku za rok? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
10.1.22 18:37

Na pojišťovnu to bude problém. Bez pojišťovny jistě najdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
10.1.22 18:38
@Laurren píše:
Tak tam jsem byla v sobotu, taky s ulomeným zubem. Berou i neregistrované, mají vždy v sobotu pohotovost, stálo to 1850 Kč, zub vytržen.

Jo bohužel, ale na Opavsku a Ostravsku je to bohužel normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
10.1.22 18:40
@cecetka píše:
To je ta, kde te po zaregistrovani objednaji na vstupni prohlidku za rok? :mrgreen:

Nevím :mrgreen: Já jsem si nakonec našla zubaře blíž, takže jsem tam ani nešla. Ale ještě nedávno brali, tak když mají tolik volných míst pak nechápu proč objednávají až za tak dlouho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
10.1.22 18:40
@Tarjei píše:
@Laurren 1850 za vytrzeni zubu?

No jo, je to částka, kterou zaplatí každý, kdo chce využít tu jejich pohotovost a zahrnuje to jednoduché ošetření akutního problému, které se dá provést při jedné návštěvě. Je v tom rentgen a slizniční povrchová anestezie, dál pak už normální běžná procedura. Po výkonu lék proti bolesti a chladící polštářek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
12245
10.1.22 18:41
@Laurren píše:

Který to byl zub? Nešlo to řešit korunkou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19703
10.1.22 18:45
@Laurren píše:

Pohotovost je i v nemocnici :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
10.1.22 18:50

@Laurren aha, no stejne sileny. Normalne se zuby trhaj na pojistovnu, zdarma vcetne injekce, ibalgin mam v kabelce furt a aktualne si na to muzu placnout venku misto obkladu snih :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
10.1.22 18:52
@cecetka píše:
Pohotovost je i v nemocnici :nevim:

U nás v nemocnici zubní pohotovost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat