Hledají se věrné ženy :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karel102
Nováček 4 příspěvky 18.12.18 09:10
Hledají se věrné ženy :-)

Zdravím všechny. Manželka byla mimo domov cca měsíc musel jsem hlídat děti. Samozřejmě jsem hledal na netu témata nevěra u žen (ani nevím proč :nevim: ). Články zoufalých novinářů, snažících se přežit na témat „jak poznat nevěru v deseti krocích“ mne pobavily. Pak jsem zabloudil na emimino a nestačil se divit, nikdy jsem manželku nepodezíral jsme spolu 11 let, ale po přečtení některých komentářů místních nevěrnic jsem byl šokován. Udělal jsem manželce trapnou scénu, že je mi určitě nevěrná :roll:, a měl jsem z toho reálnou depresi :lol:.
Jako terapii bych poprosil, zda jsou zde ženy, které jsou svým partnerům věrné, i když jezdí na pracovní cesty, vypadají atraktivně, jsou komunikativní,… a přesto partnera nikdy nepodvedly. Děkuji :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Zabatko
Závislačka 4341 příspěvků 18.12.18 09:11

Jsem věrná 21 let co jsme spolu. Miluju ho. :srdce:

stinga
Závislačka 4852 příspěvků 3 inzeráty 18.12.18 09:12

@karel102 ty jsi teda marný, kdyby chtěla, tak tě podvede i když bude doma, tak snad víš, koho sis vzal a trochu důvěry by to chtělo

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.12.18 09:13

Teda, ty bys letěl…

Martassek
Kecalka 292 příspěvků 18.12.18 09:13

Je spousta spokojených a věrných žen. Vetšinou jsou to ty, co jim manžel nedělá trapné scény… ;)

ka2ka
Extra třída :D 13464 příspěvků 18.12.18 09:14

to už jsou prázdniny?

Viola23
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 09:18

jak jsou nevěrné ženy, tak jsou i nevěrní muži, tak jsi snad své ženě nevěrný? Zkus ji trochu věřit jako ona věří tobě. ;)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 18.12.18 09:18

Prý „Musel jsem hlídat děti“ :lol: Jak kdyby ani nebyly tvoje a nepodílel ses na péči o ně :lol: Já jsem taky manžela nepodvedla. Mohla jsem, ale na to si moc cením toho, co doma mám, abych to jakkoliv ohrozila.

Hroznej puberťák
Kelišová 5771 příspěvků 18.12.18 09:20

Hledat věrné ženy je přeci blbost. Co s nimi? Hledat má přeci smysl právě ty nevěrné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 8274 příspěvků 18.12.18 09:22

@karel102 já jsem věrná už 11 let ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 18.12.18 09:24

Tez jsem verna :srdce:

Příspěvek upraven 18.12.18 v 11:45

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 18.12.18 09:26
@SlečnaDahlia píše:
Teda, ty bys letěl…

Trochu silné řeči…ale jo, Karel by letěl. Dělat scény manželce, která se stará o děti. Trochu nedospělé a pro oba ponižující. Pokud by se podílel stejnou měrou na péči, neměl by čas vymýšlet kraviny.

Waterfall
Kecalka 485 příspěvků 18.12.18 09:35

Muži jsem věrná, balící chvilky kolegů, nadřízených a zákazníků na služebce beru jako pomatení smyslu a taktně přecházím.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.12.18 09:37
@Pidlák Povidlový píše:
Trochu silné řeči…ale jo, Karel by letěl. Dělat scény manželce, která se stará o děti. Trochu nedospělé a pro oba ponižující. Pokud by se podílel stejnou měrou na péči, neměl by čas vymýšlet kraviny.

Protože nějak nevěřím, že tyhle scény začne člověk dělat až v manželství a předtím byl bombičkový, jo, letěl by hned, jak by to zkusil. Tyhle manipulace jsou smrtící.

Ollik
Kecalka 259 příspěvků 18.12.18 09:39

Zatím jsem věrná, už 5 let, tak snad mi to vydrží. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >