Hledala jste někdy některá aktivně partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 22:42
Hledala jste někdy některá aktivně partnera?

Ahoj, holky, hledala jste někdy některá aktivně partnera? Jak, co Vám fungovalo, jak to dopadlo?
Nemluvím teď o žádném zoufalství a mití někohk za každou cenu. Jen už mám za sebou tři roky od doby, kdy skončil můj poslední vztah, který byl o něčem. Od té doby jsem měla dost prostoru srovnat se se sebou a s minulostí, hodit se do pohody, věnovat se sama sobě…ale už mi to přestává stačit, chci milovat a být milována, už na sobě začínám pozorovat i negativní vlivy toho, že jsem dlouho sama. Plus už mám dost těch věčných nešťastných Lásek, pseudovztahů a setkání bez happy-endu, skoro už začínám mít pocit, že mi to není souzeno.
Doposud jsem si však tyto věci nechala do života přicházet. A tak mě napadlo změnit strategii a aktivně hledat. Funguje to vůbec? Jak, kde začít hledat? Problém ale je to, že nedokážu v reálném životě navázat vztah, a přitom bych tak chtěla! Ale zatím jsem měla všechny své vztahy (2) přes seznamku, jinak bych byla možná doposud panna (?:D).

Co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  15.04.18 22:43

Ještě dodatek: přitom si myslím, že jsen hezká fajn holka do nepohody.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 15.04.18 22:53

Zase nejake FAKE?

Anonymní  15.04.18 22:56

@B4RC3LON4 proč?

Anonymní  15.04.18 22:57

@B4RC3LON4 proč?

Dakanka
Stálice 58 příspěvků 15.04.18 23:06

Anonym: Já jsem měla vztah rok skončil a dalších 5 let sem byla sama zkoušela jsem seznamku ale nikdy z toho nic nebylo měla jsem par “vztahu” mezitím ale nebylo to nikdy vážný. Po 5 letech samoty jsem si uvědomila že ta moje největší láska je vlastně vedle měnit 6 let jen jsem si to nechtěla připustit :) no a teď jsme spolu 2 roky :) takže z mého nejlepšího kamaráda se stal muž mého života se kterým jsem šťastná jako jsem nikdy nebyla :)

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 15.04.18 23:58
@Anonymní píše:

kolik, ti je?

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 32943 příspěvků 16.04.18 00:30
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, hledala jste někdy některá aktivně partnera? Jak, co Vám fungovalo, jak to dopadlo?
Nemluvím teď o žádném zoufalství a mití někohk za každou cenu. Jen už mám za sebou tři roky od doby, kdy skončil můj poslední vztah, který byl o něčem. Od té doby jsem měla dost prostoru srovnat se se sebou a s minulostí, hodit se do pohody, věnovat se sama sobě…ale už mi to přestává stačit, chci milovat a být milována, už na sobě začínám pozorovat i negativní vlivy toho, že jsem dlouho sama. Plus už mám dost těch věčných nešťastných Lásek, pseudovztahů a setkání bez happy-endu, skoro už začínám mít pocit, že mi to není souzeno.
Doposud jsem si však tyto věci nechala do života přicházet. A tak mě napadlo změnit strategii a aktivně hledat. Funguje to vůbec? Jak, kde začít hledat? Problém ale je to, že nedokážu v reálném životě navázat vztah, a přitom bych tak chtěla! Ale zatím jsem měla všechny své vztahy (2) přes seznamku, jinak bych byla možná doposud panna (?:D).Co mám dělat?

V reálu je to podle mne o náhodě, seznamka znamená víc šanci někoho potkat…jaké máš požadavky, jsi schopna i něčeho méně vážného nebo musíš mít ten příslib vážného vztahu?

Fanta123
Povídálka 46 příspěvků 16.04.18 07:59

Víš jak je hezký když se žena podívá na chlapa a třeba pokud v něm uvidí jistou sympatii se na něj i pousměje? Na toho dotyčného to působí že jsi sebevědomá, máš dobrou náladu a cítíš se v pohodě. S takovou by hodně chlapů chtělo navázat a nebo se alespoň dozvědět o tobě něco víc. Začíná být teplo, vezmi si džíny, bílou halenka nebo nějakou košili, pod to černou podprsenku, nech si na nožkách udělat krásnou francii ať ti kluci můžou koukat na tvoje překrásná chodidýlka :mrgreen:, vem si páskové boty a vyjdi si na boso. A buď v pohodě, jdi si sednout někam na kafčo s nějakou kámoškou. Ta tam se na nějakého fešáka usměj a třeba se dovtípí a dodá si odvahy a půjde tě oslovit. Příště můžete jít na tu kávu už s tím fešákem.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 16.04.18 09:07

A máš nějaké zájmy, kde by ses mohla potkávat s lidmi? Při takových příležitostech se seznamuje podle mého nejsnáz a nenuceně, můžeš chodit třeba lézt, chodit se psem na agility (pokud bys náhodou měla psa), šermovat, tancovat, připojit se třeba k KČT (ne, nejsou tam jenom důchodci :D ) nebo ke keškařům, chodit dobrovolničit… Záleží, jestli by tě něco takového bavilo. ;)

Fanta123
Povídálka 46 příspěvků 16.04.18 09:09

Jj. Sedávej panenko v koutě, najdou Tě :mrgreen:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 2717 příspěvků 16.04.18 09:18
@Anonymní píše:

Hezká fajn holka do nepohody má opačný problém, odhánět zástupy zájemců. Pokud to tak není, zjevně není hezká, fajn, do nepohody či ani jedno.

sirikit
Generální žvanilka 23016 příspěvků 16.04.18 14:18
@Hroznej puberťák píše:
Hezká fajn holka do nepohody má opačný problém, odhánět zástupy zájemců. Pokud to tak není, zjevně není hezká, fajn, do nepohody či ani jedno.
:mrgreen: :mrgreen: Jsi brutálně upřímný.. :zed: :zed: :nevim:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 2717 příspěvků 16.04.18 14:23
@sirikit píše: :mrgreen: :mrgreen: Jsi brutálně upřímný.. :zed: :zed: :nevim:

No jsem, ale ono to tak opravdu je :mavam:

sirikit
Generální žvanilka 23016 příspěvků 16.04.18 14:28
@Hroznej puberťák píše:
No jsem, ale ono to tak opravdu je :mavam:

Já to nerozporuju. Jen mě baví, jak je Tvá cesta eMiminem lemována zapíchnutými vidlemi. :cert: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama