Hledám aktivní maminku z Liberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klikařka84
Kecalka 373 příspěvků 07.01.19 21:14
Hledám aktivní maminku z Liberce

Ahojky, hledám touto cestou aktivní maminku z Liberce, nejlépe s dítkem ještě v kočárku. Mám 6měsíční dcerku a už mě nebaví chodit na procházky sama. Najde se tu nějaká milá duše která by se jednou, dvakrát v týdnu chtěla sejít :kytka:

Reakce:
luckalb
Nováček 8 příspěvků 10.01.19 08:58

Ahoj. Jsem z Lbc a mám desetiměsíční dceru. Na procházky s kočárkem chodím každý den, moc ráda privitam společnost. Budu ráda když se ozveš:-)

Klikařka84
Kecalka 373 příspěvků 10.01.19 10:08

@luckalb ahojky a z jaké části Liberce jsi? :) Já bydlím na Starém městě, blízko Jedličkova ústavu.

luckalb
Nováček 8 příspěvků 10.01.19 10:16

Já u fotbalového stadionu, takže kousek od Tebe:-)

Klikařka84
Kecalka 373 příspěvků 10.01.19 16:50

@luckalb to je opravdu kousek :palec: Jak to teď zvládáš s kočárkem? Jsem šla dneska s malou do nemocnice na kontrolu a teda myslela jsem, že nedojedem :lol: Můžem se určitě domluvit a sejít se někde na půl cesty jestli chceš :)

luckalb
Nováček 8 příspěvků 10.01.19 17:37

Je to slušná posilovna:-) já dneska jezdila 2a půl hodiny, protože naše slečna doma nespí. Už aby to roztalo:-) Určitě budu ráda když vyrazime. Jsem teď většinou u rodičů v Doubi, protože pritel pracuje v Německu, ale i doma se občas vyskytuju tak se musíme domluvit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >