Hledám aktivní parťačku na hubnutí Ostrava - Zábřeh

2874
17.6.15 09:44

Hledám aktivní parťačku na hubnutí Ostrava - Zábřeh

Hledám aktivní parťačku, kolem 30 let, s kterou bych chodila pravidelně k běláku po-čt (čas mívám od 18 hodiny) na rychlou chůzi. Potřebuji shodit ještě 20kg a taky se chci hýbat. Nevyhýbám se ani kolu, nordiwcalking, bazénu, bembajzu, wellnesu - odpočinku, případně bowlingu a dalším aktivitám… Jsem kousek od Kino Luna – směr bělský les. Můžeš vzít s sebou hafíka i další kamarádku :kytka:
Pokud možno pouze Zábřeh, protože dojíždět běhat někam do Poruby případně dále se mi nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1715
17.6.15 10:11

Ahojky, píšu protože mě to, co jsi napsala zaujalo. Nenabízím se jako parťačka, protože já se snažím shodit běháním (teda až zase najdu motivaci) a kvůli mé pracovní doby nemůžu chodit ve dvou, protože bychom se nedomluvily. Bydlím u Špalíčku. Píšeš, že chceš shodit „ještě“ 20 kg…tak už jsi něco shodila? Chůzí nebo i jiný sportem? A jak jsi řešila - řešíš jídlo?
;)
Držím palce, ať se povede!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.6.15 10:17
@Sinquinita píše:
Ahojky, píšu protože mě to, co jsi napsala zaujalo. Nenabízím se jako parťačka, protože já se snažím shodit běháním (teda až zase najdu motivaci) a kvůli mé pracovní doby nemůžu chodit ve dvou, protože bychom se nedomluvily. Bydlím u Špalíčku. Píšeš, že chceš shodit „ještě“ 20 kg…tak už jsi něco shodila? Chůzí nebo i jiný sportem? A jak jsi řešila - řešíš jídlo? ;)
Držím palce, ať se povede!!

Ahoj, běhat zatím nemůžu vážím 100kg, dotentovala bych si kolena, takže zatím jen rychlou chůzi, nordicwalking (doporučila mi lékařka).
Zatím mám dole 6kg, vážila jsem 106. Nechci zhubnout najednou, měsíčně mám 2 kg dole, což si myslím, že je optimální.
Co se týče jídelníčku, upravila jsem jej, jím 5× - 7× denně, záleží, v kolik chodím spát. Jím v menších porcích, vynechala jsem třeba slazení čaje, nekupuju čokoládičky a ejhle, ani mi nechybí. Včera jsem třeba byla v hrušce, viděla jsem oblíbenou kofilu v akci za 6.90 a říkám si, nekoupím si ji, nepotřebuji (ani jsem na ni neměla chuť). Raději jsem vzala ovoce. Myslím si, že jsem více zhubla zatím úpravou jídelníčku. Ale teď je léto, je potřeba se potit, ať to sádlo trochu mizne z břucha a kýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
17.6.15 10:38

Jj…přesně jak říkáš. Já to znám. Já mám teď 80 kg, ale jsem celá rozkypaná. Spíš mě trápí to, že před dvěmi lety jsem shodila asi 14-16 kg (nevím přesně nevážila jsem se) a váha se mi zastavila na 76-77 kg. Teď jsem začala běhat, tak mi šla váha nahoru, všichni tvrdí, že jsou to svaly, ale stejně jsem z toho nervózní.

Já to mám tak, že vždycky jím zdravě, cvičím atd. a shodím 2 kg, pak se najím nebo týden se nehýbu a mám je zase zpátky. Tak to mám ty dva roky pořád dokola. Jsem nějak smířená, že je to je asi moje „ideální váha“ (slovy mého chlapa: "Copak takhle vypadá někdo s ideální váhou? :twisted: )…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.6.15 10:48

Přesně, na týden přestaneš, a je to v háji, proto mívám čas pravidelně večery a teď přes léto chci toho využít. Chci chodit, trochu se spotit, občas si jít zaplavat.
Ale sehnat někoho takového je problém. Moje kamarádky pak mají výmluvy a nechce se jim, jsou lenivé. A samou mě to extra nebaví, proto to zkouším tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
17.6.15 10:52

No já právě chodím moc ráda sama. Nemusím se na nikoho vázat, nemusím u toho tlachat, vyčistím si hlavu - dám si sluchátka…

Kdysi jsem chodila na spinning nebo různá cvičení s kamarádkama, a bylo to na prd…já se pohybem snažím zapomenout na starosti a když do mě ještě někdo hučí, tak to bych ho klepla po pale. Ale asi to máme každá jinak.

Jinak gratuluju k 6ti kilům…to by mi úplně stačilo. V září mám svatbu, tak ladím formu, ale jsem psala..to je asi pasé.. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
17.6.15 10:55

@Blekota A jak jsi vysoká? Já totiž když někomu řeknu, že vážím tolik a tolik, tak mi nikdo nevěří…mám 177 cm a když zatáhnu břicho, tak to celkem ujde, ale když se svlíknu do plavek, tak to je hrůůůza…

Hele…ale možná na nordic walking bych se někdy přidala. Kolo nemám, ale mám v plánu koupit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.6.15 10:58
@Sinquinita píše:
@Blekota A jak jsi vysoká? Já totiž

170cm, 100kg. Ale je prima, že jsem oplácaná všude - né jak některé mé kamarádky vypadají jak těhotné a nožičky mají jak hajzlový pavouk.
Ale né, že bych si to sádlo na kýtách pochvalovala - spíš mě štve, že nemůžu moc nosit sukně, protože se mezi nohy příšerně odírám - a to se pořád mažu krémem, pokud mám sukni.
Těch 20cm z boků, 10cm z kýt pryč a pískám si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
23.6.15 17:43

Ahoj ahoj, sice nezapadám do požadované věkové kategrie (mám 25), ale lokalita, čas a všecko by sedělo:) Pořád se snažím dokopat do běhání, ale kdž mne to taaak nebaví, kor samotnou :zed:
Tak pokud je to ještě aktuální, nabízím se:) Potřebovala bych dát dolů tak 10 kg, které se mi povedlo nabrat díky hypofunkci štítné žlázy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
23.6.15 19:52
@Kajuli píše:
Ahoj ahoj, sice nezapadám do požadované věkové kategrie (mám 25), ale lokalita, čas a všecko by sedělo:) Pořád se snažím dokopat do běhání, ale kdž mne to taaak nebaví, kor samotnou :zed:
Tak pokud je to ještě aktuální, nabízím se:) Potřebovala bych dát dolů tak 10 kg, které se mi povedlo nabrat díky hypofunkci štítné žlázy

Ahoj, 25 a prý nazapadáš? Kam teda zapadám já se svou 30 :*
Já běhat nemůžu, ale rychlá chůze by šla. Odkud přesně jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
23.6.15 20:07

No požadavek byl 30, tak jen ať nejsi z mladého kuřete překvapená :mrgreen:
B. Četyny, pěšky to mám asi 5 minut k Dakotě (a běláku).

Dříve jsem byla zyklá na tancování, ale rychlá chůze mi vyhovuje:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
23.6.15 20:10

@Kajuli a dáme zítra sraz u Dakoty? Třeba kolem 18, pokud nebude pršet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
23.6.15 21:15

@Blekota Tak jo, v 6 před Dakotou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
24.6.15 08:34

@Blekota @Kajuli Holky, tak to jsem na Vás zvědavá. Dejte mi pak vědět, jak bylo a hlavně, jak dlouho jste šly a kolik jste ušly..

Jak jsem psala, já trochu běhám, ale dneska jsem se postavila na váhu a mám zas kilo hore. Tj. už 3tí od té doby, co jsem s běháním začla. Mám z toho akorát tak depky :( tak přemýšlím taky nad rychlou chůzí… :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
24.6.15 08:59

@Sinquinita počkej, měla jsem na mysli, že se nejdříve seznámíme, třeba sedneme do Dakoty na kofolu či něco podobného, domluvíme se a další den jdeme nato… a né že hned půjdeme. Co když si nepadneme do oka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama